HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Centarhalf
Reactions:

Re: HNL

Post by Centarhalf » Mon Jun 22, 2020 7:54 am

russell wrote:
Mon Jun 22, 2020 7:11 am
Ne razumijem ja vas nista, okej nitko ne voli hajduk, ali za nas bi bilo bolje da je hajduk uzvukao bod ili cak tri.
Ni u kom slucaju, pobjeda Lokomotive je idealna za nas. Da je Hajduk dobio utakmicu mi bi morali dobiti utakmicu na Poljudu i uz to jos i Rijeku i Lokomotivu doma pod mus. A kad mi idemo na Poljud ili Maksimir da nesto moramo, onda to uglavnom zavrsi nepovoljno po nas.

Ovako laganini sada utakmicu po utakmicu. A Lokomotiva ce vec negdje kiksati, u to ne sumnjam. I naravno, izgubit ce od nas zadnje kolo. sut---
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Jun 22, 2020 8:34 am

U jedno sam prilično siguran, a to je da će Lokomotiva izgubiti od nas zadnje kolo, ali pitanje je jedino hoće li ta utakmica išta odlučivati
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

MrLule
Reactions:

Post by MrLule » Mon Jun 22, 2020 8:41 am

egoskop wrote:
Mon Jun 22, 2020 8:34 am
U jedno sam prilično siguran, a to je da će Lokomotiva izgubiti od nas zadnje kolo, ali pitanje je jedino hoće li ta utakmica išta odlučivati
Ne vidim razlog zašto biti toliko siguran u ovo.

klokan
Reactions:

Post by klokan » Mon Jun 22, 2020 8:57 am

MrLule wrote:
Mon Jun 22, 2020 8:41 am
Ne vidim razlog zašto biti toliko siguran u ovo.
Ma znate šta...... nek se igra.

Dugo nismo bili ovako kompetitivni sa svima, i realno mislim da ako se klub nastavi razvijati kako se razvija da ćemo relativno brzo zauzeti to drugo mjesto (ako ne ove, onda sljedeće sezone) i mic po mic se približavati Dinamu.

Možda bismo trebali početi gledati malo dalje od jedne utakmice, pet utakmica, jednog prvenstva. Naravno da bi bilo super da budemo drugi i da nas jedna utakmica dijeli od skupina Europske lige, međutim mislim da onaj pravi pravi iskorak slijedi tek na Pampasu. Previše smo mi kao klub rastrgani na sto strana a nisam siguran da imamo taj kapacitet, i ne mislim da je to nečija greška, to je realnost s kojom bismo svi zapravo trebali biti jako, jako sretni. Rekao bih da nam treba jedna prava kolotečina, dobri uvjeti za rad (koje sada nemamo - svi drugi u prvih pet imaju bolje uvjete za rad od nas!), treba nam trener koji je tu s planom i programom, treba nam još 2-3 kvalitetna igrača da bi to sve sjelo na svoje mjesto i da bi se smanjile oscilacije kojih je puno.

A puno ih je jer se mi svi još učimo. Učimo se vođenju kluba, vođenju momčadi, gradnji stadiona, marketingu, izdržavanju pritiska, bivanju kompetentnim... i sve to u isto vrijeme. Malo nas je prebacio onaj PSV pa mislimo da uspjeh može doći preko noći, a Leicesteri se jako, jako rijetko događaju.

Pa koliko je samo Kek izrotirao igrača dok nije došao na dobitnu kombinaciju? I na kakav način je došao? Pokupio uz blagoslov Dinamove otpatke i opelješio nas koji nismo imali za biber. Mi nemamo taj luksuz, mi moramo nać igrača za 300-500-700k, od njega prvo dobit dodanu kvalitetu na travnjaku, nakon toga mu dići cijenu na 2-3-5M i onda ga prodati.

Dinamo - ne moram razglabati, od Croatije nadalje, tolike stotine milijuna kuna ulupane u taj megalomanski projekt koji nije ostvario, u usporedbi s uloženim, zapravo ništa. Nikakav povrat oni nemaju, osim što su se oni bliski oltaru financijski namirili.

Hajduk - tu tek ne moram razglabati, da je naš trener na 2:2 uveo dvije zamjene u 97. minuti i onda primio gol, razapeli bismo ga.

Lokosi - pritisak nula, pare neograničene, fini laganini razvoj, navijači ne skaču po glavi, uvjeti za rad super, milina.

A mi? Mi se moramo ZA SVE izboriti isključivo sami. I čak i u toj situaciji često radimo protiv sebe.

Mislim da je naša regija puno zahvalnija za dugoročni uspjeh, manje je histerije, imat ćemo nadam se taj Pampas i tu ne mislim samo na stadion nego na cijeli kamp, imat ćemo mladih igrača više nego sada i sve u svemu složit će se to. Treba uživati i u putu a ne samo u trenutnom rezultatu.

Kako bi rekao ZZ - trenutno je to sve u deset deka. Sad kad se pogleda stanje, da nas majmun nije osakatio u polufinalu kupa i da Lokosi nisu zabili Dinamu i Hajduku u 90, mi bismo imali više nego realne šanse za 2. mjesto i igrali bismo finale kupa. Najbolja sezona u povijesti kluba, nije li? A eto, par poteza i čini se drukčije.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Mon Jun 22, 2020 9:52 am

russell wrote:
Mon Jun 22, 2020 7:11 am
Ne razumijem ja vas nista, okej nitko ne voli hajduk, ali za nas bi bilo bolje da je hajduk uzvukao bod ili cak tri.

Prvo tovari su ocajni i jos ce prosipat bodove, drugo mi necemo dobiti sve do kraja, trece lokomotiva ima lagan raspored.

Kuzim da zelis hajduku poraz, ali nekad bi trebalo gledat unaprijed malo, a ne samo u ono sto se trenutno događa
Nikako nije bolje da je hajduk dobio iz jednostavnog razloga što s njima igramo u splitu, a lokomotiva nam dolazi plus što je dinamo postao prvak i ne mora nas naganjat da matematički potvrdi...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Mon Jun 22, 2020 10:11 am

Hajduk je sebe vec osigurao, bjeze 11 bodova Gorici tako da oni nemaju neki imperativ davat sve od sebe do kraja sezone

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Mon Jun 22, 2020 10:45 am

Hajduk hajducki pao. Sve nam se poklopilo. Sad se jos vise vidi koliko je pobjeda u Zapresicu bitna. U igri smo. Puno ljepse izgleda tablica sad.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Mon Jun 22, 2020 10:51 am

Lokomotiva u sljedecem kolu na gostovanju kod Istre ima trojicu s kartonima - Uzunija, Kolingera i Cokaja. A Istra itekako ima za sto igrati. Moglo bi im vec tamo biti jako cupavo!

Kifla13
Reactions:

Post by Kifla13 » Mon Jun 22, 2020 11:14 am

Realno je da ako se odigra protiv dinama kao prvo pol. protiv rijeke da itekako mozemo uzeti 3 boda. Ovaj novi trener je uzeo prvenstvo na bod razlici...

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Mon Jun 22, 2020 11:20 am

Imam info da se razmatra ponovno zatvaranje stadiona za gledatelje.

Za nas bi idealno bilo kad bi se to dogodilo nakon utakmice sa Rijekom, pa da na Poljudu igramo bez publike :)

Post Reply