HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Delmat
Reactions:

Re: HNL

Post by Delmat » Sun Mar 21, 2021 7:32 pm

Ajde nemojte biti ni sarkastični za goricu i "namjerne promašaje". Ne jer debili čekaju da kopiraju na forum. Nego baš nije ni zanimljivo čitati...

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sun Mar 21, 2021 7:33 pm

Šime wrote:
Sun Mar 21, 2021 7:24 pm
Seltik wrote:
Sun Mar 21, 2021 7:22 pm
Prozirno gađanje stative u 94. oj :drum: :black:
A da baš je gađao stativu! :tongue: :sm: :lol:
I ne bi se ta lopta odbila u gol mamicu im...
Sjecam se da je tako onaj Petar Misic, dok je igrao za Lokomotivu, a mi se borili za ostanak, po direktivi pogodio stativu protiv nas. To mogu samo vanserijski igraci. Mislim da je to bilo u ono Rukavinino proljece kad smo redom skidali Rijeku,Dinamo i Lokomotivu, a tovari govorili da nam svi pustaju. Po tom ispada da je vec spomenuti Petar, vanserijski, u brzoj akciji, namjerno pogodio stativu.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Mar 21, 2021 7:38 pm

ne budite naivni... ovi crnci su mahom svi odigrali svoje standardne utakmice. Matar je odličan, ali sebičan... šta vi mislite da se svima crta što će se dogoditi? "uđe se" u par najvažnijih igrača i to je to. imaš 3-4 igrača s ovog govornog područja kojima je objašnjenjo.. moš mislit što će afrikanerima objašnjavati da trebaju igrat pod ručnom.

prva špikićeva partija dok nije prodan kod njih i današnja... nemojte je jebat. lovrić koji gle čuda dodaje kroz dva dinamova igrača i gubi loptu na sredini terena i jovičić koji ostaje nepomičan kod ubačaja za gol. stenvorden ostaje zjakati i kraj priče.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sun Mar 21, 2021 7:42 pm

Kempes wrote:
Sun Mar 21, 2021 7:29 pm
fascinantno koliko je to bolje izgledali kada su izašli lovrić i špikić. špikić je svaki napad gorice usporavao, dođu u zadnju trećinu igrač mu napada prazan prostor iza obrane, on okreće stranu ili vraća loptu nazad. a lovrić... haha, ajd ok, i protiv nas je bio nevidljiv, ali protiv njih je očito igrao u leru. beskičmenjak. ta prevara od igrača koju gorica ne može prodati za novce koje traže sada pikira mjesto oršića kojeg će očito prodati na ljeto. smećar obični.
Bez brige. Orsic na ljeto ode, evo zamjene Lovrica u Dinamu. Nisam pobornik teorija zavjere, da ce sad Gorica igrat u leru po naputku Orescanina, ali da ce jedan Spikic, koji je vec njihov, pa moguce i Lovric igrati pod rucnom, e to vec drzi vodu. Rekao sam vec da Dinamo ima dva, tri svoja igraca svugdje po HNL-u, osim kod nas i Ajduka.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Mar 21, 2021 7:46 pm

i da gamad nisu poništili gol od ercega nebi mi glodali se toliko oko ove gamadi iz gorice.

a što se oreščanina tiče... je to sve divno i bajno, ne kažem da je on isto imao figu u đepu, ali jebeš takvog trenera, ma koliko god on znao nogomet, da sjedi ko vreća govana na klupi i šuti, a pomoćnik mu skače i dere se i tjera svoje naprijed.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sun Mar 21, 2021 7:57 pm

0110
Ništa nije s namjerom, ali da nam treći na tablici s vodećim ima omjer 0 1 10, to baš i nije normalno.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Sun Mar 21, 2021 7:57 pm

Bas nas nece, jebemti srecu po tko zna koji put!
Nas posere, njih spasi! Ma joj...
Inace, Gorici svaka cast, dobro su odigrali i malo smo pretjerali u tom skidanju gaca...i ja sam! Gorimo od prevelike zelje...
Mi u 30 godina imamo na prste jedne ruke tako muski odigranih tekmi na Maksimiru kao oni danas... uglavnom!
Idemo dalje, pa valjda ce i nas jednom posrat sreca!
Ti si ljubav najveća... :k:

misko2007
Reactions:

Post by misko2007 » Sun Mar 21, 2021 7:59 pm

pa lovricu su rekli laganini danas ako mislis igrat u reprezentaciji

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Sun Mar 21, 2021 8:02 pm

Meni to sve ne stoji, mislim da je ova mitomanija otišla pre daleko…
Da dinamo ima poguranac I drugačije kriterije kod sudaca, ima, jednostavno se boje dosta toga suditi protiv njih…
Da imaju odnose sa Lokomotivom imaju….
Ali ovo je već pretjerivanje… doslovno cijela liga sad pušta Dinamu, I protiv nas se namjerno trudi… mislim… :punch:

recimo reakcija Lovrića kod eventualnog penala za Goricu… tražio je dosta agresivno prekršaj, imala je Gorica dosta šansi, pa stvorili su više izglednih šansi nego kod nas u Osijeku.

Sad još samo fali da Hajduk koji ima problem iznjet loptu protiv Istre, da izgubi od Dinama pa da i oni budu dinamovi guzičari…

Ima još puno do kraja, igra dinamo I sa nama i sa hajdukom i sa rijekom, isto kao što i mi imamo hrpu teških utakmica izvan Osijeka… I pitanje koliko ćemo zadržati ovakav ritam uzimanja bodova… Još uvijek možemo biti prvaci, I još uvijek možemo bit 2. sa - 12 bodova. :beer:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sun Mar 21, 2021 8:08 pm

Imat cemo u tjedan dana 3 utakmice, prvo Hajduk u Splitu pa Dinamo kod kuce pa Rijeku na Rujevici... mislim da ce to pokazati da li jesmo ili nismo.

A sada smo na plus 10 od Gorice i plus 19 od Rijeke nakon sto su odigrali sve zaostale...
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Post Reply