Nenad Bjelica

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Kako ste zadovoljni dolaskom Nenada Bjelice?

Odličan potez Kluba
96
87%
Sve je bolje od Kuleta
11
10%
Mogli smo nać nešto bolje
3
3%

Total votes: 110

Luka1995
Reactions:

Re: Nenad Bjelica

Post by Luka1995 » Sun Oct 03, 2021 11:42 pm

hihmih wrote:
Sun Oct 03, 2021 10:54 pm
Fašisti, šta drugo reći...
Nekada očevi i djedovi navijači antifašističkog kluba te sudionici antifasisticke borbe, da bi danas unuci vikali ZDS, bolovali od ksenofobije, glumili neofasiste itd.
Sramota!
Molim???
Kakva crna antifašistička borba? Navijači tog kluba, kao i općenito splićani su uvijek bili kako vjetar puše. Ne vjeruju oni ni u kakve ideale.

Samo ukratko, danas su svi hdzovci veliki i veliki Hrvati, a prije rata su bili najveće komunjare i štovatelji Tita. Najbolji primjer njihovog poltronstva je to što 1934. nakon atentata na kralja Aleksandra, brod s njegovim lijesom upovljava ni više ni manje nego u Split koji u tom trenutku nije bio ni po čemu bitna luka. Eto toliko. Ljubitelji srpskog kralja, ustaša, partizana, katolika i agnostika, kako im kada odgovara. To je Split.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Jsp88
Reactions:

Post by Jsp88 » Sun Oct 03, 2021 11:59 pm

Jedna izrekla glasi: Nit je riba meso, nit je tovar čovjek.

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Mon Oct 04, 2021 12:01 am

I onda neki od vas na forumu zazivaju bratimljenje s tom gubom s parolom "neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj" i slicna sranja. Ma teraj to u picku materinu. Nema i nikad nece meni biti mrskijeg kluba od njih. Ma ni deset korporacija ne moze u meni razvit animozitet koji je razvio taj drumski razbojnik.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

marac222
Reactions:

Post by marac222 » Mon Oct 04, 2021 12:15 am

JohnnyCash82 wrote:
Mon Oct 04, 2021 12:01 am
I onda neki od vas na forumu zazivaju bratimljenje s tom gubom s parolom "neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj" i slicna sranja. Ma teraj to u picku materinu. Nema i nikad nece meni biti mrskijeg kluba od njih. Ma ni deset korporacija ne moze u meni razvit animozitet koji je razvio taj drumski razbojnik.

Potpisujem svaku riječ. SAMI PROTIV SVIH! Eto to smo mi, i zato popizdim kada nekad sami sebi pucamo u noge bespotrebnim svađama i sumnjama. Tretiraju nas kao manje vrijedne, kao četvrtog za koje nema mjesta za stolom. A boje nas se.
SAMI PROTIV SVIH!

Lelkac
Reactions:

Post by Lelkac » Mon Oct 04, 2021 9:20 am

marac222 wrote:
Mon Oct 04, 2021 12:15 am
JohnnyCash82 wrote:
Mon Oct 04, 2021 12:01 am

Potpisujem svaku riječ. SAMI PROTIV SVIH! Eto to smo mi, i zato popizdim kada nekad sami sebi pucamo u noge bespotrebnim svađama i sumnjama. Tretiraju nas kao manje vrijedne, kao četvrtog za koje nema mjesta za stolom. A boje nas se.
Dobro jutro ljudi. Napokon skuzili da je to najvece zlo u nasem nogometu. A to je nas deru kad dođemo na more i ne valja im ni jedna vlada a sve se radi da se njima udovolji. I non stop nekog vraga brondaju. Ne kaze se uzalud da do podne mrze cijeli svijet a popodne sami sebe.

navijac_osijeka
Reactions:

Post by navijac_osijeka » Mon Oct 04, 2021 9:44 am

Dobro sve razumijem što pišete osim ne valja im niti jedna Vlada, pa naravno da niti jedna Vlada nije valjala inače ne bi Hrvatska bila danas druga najsiromašnija zemlja u EU, a još 2007. bila razvijenija od Estonije, Mađarske, Poljske, Rumunjske, Litve, Latvije, a danas je Estonija recimo Singapur za Hrvatsku.
KEMPES VRATI SE!

ljubica sataraš
Reactions:

Post by ljubica sataraš » Mon Oct 04, 2021 9:59 am

Ako sada nije vrijeme za bezrezervnu podršku Bjelici od kluba, kohorte, gradonačelnika, župana, lokalnih novinara...svih koji imaju pristup javnim medijima, jer ovo što se radi čovjeku mislim da nije viđeno u hnl, a niti u modernoj hrvatskoj.

Apsolutna podrška za sve učinjeno i izrečeno. Svaka čast.

Nenade izdrži i budi još jači.
Zapadna tribina

Lelkac
Reactions:

Post by Lelkac » Mon Oct 04, 2021 10:06 am

gunners wrote:
Sun Oct 03, 2021 10:45 pm
TORCIDA RUŽNO VRIJEĐALA BJELICU
Nakon susreta, nažalost, proradile su niske strasti navijača Hajduka koji su vrlo ružno vrijeđali trenera Osijeka Nenada Bjelicu. Izvikivali su "Bjelica Srbine, čakija ti ne gine". Osječkog stratega snažno je pogodilo to nakardno skandiranje navijača splitskog kluba, pa se drhtavim glasom obratio splitskim novinarima u loži stadiona u Gradskog vrta riječima: "Hoćete li sad to notirati, pa tražiti zabrane i kazne? Za vašu informaciju ja sam pola Hrvat, pola Crnogorac."
Iz Glasa…
1 milju kn kazne i 10 tekmi bez publike na poljudu. Jer kad ih udaris po đepu onda ce drukcije razmisljati. Jer po đepu najviše boli. A vidjet cemo hoce li se i na koji nacin oglasit predsjednik kluba ....zatim Perasovic koji na Pilaru radi bas na sub kulturama a član je no hajduka pa na kraju i kapetan momčadi. I ljudi upamtite to je najvece zlo u nasem nogometu.

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Mon Oct 04, 2021 10:12 am

Poljud bi onda bio stalno prazan...

navijac_osijeka
Reactions:

Post by navijac_osijeka » Mon Oct 04, 2021 10:13 am

Ne nego bi svaki stadion s navijačkom grupom bio svako malo prazan...

hint Šugava Rijeko pobit ću pola Tvoje Armade puna si Srba ima još vrba itd...
KEMPES VRATI SE!

Post Reply