Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
EUS
Reactions:

Re: Transferi

Post by EUS » Sat Jan 25, 2020 10:12 pm

Ma ljudi, 5 M je odlično. Čestitke Petroviću i pregovaračima. 7 M na ljeto je upitno, jer je zasjenjeno rizicima: moguće ozljeđivanje, odsustvo sa terena, može udariti slava u glavu, pad forme, par gafova, loše igre, nestabilna forma....
Uzimaj 5 i getva
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Sat Jan 25, 2020 10:19 pm

Nevjerovatno, po facebooku i objavama pojedinih portala dobio sam dojam da se decka nagovara i da sta ceka? Majketi izgleda jedino on razmislja glavom? Ne trci za parom koja i nije takva da padnes na dupe. Pitanje je kolika je njegova placa, ovo se spominje odsteta koja bi trebala pripasti osijeku jel tako? A taj osijek ima dobrostojeceg gazdu kojemu ta cifra ne bi trebala previse značiti. Decko je u godinama kada mu nece nista promaći i ako ostane jos 6mj./1g.kod nas.A razvijat ce se i biti na vidiku ne samo atalanti vec i jacim igracima. Šutalo ostani bar do ljeta.

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Sat Jan 25, 2020 10:24 pm

A sad citam i ovdje, nagovaranje dečka da ide. Kao da ce te vi dobiti pinku u svoj djep tim transferom. Iz krajnosti u krajnost idemo. Nista ne valja, kada smo bili u q i bez para, sada imamo paru, financijsku sigurnost dobre perspektivne igrace i jebote citam kako se nagovara igraca da ode jer eto stigla dobra para? Bolesno

klokan
Reactions:

Post by klokan » Sat Jan 25, 2020 10:31 pm

Ja mislim da je jednostavno stvar u tome da se ovakvim transferom još više dižemo na mapi i da će to omogućiti dovođenje boljih igrača, dulje zadržavanje igrača koje želimo zadržati itd.

Meni dobro i da ode (ako je takva lova) i da ostane. Nadam se da će donijeti odluku koja je ispravna za njega.

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Sat Jan 25, 2020 10:36 pm

Pa niko ga ne nagovara da ode nego smo sretni da smo došli na razinu da Atalanta koja igra proljeće Lige prvaka kupuje direkt od nas.
Znači prva stepenica su bili Glasgow Rangers, Fc Kopenhagen, Rapid, Kasimpasa pa skoro i Ajax
Sad dolaze klubovi 2 razreda na red a realno da igrača za top euro klubove nećemo imat bez par euro sezona što znači da je naš plafon plafona 8-10M eura za igrača (sadašnja vrijednost igrača).

Plus svemu tomu je što ovim raste i cijena ostalim igračima i što igrači koji trebaju doći kod nas sad vide da se može dobro lansirat iz Osijeka

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Sat Jan 25, 2020 10:54 pm

Dobra lova i samo to. Jebo to ako mi budemo i dalje mamac za dolazak igraca u nas klub ako oni ne ostave ama bas nikakav trag kad je u pitanju neki razultat za klub a mi svi zivimo za rezultat odnosno bilo kakvu kantu i eto skupine EL recimo. Nemamo mi onda ama bas nista od tog mamca.
Prakticki nije nista ni odigrao a vec ode.
Al valjda tako mora biti i takav je trenutak.

Naravno da mi je drago kad kao klub prodajemo igrace za ozbiljne novce i to nesto govori. No kazem, ostaje zal sto moze otici a da nije ostavio ikakav trag!
Ti si ljubav najveća... :k:

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Sat Jan 25, 2020 11:05 pm

Kaže Božo Sušec da se spominjalo da Atalanta želi dva Šutala, ali dolazi samo jedan - Josip Šutalo iz Dinama. :dknow:

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sat Jan 25, 2020 11:12 pm

Tominho wrote:
Sat Jan 25, 2020 8:09 pm
Harry_Mata_Harry wrote:
Sat Jan 25, 2020 8:07 pm
Realno da sam SD i da mi dodje ovakva ponuda za stopera prodao bih ga, neću lagati. Za te bih novce kupio atomskog veznjaka, realno.
Ako gledamo bez emocija to je top prodaja, velik novac, jako ime iz lige 5 a o vraćamo se na 4 3 3 :mrgreen:
I bas sad kad je ovaj 343 poceo dobro i mocno djelovat.... :dknow:
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sat Jan 25, 2020 11:16 pm

Tominho wrote:
Sat Jan 25, 2020 9:59 pm
Moguće je da skoči i na 7M ali teško.
Rijeka je Franka nakon titule prvaka i najboljeg strijelca prodala za 4.25M
Da, ali cim ovi daju 5 milijuna, nanjusili su u Bosku nesto vrhunsko. Placaju i buducnost. Takvih stopera nema puno u Europi. Igraca poput Franka i solidnih napadaca ima.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sun Jan 26, 2020 12:07 am

Pa ja to je to gubiš igrača rasteš po pitanju ugleda i transfera još ako nas konačno počne srat i rezultati neka borba za naslov uskoro ti igrači odu za 7-8 do 10 miilonoa neide ništa preko noći klub raste postepeno mislim da protiv ove cifre ni najveći navijači nebi trebali biti protiv u ovom trenutku to je vrh čak i više od toga

Post Reply