HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
lokal88
Reactions:

Re: HNL

Post by lokal88 » Wed Oct 28, 2020 2:29 pm

Upravo to...toliko dvolicnosti...prvo se sralo decku od 18god kako vodi navijanje sta glumi nekog huligana sa svojih 20 cobana a sada se sere gdje su ti nasi ultrasi... e pa za razliku od vas velikih neustrasivih navijaca za tipkovnicom ti decki su bili sinoc u tvrdi i hvatali manje grupe jer je ovih govana doslo 200!!! Aaaaaa mozda bi i nas bilo toliko da nam nije tako tesko izac iz stana i napravit koji metar do tvrde dok ovi dodu iz fakin vukovara i okolice od 50km i napravit ovako sranje..... nemam vise rijeci, dno dna od mentaliteta....zapamtite, ovaj grad nema tko branit osim (ne)spremnih osjecana

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Wed Oct 28, 2020 2:53 pm

Meni je nevjerovatno da se njih skupi 200 iz lokalnih prcija a da se kod nas u gradu ne moze skupit 150 , 200 ljudi koji su u toj navijackoj shemi. Pod tim smatram decke koji su po godinama tu negdje kao i ta njihova ekipa ponosnih slavonaca..
Dotakli smo dno definitivno, ovo je jedna od vecih blamaza...
Ti si ljubav najveća... :k:

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Wed Oct 28, 2020 3:01 pm

Ajd da ne bude sve crno. Ovi mlađi dečki koji drže Kohortu imaju muda.Jebena muda. Ali ih je malo i treba ih podržati.Uvjerio sam se u to nedavno kad smo išli u ZG na tekmu. Iz auta i kombija na autoputu je izletjelo 40tak BBB iz Slavonije naoružani palicama, kamenjem,bocama, nabacili fantomke na glave i krenuli u juriš na nas- Nas je bilo 30tak, goloruki, većini bi ja mogao biti otac po godinama. Dečki su stali ovima na crtu, zvali ih na fer tuču, pokazivali da nisu naoružani za razliku od BBB. Ovi su došli do nas, dijelio nas je neki mali kanal. Znate koliko ih se usudilo krenuti preko kanala na nas? Niti jedan nego su nas zvali da mi njih napadnemo. A prije toga su jurišali prema nama očekujući valjda da ćemo bježati. Ali malo nas je bilo. I malo ljudi ima. Kad bi na gostovanja išlo 200-300 ljudi kao na zadnji Varaždin " planine bi pomakli" ljudi moji. Ili kad bi na istoku navijalo 500-1000 ljudi. Koliko bi onda ovih mangupa ovako dolazilo u Osijek kad bi dobili kvalitetno po pički nekoliko puta...
Last edited by Slobodna zona on Wed Oct 28, 2020 3:21 pm, edited 2 times in total.

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Wed Oct 28, 2020 3:04 pm

@lokal88 @Slobodna zona Vecina ljudi nije znala da ce ovi biti u Tvrđi, mozda bi se skupilo vise ljudi da su znali... Mene je sokirao vatromet u ponoc jer uopce nisam pratio kada i gdje ce tovari slavit...
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Wed Oct 28, 2020 3:07 pm

Slobodna zona wrote:
Wed Oct 28, 2020 3:01 pm
Ajd da ne bude sve crno. Ovi mlađi dečki koji drže Kohortu imaju muda. Ali ih je malo i treba ih podržati. Nedavno smo išli u ZG na tekmu. Iz auta i kombija na autoputu je izletjelo 40tak BBB iz Slavonije naoružani palicama, kamenjem,bocama, nabacili fantomke na glave i krenuli u juriš na nas- Nas je bilo 30tak, goloruki, većini bi ja mogao biti otac po godinama. Dečki su stali ovima na crtu, zvali ih na fer tuču, pokazivali da nisu naoružani za razliku od BBB. Ovi su došli do nas, dijelio nas je neki mali kanal. Znate koliko ih se usudilo krenuti preko kanala na nas? Niti jedan nego su nas zvali da mi njih napadnemo. A prije toga su jurišali prema nama očekujući valjda da ćemo početi bježati. Ali malo nas je bilo. I malo ljudi ima. Kad bi na gostovanja išlo 200-300 ljudi kao na zadnji Varaždin " planine bi pomakli" ljudi moji. Ili kad bi na istoku navijalo 500-1000 ljudi. Koliko bi onda ovih mangupa ovako dolazilo u Osijek kad bi dobili kvalitetno po pički nekoliko puta...
Nesto se mora pokrenuti, nekakva inicijativa, zblizavanje grupe i ostatka istoka, bilo sto konstruktivno jer rezultatske stvari koje nam slijede moraju se popratiti na tribini... Koji su vasi prijedlozi, mozda nekakvi sastanci tj. druženja ljudi ovdje s foruma i udruge, marketing same udruge, plakati?
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

mariox
Reactions:

