HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
frnja
Reactions:

Re: HNL

Post by frnja » Sat Sep 18, 2021 1:11 pm

Moj osobni motiv nije bio nikakva samopromocija. Gadi mi se pomisao na takošto...
Želja je bila ponuditi sadržaj svim navijačima ovog kluba, no vidim da ne gledaju svi na to tako...
Liga 10 četverokružno !! Amen !

frnja
Reactions:

Post by frnja » Sat Sep 18, 2021 1:12 pm

navijac_osijeka wrote:
Sat Sep 18, 2021 1:10 pm
Jebiga ako ste se smijali onom postu iz 2013. o švercanju kokaina preko crnaca iz Nigerije i to tad nije nikom smetalo nego su svi smijali, a što je ovaj sam obrisao godinama poslije kad je obrisao sam sve svoje postove - onda je glupavo 2021. iznistirati na tom trebali se pisati IJE ili E.
Naravno da mi je smetalo i onda i sada... Uvijek će mi takve gluposti smetati...

navijac_osijeka
Reactions:

Post by navijac_osijeka » Sat Sep 18, 2021 1:28 pm

frnja wrote:
Sat Sep 18, 2021 1:11 pm
Moj osobni motiv nije bio nikakva samopromocija. Gadi mi se pomisao na takošto...
Želja je bila ponuditi sadržaj svim navijačima ovog kluba, no vidim da ne gledaju svi na to tako...
Nisam siguran da je on mislio na tebe i na podcast nego je govorio više općenito za društvene medije i to...
Nesposobni Trojac iz Marketinga van iz kluba!

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sat Sep 18, 2021 1:29 pm

Prisjetimo se svi sta smo, kako i zasto pisali ne tako davno.
I, naravno, o kome:

viewtopic.php?f=3&t=1098

Tada je bilo i govora mrznje i pozivanja na nasilje (i slavljenje Grezdinog napada na Colaka) pa se nitko nije zgrazao.

Nikada, ali bas NIKADA mi nece biti zao niti ce mi smetati kada bilo tko bude izrugivao na bilo kakav nacin taj sugavi (pun intended) klub!
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

frnja
Reactions:

Post by frnja » Sat Sep 18, 2021 1:35 pm

navijac_osijeka wrote:
Sat Sep 18, 2021 1:28 pm
frnja wrote:
Sat Sep 18, 2021 1:11 pm
Nisam siguran da je on mislio na tebe i na podcast nego je govorio više općenito za društvene medije i to...
Je da, moš mislit...

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Sat Sep 18, 2021 1:48 pm

Kempes wrote:
Sat Sep 18, 2021 11:40 am
gunners wrote:
Sat Sep 18, 2021 8:28 am
Centarhalf wrote:
Fri Sep 17, 2021 10:38 pm

Trebao je napisati PEKA da ima keca u rukavu

Normalno da je trebao napisati Reka! Imaju na dresu petokraku i cetnicki simbol dvoglavog orla, na dresu pod krinkom sponzora imaju "Sava" kako bi im i zastitnik sveti Sava bio na grudima, a sve to skupa su jos zamotali u pederske boje! I jos se ponose tim!

Ne znam jel bi im trebali tepati i zvati ih prijateljima
Mržnja je gadna stvar. Sad ćemo još i dugine boje uključiti, hoćemo i dodati malo rasizma?
Dva pravila postoje na ovom forumu: nema osbonog vrijeđanja i držimo nivo što se tiče mržnje, ovo je ispod tog nivoa.
:wave:
a onda kada se priča o navijačima millwalla i faking west hama, onda kada kažu da bi najradije pucali jedni na druge i gledaju kako gore živi zapaljeni... onda je to vvvauuuuuuuuuuuu to millwall jaooo oni su tako opasni, jaooo engleski nogomet eeeeeeeej.... jaooo roma, lazio... eeeeeeeejjjj, jaooo celtic i rangers, 280 godina rivalstva eeeeeeeeeeeeeeej, vade noževe pa se bodu prije svake utakmice tako romantično...

kakva jebena mržnja? napisati pro reka iz totalne provokacije? reći tovarima da su blitvari, dinamovcima da su govnari itd itd? pa bilo koji od pripadnika jedne skupine bi skočio da treba nekom spasit život iz druge skupine, tamo si vješaju transparente u čast ovoga ili onoga, bez obzira što se budale pomlate zbog nekog ponosa i kodeksa. nitko nikog nije ubio al baš zato je gušt srati jedni po drugima, podjebavati i provocirati niskim provokacijama. a najzagriženiji tifosi su spremni i pomlatiti se.

