HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
frnja
Reactions:

Re: HNL

Post by frnja » Fri Feb 19, 2021 7:53 am

egoskop wrote:
Fri Feb 19, 2021 7:35 am
Povraća mi se od ovog medijskog svršavanja na Petkovića.
O čemu ti pričaš ?

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet ... u-15051810
BRUNO PETKOVIĆ JE NOGOMETNI BOG! BIO JE MBAPPE, MESSI I RONALDO, A DINAMO JE BOGATAŠIMA - OČITAO LEKCIJU

:toilet: :toilet:
Liga 10 četverokružno !! Amen !

Šime
Reactions:

Post by Šime » Fri Feb 19, 2021 8:26 am

Kifla13 wrote:
Fri Feb 19, 2021 12:29 am
Petko ispraznio jaja prije puta pa je lakse trcao :blow:
Ma bio u karanteni s ekipom pa nije imao gdje :drink:

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Fri Feb 19, 2021 8:28 am

Šime wrote:
Fri Feb 19, 2021 8:26 am
Kifla13 wrote:
Fri Feb 19, 2021 12:29 am
Petko ispraznio jaja prije puta pa je lakse trcao :blow:
Ma bio u karanteni s ekipom pa nije imao gdje :drink:
Majer?!?

mariox
Reactions:

Post by mariox » Fri Feb 19, 2021 9:02 am

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet ... u-15051810

kako su samo svi izgarali, borili se za svaku loptu, kako su pokazali hrabro srce, ogromno, veće od Sljemena..

Dinamo je bogatim Rusima očitao lekciju, nije sve u prekrasnom stadionu i ogromnim uloženim novcima. Naročito kad je s druge strane - Dinamo!

Ovakve stvari su opće prihvaćene za pisat kad Bjelica slično izjavi onda ide razvlačenje po medijima ,obrtanje riječi eto neka je siromašni Dinamo pokazao bogatašima da nije sve u novcu nego i u srcu sigurno je Blažičko sretan.

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Fri Feb 19, 2021 9:09 am

Ovo za brunu je klasika... samo se čeka da odigra dobru utakmicu da se može u medijski napad na one koji ga ne vide tako visoko. Zato se i nije pisalo o njemu. Treba dobro upregnuti pamćenje pa se sjetiti kad je odigrao zadnju dobru tekmu.

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Fri Feb 19, 2021 11:05 am

Gledam si ovaj "fenomen" Petkovića pa imam potrebu nešto napisati.
Pod "fenomen" ne mislim na ove medijske napise koji ga uzdižu na razinu nekog fenomena, nego "fenomen" u smislu toga da se neki pojedinci po raznoraznim forumima uhvate Petkovića "kao pijan plota". I onda se u svemu tome potpuno izgube u svojoj neobjektivnosti. Em je Dinamov igrač, em novinari "svršavaju" na njega. Savršena meta za pljuvanje.

Ja mogu reći da se meni sviđa takav tip igrača, nogometni znalci koji se ponekad izgube iz "taktičkih okvira". Igrači koji daju dašak neke nogometne romantike. Potez, lucidnost,... prije je toga bilo više u nogometu. Volim takav tip igrača.
Naravno, ako ga procjenjujem, ne mogu zanemariti njegove mane. Upitno je koliko moderni nogomet trpi takve igrače. Tj. može ih trpiti HNL i Dinamo. Možda čak i neka razina više od toga. Ali, neki vrhunski klubovi, mislim da ne. Nadalje, ono jako bitno za napadača, nije izraziti gol igrač. Itd.

Uglavnom, kod Bjelice je u kontinuitetu igrao jako dobro. I to jako dobro protiv vrhunskih protivnika. U reprezentaciji je također pružio neke zaista impresivne partije. Ono što se ja sjećam Slovačka i Mađarska. Ovo jučer je bilo zbilja odlično. Mislim da zbog nekih svojih ograničenja ne može igrati u top klubovima. Ali, isto tako, ne vidim razloga za neke totalno neobjektivne komentare. Pogotovo, što je lik uvijek korektan u svojim izjavama. I također, ne može se reći da je nekakav padavičar i folirant na terenu. Dapače! Ajmo pustit sa strane to što nekakva novinarska piskarala "svršavaju" na njega. Po meni, to nije razlog da idem pljuvat lika. Pa nije on kriv što neki Blažičko, u navijačkoj ekstazi, priča svašta. Ili neki novinar piše.

Ono što ja mogu definitivno reći, pa ću tako reći i svoje mišljenje o njemu, jest to da bi jako volio da je igrač Osijeka!

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Fri Feb 19, 2021 11:08 am

Najbliže u ekitnim klubovima Petkoviću je Firmino, ali samo u ofenzivnom djelu da me ne bi netko krivo shvatio

Petković nema tu naviku da igra obranu i vrši presig, ali da je za izgradnju napada vrlo bitan kotačić u dinamu .... je

Da će ga defanziva koštati ozbiljne karijere, hoće

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Fri Feb 19, 2021 11:18 am

Napadač je tu da zabija golove, a ne da daje dašak nogometne romantike. Bruno Petković zabija malo golova i to je apsolutna činjenica. Zabijao je malo golova u trećoj talijanskoj, zabija malo golova u prvoj HNL. Ako se igra točno onako kako njemu odgovara, može biti koristan, ali ništa više. Njegov najviši domet je Kina.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

drvoznanja
Reactions:

Post by drvoznanja » Fri Feb 19, 2021 11:26 am

Za njega neki klub mora platiti visoku odštetu, dati mu plaću, a zauzvrat dobije: nekoliko utakmica "maestralnog" Petkovića, nekoliko utakmica "Petkovića koji se vraća u formu" i jako puno prosječnih utakmica u kojima igrač tipa Gavranović dobije prednost ispred njega i zabije više golova.
Samo NK Osijek i Bijelo-plavi forum

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Fri Feb 19, 2021 11:35 am

da bi shvatili prvo jučerašnju utakmicu, morate razumjeti bogate ruse... dati ću vam jedan primjer... ovaj debil od 6:00 je ljudsko uprizorenje FC Krasnodara:

znači kupi skupo, nakrcaj ekipu s hrpom igrača od 7-10-15 milijuna eura i to je to! svi će skidat gaće!
rusi su igrali totalno neodgovorno, nonšalantno, to apsolutno nije ličilo ni na šta kada je u pitanju ideja igre, bez odgovornosti, niti se pokrivao prostor niti preuzimali igrači, već onako random na individualnu kvalitetu... ne sprdam se, ali protiv tog Krasnodara bi i rijekomotiva lako izvukla remi, a mi lako moguće i pobjedu. Krasnodar je običan kićeraj od kluba kao i ova ruska derišta, individualno svaki taj komand odjeće ili nakita je dobar i skup, kada ih ovo malo krme stavi na sebe, to ni na šta ne liči. tako i Krasnodar, puno indivudalne kvalitete i isto su zabili golove samo zbog dinamovih grešaka. međutim, u njihovoj obrani je curilo na sve strane, faking Oršić je izgledao kao CR.

aaa tooo što sotonistička priskarala iz zg mainstream medija jedva dočekali da brunkicu skuju u zvijezde, pa on bi bio stvarno debil da nije iskoristio ponuđeno u svim tim situacijama.

zapravo, video počinje na 2:30 tu negdje zbrajaju koliko vrijede ta sranja na njemu... :sm:
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Post Reply