HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Centarhalf
Reactions:

Re: HNL

Post by Centarhalf » Fri Feb 19, 2021 11:41 am

Kao da citam objave korejske vlade o Kimu :sm:

https://www.index.hr/sport/clanak/dinam ... 55540.aspx
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Fri Feb 19, 2021 12:31 pm

Centarhalf wrote:
Fri Feb 19, 2021 11:41 am
Kao da citam objave korejske vlade o Kimu :sm:

https://www.index.hr/sport/clanak/dinam ... 55540.aspx
Bas ih svrbi taj Bjelicin uspjeh :lol:

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Fri Feb 19, 2021 12:37 pm

A ovaj dio o pomaganju drugim HR klubovima dinamovim nastupima u Europi mi je vrh

Nisam nigdje cuo da se Bayern, Real, Liverpool hvale koliko su njihovi klubovi dobili sukladno njihovim uspjesima u Europi

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Fri Feb 19, 2021 12:44 pm

Kempes wrote:
Fri Feb 19, 2021 11:35 am
da bi shvatili prvo jučerašnju utakmicu, morate razumjeti bogate ruse... dati ću vam jedan primjer... ovaj debil od 6:00 je ljudsko uprizorenje FC Krasnodara:

znači kupi skupo, nakrcaj ekipu s hrpom igrača od 7-10-15 milijuna eura i to je to! svi će skidat gaće!
rusi su igrali totalno neodgovorno, nonšalantno, to apsolutno nije ličilo ni na šta kada je u pitanju ideja igre, bez odgovornosti, niti se pokrivao prostor niti preuzimali igrači, već onako random na individualnu kvalitetu... ne sprdam se, ali protiv tog Krasnodara bi i rijekomotiva lako izvukla remi, a mi lako moguće i pobjedu. Krasnodar je običan kićeraj od kluba kao i ova ruska derišta, individualno svaki taj komand odjeće ili nakita je dobar i skup, kada ih ovo malo krme stavi na sebe, to ni na šta ne liči. tako i Krasnodar, puno indivudalne kvalitete i isto su zabili golove samo zbog dinamovih grešaka. međutim, u njihovoj obrani je curilo na sve strane, faking Oršić je izgledao kao CR.

aaa tooo što sotonistička priskarala iz zg mainstream medija jedva dočekali da brunkicu skuju u zvijezde, pa on bi bio stvarno debil da nije iskoristio ponuđeno u svim tim situacijama.

zapravo, video počinje na 2:30 tu negdje zbrajaju koliko vrijede ta sranja na njemu... :sm:
Ja ne razumijem, ali nikako ne razumijem tu razinu neobjektivnosti.
Kićeraj od kluba? Ne znam baš!
Jel nije taj "kićeraj" od kluba igrao Ligu prvaka baš ove godine. Ako se dobro sjećam, remi u Londonu protiv Chelsea, pobijedili Rennes, 3-2 izgubili u Sevilli... Nisu u vrhu ruskog prvenstva i sigurno nisu top ekipa, ali nisu niti ekipa za omalovažavanje.

Logika je slijedeća: Ne volim Dinamo - Dinamo je pobijedio Krasnodara - Idem posprdat Krasnodar kako bi pobjeda Dinama bila manja - :cheer:

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Fri Feb 19, 2021 12:51 pm

Kao i uvijek, istina je negdje između. To nije ista ekipa kao ona što je igrala grupe LP-a, jer ovdje padne i motivacija a i protivnik nije za motivirati.
Ali da je cirkus i smiješna ekipa, to ama baš nikako ne stoji.
Pampas je Retfala!

SakyOS
Reactions:

Post by SakyOS » Fri Feb 19, 2021 1:02 pm

LUDI-OS wrote:
Fri Feb 19, 2021 12:37 pm
A ovaj dio o pomaganju drugim HR klubovima dinamovim nastupima u Europi mi je vrh

Nisam nigdje cuo da se Bayern, Real, Liverpool hvale koliko su njihovi klubovi dobili sukladno njihovim uspjesima u Europi
A jbg, ipak su oni samo Bayern, Real, Liverpoo.... A ovo je dinamo, najkatoličkiji, najhrvatskiji, naj, naj, naj..... :toilet: :toilet: :toilet: :toilet:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Fri Feb 19, 2021 1:04 pm

SamoOsijek wrote:
Fri Feb 19, 2021 12:44 pm
Jel nije taj "kićeraj" od kluba igrao Ligu prvaka baš ove godine. Ako se dobro sjećam, remi u Londonu protiv Chelsea, pobijedili Rennes, 3-2 izgubili u Sevilli... Nisu u vrhu ruskog prvenstva i sigurno nisu top ekipa, ali nisu niti ekipa za omalovažavanje.

Logika je slijedeća: Ne volim Dinamo - Dinamo je pobijedio Krasnodara - Idem posprdat Krasnodar kako bi pobjeda Dinama bila manja - :cheer:
remi protiv faking chelsea i faking rennesa? aaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa, e pa to bitno mijenja stvari. sad je sve jasno. ren je jako zajeban, pogotovo ako ga naribaš na suvo i ne dodaš kajmak onda baš nos zna briditi.

jesu ekipa za omalovažavanje, jer vrijede 100 mil, ne znam na koju duminu, Ferencvaroš koji nema skupe zvijezdice izgleda kao maksimalno organizirana ekipa, bez šmensi fensi imena, je sotoniste prošla u dvije utakmice i to čini razliku između ozbiljnih ekipa i proseranata vrijednih 100 milijuna €. ako je skup je dobar, ako nije skup, za kurac je. više sam vidio od Miloša protiv tog usranog dinama koji još uvijek vrijedi 300 k, nego od tih krasnajih i krasnih bekova koji vrijede 20 puta više.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

mariox
Reactions:

Post by mariox » Fri Feb 19, 2021 1:06 pm

Kempes wrote:
Fri Feb 19, 2021 1:04 pm
SamoOsijek wrote:

remi protiv faking chelsea i faking rennesa? aaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa, e pa to bitno mijenja stvari. sad je sve jasno. ren je jako zajeban, pogotovo ako ga naribaš na suvo i ne dodaš kajmak onda baš nos zna briditi.

jesu ekipa za omalovažavanje, jer vrijede 100 mil, ne znam na koju duminu, Ferencvaroš koji nema skupe zvijezdice izgleda kao maksimalno organizirana ekipa, bez šmensi fensi imena, je sotoniste prošla u dvije utakmice i to čini razliku između ozbiljnih ekipa i proseranata vrijednih 100 milijuna €. ako je skup je dobar, ako nije skup, za kurac je. više sam vidio od Miloša protiv tog usranog dinama koji još uvijek vrijedi 300 k, nego od tih krasnajih i krasnih bekova koji vrijede 20 puta više.
Krasnodar ti je kao i mi prije Bjelice daj im trenera ,golmana imaš ekipu za polufinale EL ovako k....

misko2007
Reactions:

Post by misko2007 » Fri Feb 19, 2021 1:25 pm

Kempes wrote:
Fri Feb 19, 2021 1:04 pm
SamoOsijek wrote:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

misko2007
Reactions:

Post by misko2007 » Fri Feb 19, 2021 1:30 pm

SamoOsijek wrote:
Fri Feb 19, 2021 11:05 am
I također, ne može se reći da je nekakav padavičar i folirant na terenu. Dapače!

a ne moja baba se bacala i folirala na svaki kontakt u skoku za loptom na centru protiv osijeka

:dknow:

Post Reply