Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
MakiSl
Reactions:

Re: Transferi

Post by MakiSl » Fri May 14, 2021 7:03 pm

Lelkac wrote:
Fri May 14, 2021 6:01 pm
Ja vjerujem da Neno nije bez razloga doveo Topčagića. Trenirao ga je je i vjerujem da ovaj posjeduje kvalitetu koja nam treba.
Mislim da je Neno jednom rek'o da je Topčagić jedan od najboljih igrača i ljudi koje je trenirao.

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Fri May 14, 2021 7:12 pm

pitanje koliko ce on durat bez nove ozljede

steta za madjara, al ne upada u sustav.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Fri May 14, 2021 7:14 pm

3vilP wrote:
Fri May 14, 2021 4:43 pm
Ja bih, ako je već Topča propala investicija, probao ukrotiti Mancea
nije problem u kadru imati i dovoljno kvalitete, ali je zahtjevno imati kvalitetu koja će biti spremna čekati svoju šansu s klupe.

netko će pitati zašto Gržan? ili zašto Topčagić? prvo, zato što ne možemo plaćati igrača 250-350 000 godišnje i reći mu da čeka priliku s klupe. jednostavno nije dobar moneyball i nemamo baš takav budžet. drugo, takvi igrači ne žele čekati šansu s klupe pa su nezadovoljni. jedno je ispasti kratko iz prvog sastava, kao Lacika, pa znaš da je takva klasa da će izboriti ponovo prvih 11. al evo ti primjer Gyurcsa, rekao je ne želi čekati šansu s klupe i odlazi.

i to je fer. sve 5, svi smo na čisto. al ajd imaj takvog igrača s ugovorom od 2-3 godine, pa imaš par takvih nezadovoljnih u svlačionici.

zato su tu igrači kao Topčagić ili Gržan. znaš da ti neće donjeti naslov, ali kada trebaš igrača da ti uđe 75oj minuti utakmice protiv belupa, inkera i sličnih, oni su za takve protivnike super igrači.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

misko2007
Reactions:

Post by misko2007 » Fri May 14, 2021 7:45 pm

samo ako mislimo ove godine igrati grupnu fazu konferencijske lige trebamo imati siroku klupu...

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Fri May 14, 2021 10:08 pm

Kempes wrote:
Fri May 14, 2021 7:14 pm
3vilP wrote:
Fri May 14, 2021 4:43 pm
Ja bih, ako je već Topča propala investicija, probao ukrotiti Mancea
nije problem u kadru imati i dovoljno kvalitete, ali je zahtjevno imati kvalitetu koja će biti spremna čekati svoju šansu s klupe.

netko će pitati zašto Gržan? ili zašto Topčagić? prvo, zato što ne možemo plaćati igrača 250-350 000 godišnje i reći mu da čeka priliku s klupe. jednostavno nije dobar moneyball i nemamo baš takav budžet. drugo, takvi igrači ne žele čekati šansu s klupe pa su nezadovoljni. jedno je ispasti kratko iz prvog sastava, kao Lacika, pa znaš da je takva klasa da će izboriti ponovo prvih 11. al evo ti primjer Gyurcsa, rekao je ne želi čekati šansu s klupe i odlazi.

i to je fer. sve 5, svi smo na čisto. al ajd imaj takvog igrača s ugovorom od 2-3 godine, pa imaš par takvih nezadovoljnih u svlačionici.

zato su tu igrači kao Topčagić ili Gržan. znaš da ti neće donjeti naslov, ali kada trebaš igrača da ti uđe 75oj minuti utakmice protiv belupa, inkera i sličnih, oni su za takve protivnike super igrači.
Ili imati Ercu koji je zadovoljan sa startom svaku petu utakmicu, a po 20-30 minuta u ostalima... A svaki put pogine na terenu

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Fri May 14, 2021 10:31 pm

3vilP wrote:
Fri May 14, 2021 10:08 pm
Ili imati Ercu koji je zadovoljan sa startom svaku petu utakmicu, a po 20-30 minuta u ostalima... A svaki put pogine na terenu
točno to. tko kaže da bi on s 25-26 godna bio zadovoljan svojim statusom? ali ti igrači u tim nekim godinama, koji i dalje imaju dobre fizičke kapacitete (na stranu što ih Topčagić možda i nema, ali ok, možda je ta ozljeda bila iznimka, a ne kroničan "zamor"). Mance je dobar igrač i dalje je naš igrač, kamo sreće da ga utopimo za nekih milijun €, al on bi bio tempirana bomba da mora kretati s klupe, bar ja mislim.

