Nenad Bjelica

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Kako ste zadovoljni dolaskom Nenada Bjelice?

Odličan potez Kluba
95
87%
Sve je bolje od Kuleta
11
10%
Mogli smo nać nešto bolje
3
3%

Total votes: 109

marac222
Reactions:

Re: Nenad Bjelica

Post by marac222 » Mon Sep 13, 2021 1:21 pm

brijest wrote:
Mon Sep 13, 2021 12:47 pm
Bjelica svagdje vidi problem osim kod seba i svog skupog stožera nije problem sebi i svojima redovno isplacivati ne malu placu a problem mu je što npr duguju po ugovoru Špoljaricu 300 000 kuna a Bjelica mu daje 20 000 kuna i papire a Špoljo nije jedini
Sad si otkrio toplu vodu. Pa Bjelica je sam prošli tjedan rekao da je prošla uprava ostavila dugove i prema igračima i prema radnoj zajednici i prema dobavljačima i da se ti dugovi vraćaju i da će se vratiti do kraja ove sezone i da zbog toga nije bilo novca za pojačanja.
SAMI PROTIV SVIH!

pantelija
Reactions:

Post by pantelija » Mon Sep 13, 2021 1:21 pm

Luka1995 wrote:
Mon Sep 13, 2021 12:50 pm
Zašto vas boli kurac koliko košta Bjelica? Jel ga vi možda financirate?

Mogu razumjeti da se kritizira igra u rezultati, ali novci???

Prvo da kazem da zasad nisam za bjelicin odlazak, ono za sto jesam je da se dovede sportski direktor jer po meni on za taj posao nije, ovaj transfer rok je bio katastrofa, a i previse se trosi

Mislim da nikog na forumu ovdje ne boli nesto pretjerano koliko bjelica kosta u smislu da naricemo za parama. Samo je stvar u tome da kad u trgovini kupis neki xy proizvod najskuplju marku koju imaju, onda ocekujes da ce stvarno bit najbolji, i da ce radit neko pristojno vrijeme a ne krepat za godinu dana. Mene zanima sta Mesaros misli kad vidi da ulazu tolike novce a nekog pravog uspjeha nema i to me muci, da ne kaze jebite se dovidjenja.

Bjelica trener je prosle godine potpuno nadisao sva ocekivanja, to je plus i tu smo svi previse poletjeli. Bjelica trener ove godine zasad nije zadovoljio. Ako cemo gledat njegove prijasnje angazmane, taj negativni trend definitivno nije dobar znak. Bjelica sportski direktor i sve ostalo... To da on u klubu ima sve u svojim rukama se meni u zadnje vrijeme cini kao losa ideja. Vidit cemo. Ne zelim da se nakon njega dvije godine oporavljamo.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Mon Sep 13, 2021 2:08 pm

Ponavljam, neka kritizira igru tko koliko hoće, ali kad bi novci kupovali sve, onda se nogomet ne bi morao niti igrati...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

EUS
Reactions:

Post by EUS » Tue Sep 14, 2021 10:43 pm

U stvari, sa cijelom ovom pričom, spoznajama i komentarima zadnjh dana, mi smo se svi lijepo - RESETIRALI, zar ne?
Sad kad nam je jasno gdje smo i sa koje polazišne točke krećemo, sada ćemo možda negdje i stići !
Sada sam malo optimističniji, možda se i potučemo za prvo mjesto, jer druge konkurente tek čeka Buđenje.
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

LegaLega031
Reactions:

Post by LegaLega031 » Mon Sep 20, 2021 11:19 am

Danas u 21:10 Bjelko gost u Punom pogotku

Crusoe
Reactions:

Post by Crusoe » Tue Sep 21, 2021 12:21 am

spock
Reactions:

Post by spock » Tue Sep 21, 2021 10:01 am

Svaka čast Dariu na pitanjima, stvarno je sve pitao što i nas na forumu muči već neko vrijeme! :fan:
Samo hrabro i čvrsto!

NK Osijek - Jarun
Reactions:

Post by NK Osijek - Jarun » Tue Sep 21, 2021 12:41 pm

spock wrote:
Tue Sep 21, 2021 10:01 am
Svaka čast Dariu na pitanjima, stvarno je sve pitao što i nas na forumu muči već neko vrijeme! :fan:
Valjda prati forum.

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Wed Sep 22, 2021 9:32 am

mislim da je bjelica odgovorio na vise manje sva pitanja koja smo si postavljali tu na forumu

ostavio je dojam kakav se i ocekuje od njega, da i dalje to sve drzi pod kontrolom iako navijaci (ukljucujuci i mene) "divljaju" zasto nemamo 10 pobjeda za redom ko prosle sezone

drvoznanja
Reactions:

Post by drvoznanja » Wed Sep 22, 2021 10:32 am

Sve super, ali s jednim se ne slažem.

Dario: Je li ovo možda recept, barem kod kuće, igrati s dva napadača?
Nenad: Pa dobro, mi smo igrali dosta utakmica s dva napadača, mi smo igrali protiv dinama s dva napadača pa smo izgubili suvereno 2:0. Mislim da sustavi ne dobivaju utakmice nego igrači u dobrom stanju, psihološkom stanju.
...

Evo, bez da spominjem sustav, ne vidim kako utakmicu mogu dobiti 5 dešnjaka u zadnjoj liniji, s desnim bekom na lijevom beku, s dva igrača u veznom redu koji su inače defanzivno orijentirani, s Gržanom koji je tu "drugi napadač" iako je on "krilni napadač".

Nismo igrali ono što je Dario mislio, s dva napadača. Ne znam što smo igrali. Ne možeš napraviti sataraš od igrača i očekivati pobjedu.

A što se tiče psihološkog stanja: ne znam u kakvom su onda psihološkom stanju bili igrači drugog hrvatskog kluba, na gostovanju, bez stopera, bez kapetana, bez transferiranih stožernih igrača, pod pritiskom visokih očekivanja te ispadanja od Šerifa. A izgledali su kao Liverpool.

Image
Samo NK Osijek i Bijelo-plavi forum

Post Reply