Post by mariox » Wed Oct 28, 2020 3:16 pm

Nismo generacijski povezani ,nesložni ,mladi ostaju stariji odustanu to se osjeti uz zabrane i ovi to iskorištavaju ne boje nas se bit če još gore ,sad vide da mogu šta hoće uglavnom nema opravdanje za ovo nema ,meni je bilo neugodno to gledat da sam se sinoć našao u tvrđi vjerojatno bi popio dobre batine ,svi smo podbacili i ultra navijači i mi koji nismo članovi kohorte mislim da poslije ovoga je nadam se jasno da ovo ovako nemože dalje netreba se optuživati popili smo sinoć šamarčinu i to gadnu ajmo biti pametni i da se ovo više ne ponovi .

mariox
Reactions:

Post by mariox » Wed Oct 28, 2020 3:17 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Wed Oct 28, 2020 3:07 pm
Slobodna zona wrote:
Ajd da ne bude sve crno. Ovi mlađi dečki koji drže Kohortu imaju muda. Ali ih je malo i treba ih podržati. Nedavno smo išli u ZG na tekmu. Iz auta i kombija na autoputu je izletjelo 40tak BBB iz Slavonije naoružani palicama, kamenjem,bocama, nabacili fantomke na glave i krenuli u juriš na nas- Nas je bilo 30tak, goloruki, većini bi ja mogao biti otac po godinama. Dečki su stali ovima na crtu, zvali ih na fer tuču, pokazivali da nisu naoružani za razliku od BBB. Ovi su došli do nas, dijelio nas je neki mali kanal. Znate koliko ih se usudilo krenuti preko kanala na nas? Niti jedan nego su nas zvali da mi njih napadnemo. A prije toga su jurišali prema nama očekujući valjda da ćemo početi bježati. Ali malo nas je bilo. I malo ljudi ima. Kad bi na gostovanja išlo 200-300 ljudi kao na zadnji Varaždin " planine bi pomakli" ljudi moji. Ili kad bi na istoku navijalo 500-1000 ljudi. Koliko bi onda ovih mangupa ovako dolazilo u Osijek kad bi dobili kvalitetno po pički nekoliko puta...
Nesto se mora pokrenuti, nekakva inicijativa, zblizavanje grupe i ostatka istoka, bilo sto konstruktivno jer rezultatske stvari koje nam slijede moraju se popratiti na tribini... Koji su vasi prijedlozi, mozda nekakvi sastanci tj. druženja ljudi ovdje s foruma i udruge, marketing same udruge, plakati?
Slažem se ,poslije ovoga nesmije ostat samo na tipkovnici

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Wed Oct 28, 2020 3:37 pm

Ovo nije samarcina ovo je jebeni dzon po sred cela doslovno....prije ovog su nam upali u grad i zvali na tucu a sad su osli 5 levela gore...sta je iduce udruga torcide u gradu??? Pa za to cu osobno robijat pola zivota jer bi ju zapalio sa svime i svima unutra...

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Wed Oct 28, 2020 3:40 pm

Slobodna zona wrote:
Ajd da ne bude sve crno. Ovi mlađi dečki koji drže Kohortu imaju muda.Jebena muda. Ali ih je malo i treba ih podržati.Uvjerio sam se u to nedavno kad smo išli u ZG na tekmu. Iz auta i kombija na autoputu je izletjelo 40tak BBB iz Slavonije naoružani palicama, kamenjem,bocama, nabacili fantomke na glave i krenuli u juriš na nas- Nas je bilo 30tak, goloruki, većini bi ja mogao biti otac po godinama. Dečki su stali ovima na crtu, zvali ih na fer tuču, pokazivali da nisu naoružani za razliku od BBB. Ovi su došli do nas, dijelio nas je neki mali kanal. Znate koliko ih se usudilo krenuti preko kanala na nas? Niti jedan nego su nas zvali da mi njih napadnemo. A prije toga su jurišali prema nama očekujući valjda da ćemo bježati. Ali malo nas je bilo. I malo ljudi ima. Kad bi na gostovanja išlo 200-300 ljudi kao na zadnji Varaždin " planine bi pomakli" ljudi moji. Ili kad bi na istoku navijalo 500-1000 ljudi. Koliko bi onda ovih mangupa ovako dolazilo u Osijek kad bi dobili kvalitetno po pički nekoliko puta...
I ja sam bio, i to je 2 gostovanje zaredom za ZG koje nismo dosli na tekmu... i ja sam uvjeren da je od nas 30 kojih smo tad bili na autoputu, 15 starijih a tog puta da je sinoc bilo u tvrdi sa ostalih 15 mladih ono sranje bi bilo zaustavljeno pa makar bi napravili najveci nered u povijesti

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Wed Oct 28, 2020 3:46 pm

FB_IMG_1603896317403.jpg
Lijepo...
FB_IMG_1603896317403.jpg (46.43 KiB) Viewed 82 times

Post Reply