Dakua treba poslat na posudbu (Slovenija ili Bih), možda i Belju (Puskas?)... imamo slatke brige u svakom slučaju.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Bruben
Reactions:

Post by Bruben » Fri May 14, 2021 11:12 pm

Svakako sam za opciju da se tokom priprema isprobaju varijante sa svim navedenim napadačkim opcijama, uključujući i igrače koji se vraćaju s posudbi. Topčagić može biti dobar backup ukoliko mu se ne ponovi ozljeda nalik ovosezonskoj, Mierez bez sumnje siguran kao prvo napadačko ime, a sve ovisi o statusu Santinija hoćemo li uopće razmišljati o Manceu kao opciji ili ga jednostavno nastojati prodati za što prihvatljiviji iznos koji se potom može usmjeriti u jačanje drugih linija momčadi.

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Fri May 14, 2021 11:32 pm

Daku ima još samo jednu godinu ugovora kod nas, tako da ne vidim opciju posudbe. Ili ga treba ubaciti u ekipu ili prodat.

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Fri May 14, 2021 11:48 pm

JohnnyCash82 wrote:
Fri May 14, 2021 1:05 pm
3vilP wrote:
Fri May 14, 2021 12:14 pm
Nivarox wrote:
Fri May 14, 2021 11:15 am
https://germanijak.hr/nogomet/vijesti/m ... 0M5NtqP3Yg

Logično, obzirom da dolazi Gržan koji može pokriti i wing-backa.
Pa nije baš logično gledajući da ne igraju na istoj strani... Osim ako Bjelica misli Gržana preseliti lijevo...

Realno, da je Adam igrao recimo koliko Bohar (što nije mogao jer je kasnije došao, ali hajde samo na proljeće), možda bi pokazao i više od njega...
Bohar nije nesto narocit u duel igri, ali kod Gyurcsa ista ne postoji. A i Bohar je iskoristiv na vise pozicija za razliku od Adama koji je iskljucivo krilo. Gyurcso nije igrac koji bi nam mogao puno pomoci u nastojanju da se domognemo naslova.
i da je samo vratio lasla u život, što mislim da je, pokazao se kao pojačanje. Isto tako mislim da silvi fali talys. Što god bjelica radi, mislim da radi s ciljevima koji su nama običnim smrtnicima na prvu nedokučivi. Ne bih se iznenadio da dovedemo nekog talentiranog brazilca, jer silva u top formi je najjači bek lige
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sat May 15, 2021 11:25 am

Mladjo wrote:
Fri May 14, 2021 11:48 pm
JohnnyCash82 wrote:
Fri May 14, 2021 1:05 pm
3vilP wrote:
Fri May 14, 2021 12:14 pm

Pa nije baš logično gledajući da ne igraju na istoj strani... Osim ako Bjelica misli Gržana preseliti lijevo...

Realno, da je Adam igrao recimo koliko Bohar (što nije mogao jer je kasnije došao, ali hajde samo na proljeće), možda bi pokazao i više od njega...
Bohar nije nesto narocit u duel igri, ali kod Gyurcsa ista ne postoji. A i Bohar je iskoristiv na vise pozicija za razliku od Adama koji je iskljucivo krilo. Gyurcso nije igrac koji bi nam mogao puno pomoci u nastojanju da se domognemo naslova.
i da je samo vratio lasla u život, što mislim da je, pokazao se kao pojačanje. Isto tako mislim da silvi fali talys. Što god bjelica radi, mislim da radi s ciljevima koji su nama običnim smrtnicima na prvu nedokučivi. Ne bih se iznenadio da dovedemo nekog talentiranog brazilca, jer silva u top formi je najjači bek lige
Mislis da je Gyurcso trgnuo Laszla? Ja ipak mislim da je za njegovo "ozivljavanje" zasluzan dolazak Bjelice i njegove ekipe.Od prvog dana je prodisao i poceo pokazivati puno vise motivacije nego pod Skenderom/Kuletom. Kasnije je to samo "okrunio" dizanjem forme.

Silva je, pak, puno specificniji slucaj. Brazilac je, hirovite glave i vjerojatno ga je pogodilo Talysovo otpisivanje. Ali, vratit ce se i on. Vec je polako poceo vracat se boljim izdanjima. A kad je 100 posto glavom unutra, onda je bez konkurencije najbolji desni bek lige.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Post Reply