HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
lokal88
Reactions:

Re: HNL

Post by lokal88 » Thu Oct 29, 2020 3:41 pm

bijeloplavisvijet wrote:
Thu Oct 29, 2020 2:27 pm
gunners wrote:
Thu Oct 29, 2020 11:49 am
DiskoVrucica wrote:
Thu Oct 29, 2020 11:01 am
Stalno to tovarcici objavljuju kad krenu neke rasprave ili ovakve situacije od jucer...
Treba im vratiti sliku trenutne tablice.
I onu od prošle sezone.
I onu od pretporošle sezone.
To bi bilo promaseno,istina je da nam seru po glavi kad stignu..
Sad ova proslava,pa setanje po gradu dok nasih nigdje pred godinu dana..
U kurcevoj rijeci i okolici ima sigurno vise navijaca nego u Osijeku i okolici pa tamo nije bilo nikakvog slavlja..
Povraca mi se sta ovo moram rec ali mogli bi se nasi decki malo ugledat na Armadu i pocistit grad i Pazit na svoj grad kad se zna da Ce ova govna nesto pokusat
Zasto ti onda ne skupis ljude za tucnjavu ako mislis da je to samo tako lako...
Mi smo pre mala grupa i grad s takvim mentalitetom kakav je....previse ljudi je odustalo i maknilo se sa strane zbog obitelji i posla...jednostavno nije isto kada ulazis na stadion sa 2000ljudi od jednom i mozes se bilo kada provuc kroz masu da ne najebes i ne budes zapisan i kada imas 50 ljudi koji ne mogu nista jer ih je manje od drotova...
Hrpa ljudi je odustala jer su zapisani i bilo sta da se desi zna se tko ce prvi najebat jer nas nema gomila

bijeloplavisvijet
Reactions:

Post by bijeloplavisvijet » Thu Oct 29, 2020 6:02 pm

lokal88 wrote:
Thu Oct 29, 2020 3:41 pm
bijeloplavisvijet wrote:
gunners wrote:

I onu od prošle sezone.
U kurcevoj rijeci i okolici ima sigurno vise navijaca nego u Osijeku i okolici pa tamo nije bilo nikakvog slavlja..
Povraca mi se sta ovo moram rec ali mogli bi se nasi decki malo ugledat na Armadu i pocistit grad i Pazit na svoj grad kad se zna da Ce ova govna nesto pokusat
Mi smo pre mala grupa i grad s takvim mentalitetom kakav je....previse ljudi je odustalo i maknilo se sa strane zbog obitelji i posla...jednostavno nije isto kada ulazis na stadion sa 2000ljudi od jednom i mozes se bilo kada provuc kroz masu da ne najebes i ne budes zapisan i kada imas 50 ljudi koji ne mogu nista jer ih je manje od drotova...
Hrpa ljudi je odustala jer su zapisani i bilo sta da se desi zna se tko ce prvi najebat jer nas nema gomila
Ja mogu skupit jedino klokane posto zivim u Australiji,uzeo sam na primjer reku
Zadnju utakmicu sa gostujucim navijacima protiv tovara u reci,njih 150 od 5 ujutro na korzu ceka i pazi na grad..
Tuzno je da se u Osijeku ne moze nac barem 50 decki za cuvat grad da nam tovari ne pisaju po grupi i gradu svaki put kad gostuju

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Thu Oct 29, 2020 6:35 pm

ja mislim da se s ovom temom treba završiti i to što su učinili smatram apsolutno nebitnim, zato jer su i oni totalno nebitni.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Thu Oct 29, 2020 6:44 pm

lokal88 wrote:
bijeloplavisvijet wrote:
gunners wrote:

I onu od prošle sezone.
Ma kakvo odustajanje, stariji sad najvise i trebaju, neka izbjegnu sranja i to je to... Za pocetak da bude masovnost u kopu a onda Ce dolaziti nove generacije koje Ce to provuci pa necemo imati problema kao prekjučer... Daj da svi radimo na toj masovnosti a ne se prepucavat međusobno... A sve ove koji seru i pisu o galamdžijama treba ignorirat, nekima ne mozes utuviti u glavu da je to kontraproduktivno
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Thu Oct 29, 2020 6:48 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Thu Oct 29, 2020 6:44 pm
lokal88 wrote:
bijeloplavisvijet wrote:

Ma kakvo odustajanje, stariji sad najvise i trebaju, neka izbjegnu sranja i to je to... Za pocetak da bude masovnost u kopu a onda Ce dolaziti nove generacije koje Ce to provuci pa necemo imati problema kao prekjučer... Daj da svi radimo na toj masovnosti a ne se prepucavat međusobno... A sve ove koji seru i pisu o galamdžijama treba ignorirat, nekima ne mozes utuviti u glavu da je to kontraproduktivno
Pa reci im onda hahaha

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Thu Oct 29, 2020 9:41 pm

jeste vidjeli ovaj start? az protiv pro reka.

štefulj padne aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

konta sudac nije nasjeo, ustane i odmah mrtav ladan nastavi trčati

jebo ti pajač mrtvu babu smeće balavo

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Thu Oct 29, 2020 9:55 pm

Nema veze s penalom,minimalni dodir ako ga je i bilo ,ovaj jedva dočekao pasti,to im je valjda krajnji domet,.
I sad ovaj prekršaj za žuti...malo previše natežu na faul u svakom kontaktu...

To je ta razlika između engleza i nijemaca s jedne strane, u ovakvih kao nizozemci ili belgijanci s druge strane...,s takvima uvijek problemi sa sucima koji ih guraju.

Ono kada Rijecani kmece na sudjenje :sm:
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Thu Oct 29, 2020 10:21 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Thu Oct 29, 2020 9:55 pm
Nema veze s penalom,minimalni dodir ako ga je i bilo ,ovaj jedva dočekao pasti,to im je valjda krajnji domet,.
I sad ovaj prekršaj za žuti...malo previše natežu na faul u svakom kontaktu...

To je ta razlika između engleza i nijemaca s jedne strane, u ovakvih kao nizozemci ili belgijanci s druge strane...,s takvima uvijek problemi sa sucima koji ih guraju.

Ono kada Rijecani kmece na sudjenje :sm:
niđezemci su im toliko raširili čmar da sada ne mogu prestat prosipati govna

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Thu Oct 29, 2020 10:48 pm

Rožmanu nije lako kad vidiš komentar. Ponekad stručnjak ponekad najgori trener koji su imali :roll:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Thu Oct 29, 2020 10:55 pm

Delmat wrote:
Thu Oct 29, 2020 10:48 pm
Rožmanu nije lako kad vidiš komentar. Ponekad stručnjak ponekad najgori trener koji su imali :roll:
Mozda da se pomire s tim da je AZ puno kvalitetniji od Rijeke. ;)
Nema Pajača, nema bodova.
Realno kadar im je za grčevitu borbu za 4. mjesto u ligi i na jedvite jade 1 bod u Europi
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Post Reply