što se tiče upisa, ništa se nije promjenilo u svezi toga u zadnjih 10-12 godina osim što si ti s godinama senzibilniji na to. i valjda je to ona šema, valjda u firmi imaš neke riječane ili si upoznao neke likove s tog područja zbog posla ili imate te neke online konferencije u svezi programiranja i šta ja znam, pa ti čisto zbog obraza sada i svoje karijere i osobnog networkinga, jer znaju da si moderator tjeraš mak na konac u svezi toga.

i nemam problem s time, nego je problem što... ovaj grad i regija je kao malo debelo dijete u razredu punom bullya pa zato uvijek mora biti na shut up prednjačiti u nekakvoj poniznosti i ljubaznosti, prvi, ispred svih. joooj slavonci divni, široke duše, svi vole slavonce... nemoj me jebat. ok tvoj forum, pa radi što želiš. da li je istina da ga možda zloupotrebljavamo kao svojevrstan ventil, pa istina je. drugi navijači mogu srati što god žele, iz ovog grada nema NITKO bitan na niti jednoj funkciji ovoj državi, nema nikog utjecajnog u gospodarstvu, medijima, politici, sportu, zato jer se ljudi ovdje rađaju bez kičme i nikada im usput ne izraste, već idemo rumpa cumpa umpa "inati se slavonijoooo umpaaaa rummpa cumaaa, inatii seee slavonijo dok ti firme sele sjedište u hercegovinu i zagreb i dok ti svi pišaju po glavi, nemaa onoog tkoo te ne znaaa i tkooo ne sereee poo tebiiii... umpa rumpa cumpa.

drugi imaju nacionalnu frekvenciju da brane svoje klubove i seru po drugim klubovima, mogu pisati što žele na svim forumima, a navijači ovog kluba ne smiju pisati što žele na na forumu koji je namjenjen samo njima.

a ono malo ljudi koji u ovom gradu razviju svoje ja niti imaju gen za potčinjavanjem, njih u korijenu ne sasjeku ne ljudi iz ostatka hrvatske, nego ljudi ovdje ovi što samo gledaju samo da se uguraju pod zg stol i skupljaju mrvice koje padnu s tog stola.

neću dalje, a znaš da mogu.
Najprije nemam nikoga iz Rijeke niti slično, a svi koji me znaju neće nikada povezati neki upis na forumu sa mnom, To nema veze.
Millwall i slično - pa oni se gade čitavoj Engleskoj. Napisati blitvari ili šarani nije isto kao Reka ili Osek ili pisati Dinamo i Hajduk na ćirilici. I ona pjesma "Šugava Rijeko" je dno dna, meni se gadi kad se to pjeva na našem stadionu.
Da, tjeram neku "higijenu" ali ne zato što sam postao senzibilniji nego je društvo senzibilnije. I nije Osijek kao grad neki problem, pa mi smo tu najbolji, jebena MittelEuropa za druge. Ali ne zanimaju me drugi.

Napisao sam vam dva pravila i to je to.
Navijači Osijeka mogu pisati što žele na ovom forumu kao i do sada, ali nećemo ići ispod nekog nivoa jer onda ćemo doći do toga da ovog foruma neće uopće biti ili će pasti na grane da nitko neće htjeti ovdje ni pisati ni čitati.

A ovo sa savijanjem kičme nema nikakve veze, promašio si.

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Sat Sep 18, 2021 1:50 pm

Kempes wrote:
Sat Sep 18, 2021 11:47 am
hihmih wrote:
Fri Sep 17, 2021 10:54 pm
Ljudi osli ste u q sa tom mrznjom...
prvo. smatram da nazvati rijeku rekomotivom nije mržnja. nazvati dinamo sotonistima ili plavom zvezdom, nije mržnja. to je samo možda nekome neukusan način vrijeđanja. da sad vidim čovjeka na ulici kojem treba pomoć, ne bi ga pitao za koga navija.

a što se mržnje tiče. prijatelju. svijet nije napredovao na ljubavi i mahanjem maslinovim grančicama. napredovao je na ratovima, destrukciji, rušenjem starih i građenjem novih poredaka. napredovao je na krvoproliću...

ma dalje neću ni argmentirati, moje vrijeme i moja pamet previše vrijedi da ja više ikome išta objašnjavam ovdje.
Svijet nije napredovao na krvoproliću nego u razdobljima mira, ali to je dugačka tema. :wave:

zos
Reactions:

Post by zos » Sat Sep 18, 2021 5:51 pm

UPRAVA ODLAZI!!!

Iliti - tik tak Gunnersu :lol:

Ps. Netko od vas koji znate Bjelicu, dajte mu da pročita zadnjih par stranica ove (a i ne samo ove teme) u svlačionici... Nek ekipa vidi da ne igra samo za svoje džepove nego i za mentalno stanje "lokalne nacije". :mrgreen:

Drž'te se ljudi, još malo ćemo opet u pozitivan niz... Ajd da se do tada nepotrebno ne dijelimo ;)

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Sat Sep 18, 2021 6:00 pm

Da mi je ovlasti.....sve bi vas banirao

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sat Sep 18, 2021 6:10 pm

sad imamo i forumskog stalina

Post Reply