HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Seltik
Reactions:

Re: HNL

Post by Seltik » Fri Mar 19, 2021 5:26 am

bijelo-plavi1988 wrote:
A zasto da im se cestita? Kao da Sanaderu ili Vidosevicu cestitam sto su postali veliki kolekcionari umjetnina :mrgreen:
:tongue:
Naj usporedba ikad

Šime
Reactions:

Post by Šime » Fri Mar 19, 2021 5:30 am

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/ant ... tuzbe.html
U obrazloženju presude sudac Zvonko Vekić naveo je kako je Novalić predsjednikom NK Osijek postao 1995., kada je klub bio u financijskoj krizi, s blokiranim žiroračunom, te da je u idućih nekoliko godina sredstva za funkcioniranje kluba uglavnom osiguravao upravo optuženi Novalić, i to kreditima i pozajmicama preko tvrtaka u kojima su on ili članovi njegove uže obitelji bili jedini osnivači, tvrtaka iz Koncerna "Novalić" te pozajmicama preko osječke Gradske banke, u kojoj je Novalić, osobno i preko svojih poduzeća, bio većinski vlasnik.

Budući da dokaznim postupkom nije utvrđeno da su tim radnjama počinjena sva bitna obilježja zlouporabe položaja i ovlasti, sud je Antuna Novalića nepravomoćno oslobodio optužbi za to kazneno djelo.
:toilet:
Mamić:
Prijevoz do Beograda sredila vam je gospođa Mica iz osječkog restorana Bijelo Plavi kod koje svakodnevno pijete i jedete na račun drugih.
Znači lik još danas jede i pije na račun presude?
:toilet:

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Fri Mar 19, 2021 7:02 am

Ja u ovome Din vidim veliku ostavstinu Bjelice, moze li mi netko nabrojati sve igrace koje je on tamo doveo. Čisto zbog nekakve usporedbe.

RARAMURI
Reactions:

Post by RARAMURI » Fri Mar 19, 2021 7:49 am

,..lega,nema veze koga je Bjelica od igraca doveo,nego sto im je u glavu usadio kroz svo to vrijeme provedeno tamo,..pa oni su trebali proci skupinu lige prvaka,kad realno pogledas,..ona 2 gola protiv Sahtora sto su primili je antologijsko,pripada u sferu vjerovali ili ne,..ovo je samo prirodni slijed njegovog rada sa njima,onog rada na sebi,vjera u vlastite sposobnosti,..jedno me smeta i to jako,..to jebeno cestitanje navijaca drugih klubova,..hr stanje uma zid-- zid-- zid-- zid-- ,..
,..boli me k za koeficijent,iskreno,jer sve sto u buducnosti napravimo,bit ce gledano na nacin kako nam je svima laksi put omogucio dinamo svojim "velebnim" uspjesima i "tu ste gospodo,zahvaljujuci cuvarima zg casti",..jebo vas zdravko i blazicko i svi oni koji ce ovih dana pisati jebene hvalospjeve i velicati ponovo lik i djelo sveca iz medjugorja,..shvacam dinamovce,ali jebemu mater,pa koji k je nekim nasim ili hajdukovcima npr????
,..jel treba otvoriti poseban topic o svemu sto je mamic i banda radila sve ove godine i stavit ga totalno na vrh da se ljudi svaki tjedan podsjete kome cestitaju zid-- zid-- zid-- zid-- ????

JEBEM IM SVE STO POSTOJI NA OVOM SVIJETU
Nije vazno jeste li lav ili gazela,kada izadje sunce-TRCITE!!!! R.Bannister

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Fri Mar 19, 2021 8:00 am

U tome i nalazim poveznicu, mi imamo "mozak" koji ce, nadam se i nama priustiti puno, puno dobrih rezultata.

SakyOS
Reactions:

Post by SakyOS » Fri Mar 19, 2021 8:21 am

Ivan98 wrote:
Fri Mar 19, 2021 12:24 am
"Ne volim Dinamo, ali svaka čast!" :toilet:

Gledam komentare navijaca drugih klubova, prije svega na drugom forumu, i ne vjerujem. Kakav kolektivni stockholmski sindrom, dinamo je dospio tu di je dugogodišnjom krađom, namještanjima i drugim malverzacijama na račun cijele lige pa tako i njihovih klubova, ali im se čestita i navija za njih jer su "naši"...Čini se da je u redu biti lopov ako to dovoljno dobro radiš :crash:
Nažalost da. To je toliko ukorijenjeno u našem društvu da svi misle da je to normalno. To će se jako teško riješiti ako se politička struktura ne promijeni i ne uhvati u koštac sa svim tim problemima.

Old man
Reactions:

Post by Old man » Fri Mar 19, 2021 8:22 am

Ljudi, kakvu mi HNL imamo!!! Momčad koja će ove godine osvojiti drugo mjesto u HNL-u izbaci Tottenham. :tongue:
Osijek, Bog i mi! :sal:

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Fri Mar 19, 2021 8:34 am

Nakon 1999. i Varteksa Mallorcom u KPK i 1995. i Hajduka s Ajaxom u LP, ponovno jedna HR klub u 1/4f.
Što se tiče koeficijenta, trenutno smo 18. Da bi stigli do 15. mjesta Dinamo bi morao ući u finale.
U borbi za koeficijent na ljestvici iduće godine smo 16. i imamo velike izglede za 15. mjesto.

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Fri Mar 19, 2021 9:17 am

Prasičko bi mogao ući u povijest jer je vjerojatno prvi u javnom eteru upotrijebio novu hrvatsku riječ "velepošast" :mrgreen:

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Fri Mar 19, 2021 9:19 am

Vise od svega su me iziritirali pucnji po gradu nakon tekme! :toilet:
Inace, sve najgore Dinamu!
Ti si ljubav najveća... :k:

Post Reply