HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
nemesis
Reactions:

Re: HNL

Post by nemesis » Tue Apr 28, 2020 8:18 pm

https://www.hntv.hr/vijesti/uefa-uplacu ... 3BJAc32kRU

Iz Uefinog fonda Hat-Trick odlučeno je kako će se svakoj članici isplatiti do 4,3 milijuna eura pomoći pa tako i Hrvatskom nogometnom savezu.

Taj je fond, inače, uspostavljen kako bi se pomoglo pokrivanju tekućih troškova u ciljanim područjima domaćeg nogometa, no ovom će prilikom svaki nacionalni savez sam moći odrediti vlastite prioritete i odrediti trošenje navedenog iznosa.

mozes si misliti da ce šuker/mamić dat sta klubovima od te pomoći
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Snupix
Reactions:

Post by Snupix » Thu Apr 30, 2020 12:47 am

Vrlo zanimljiv podcast oko tv prava.
Image

BirtijaOS
Reactions:

Post by BirtijaOS » Thu Apr 30, 2020 7:13 pm

Šibenik je izgleda gotovo sigurno novi prvoligaš a Orijent ide u dodatne kvalifikacije. Druga HNL će se 99% prekinuti..

Ovo se ne čini tako loš scenarij za ligu, i Šibenik i Orijent imaju svoje navijače.. Orijent čak ima i sasvim pristojnu gledanost na domaćem terenu..

MrLule
Reactions:

Post by MrLule » Fri May 01, 2020 2:16 am

BirtijaOS wrote:
Thu Apr 30, 2020 7:13 pm
Šibenik je izgleda gotovo sigurno novi prvoligaš a Orijent ide u dodatne kvalifikacije. Druga HNL će se 99% prekinuti..

Ovo se ne čini tako loš scenarij za ligu, i Šibenik i Orijent imaju svoje navijače.. Orijent čak ima i sasvim pristojnu gledanost na domaćem terenu..
Kolike su šanse da budu donekle konkurentni u 1.hnl? Stvarno povrsno pratim drugu ligu, vecinom samo ono vezano uz nasu drugu momcad pa ne znam..

BirtijaOS
Reactions:

Post by BirtijaOS » Fri May 01, 2020 5:07 am

MrLule wrote:
Fri May 01, 2020 2:16 am
BirtijaOS wrote:
Thu Apr 30, 2020 7:13 pm

Kolike su šanse da budu donekle konkurentni u 1.hnl? Stvarno povrsno pratim drugu ligu, vecinom samo ono vezano uz nasu drugu momcad pa ne znam..
Realno, vrlo su male šanse za to.. Gledao sam 3-4 njihove tekme u 2.HNL, što je najbolje većinu od tih tekmi su dobili ali igrom uopće nisu impresionirali.. Sumnjam da bi u nekom eventualnom playoff dvoboju sa Interom ili Istrom mogli proći.. Ali kažem, ipak bi radije u prvoj ligi gledao njih nego Inter, čisto zbog toga što imaju navijače koji ih prate čak i na gostovanjima..

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Fri May 01, 2020 8:54 am

Bili oni konkurentni ili ne samo znam kako Osijek s tim novajlijama u ligi ima u zadnje vrijeme negativan skor.

Plusic
Reactions:

Post by Plusic » Fri May 01, 2020 9:19 am

Ma kakav Orijent, nit imaju novaca niti kvalitetan igrački kadar, bili bi teška kanta za napucavanje

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Fri May 01, 2020 10:26 am

Sređuju se stadioni treće lige istok:
https://sportalo.hr/treceligasi-neumorn ... strukture/

EUS
Reactions:

Post by EUS » Fri May 01, 2020 8:13 pm

Izvrsno za suradnju NK Osijeka sa svima njima, te za razrađeni sustav posudbi igrača, jer ovi klubovi su naš prirodni bazen i zato ih treba jačati. Što su oni jači - i mi smo jači.
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Sat May 02, 2020 10:43 pm

Ne pišem često o drugim klubovima u Hrvatskoj, ali ovo moram prokomentirati.

Čitam kako se dva naša najveća kluba, Dinamo i Hajduk, nadmudruju tko treba biti juniorski prvak ukoliko dođe do prekida prvenstva. Hajduk je prvi, ali ima utakmicu više od drugog Dinama. I sad Hajduk hoće titulu jer je trenutno prvi. Dinamo hoće titulu jer smatraju da pošto imaju utakmicu manje, onda treba gledati nekakav prosjek osvojenih bodova gdje su oni bolji. Navodno su zatražene upute od UEFE kome treba dati titulu. Sav jad i bijeda Dinama i Hajduka na jednom juniorskom prvenstvu. (Ne treba zaboraviti na jad i bijedu koju je Hajduk prezentirao kad smo mi osvojili tri titule). Znači, Hajduk bi titulu iako zna da Dinamo gotovo sigurno pobjeđuje svoju zaostalu utakmicu, a Dinamo bi titulu iako je trenutno drugi na tablici. Jad i bijeda!

Post Reply