Nenad Bjelica

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Kako ste zadovoljni dolaskom Nenada Bjelice?

Odličan potez Kluba
128
90%
Sve je bolje od Kuleta
11
8%
Mogli smo nać nešto bolje
3
2%

Total votes: 142

Luka1995
Reactions:

Re: Nenad Bjelica

Post by Luka1995 » Sun May 22, 2022 12:14 am

Sturmgewehr 44 wrote:
Sun May 22, 2022 12:09 am

Ja kažem kada je trener kriv, kada su igrači, pa ja ovdje branim igrače većinu vremena. Branio sam Mancea, branio sam Miereza, branio sam faking Baria za kojeg sam rekao, alo ljudi ako netko nije igrao ne može biti promašaj, zašto bi bio promašaja ko nije dobio priliku šta mi jebeno znači ako je došao iz druge španjolske ili treće, možda svejedno ima kvalitetu. Jedna utakmica nije pokazatelj, ali danas je UBIO. Kada netko loše igra, reći ću da loše igra. Zadnji put sam rekao da Fućku treba jedan gol, da nije promašaj, da mu treba vremena, danas kažem da, ako odigra jednu utakmicu u sljedećoj sezoni kao danas što je odigrao da treba pravac posudba u Sloveniju. Sada ga pljujem, a onda sam mu garant lizao jaja, jel?

I ne da nije bilo pozitivne objave, nego ih uvijek ima, ali više je nego očito da velik broj ljudi na forumu vidi jednu te istu stvar: ako nešto ne valja, zašto bi šutili o tome? zbog nekakve idile? pa zbog toga što nije valjao Kule, a prije toga Skender, a prije toga Zekić, smo i inzistirali na tome da dođe skuplji trener, zar ne?

Srali smo mi i kada je klub vodio Dovla, Štaco, Roša... otkud onda nikome ništa nije smetalo "zato što se sere, pljuje i što nema pozitivne objave"??? A njima su dolazili "POJAČANJA" Lešković i Ibriks iz Suhopolja, Vrgoč iz one selednre, Kvržić iz Doboja...
Pa ne kažem da ne treba kritizirati. Treba. Ali ovo nisu kritike. Ne kažem nužno za tebe. Ovo je čista pljuvačina. Nikom ništa ne valja. I ne kažem da za to nije zaslužan i Bjelica, ali ovo je bolesno loše. Kad su bili Štaco ili Roša, nas je na forumu komentiralo 5-10 i bilo je 5 pozitivnih i 5 kritičkih objava. Sad kad komentira 50 ljudi i 45 ljudi samo sere i pljuje, a što je najjače to nisu ni kritike nego čista pljuvačina.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Sturmgewehr 44
Reactions:

Post by Sturmgewehr 44 » Sun May 22, 2022 12:22 am

Luka1995 wrote:
Sun May 22, 2022 12:14 am
Sturmgewehr 44 wrote:
Sun May 22, 2022 12:09 am

Ja kažem kada je trener kriv, kada su igrači, pa ja ovdje branim igrače većinu vremena. Branio sam Mancea, branio sam Miereza, branio sam faking Baria za kojeg sam rekao, alo ljudi ako netko nije igrao ne može biti promašaj, zašto bi bio promašaja ko nije dobio priliku šta mi jebeno znači ako je došao iz druge španjolske ili treće, možda svejedno ima kvalitetu. Jedna utakmica nije pokazatelj, ali danas je UBIO. Kada netko loše igra, reći ću da loše igra. Zadnji put sam rekao da Fućku treba jedan gol, da nije promašaj, da mu treba vremena, danas kažem da, ako odigra jednu utakmicu u sljedećoj sezoni kao danas što je odigrao da treba pravac posudba u Sloveniju. Sada ga pljujem, a onda sam mu garant lizao jaja, jel?

I ne da nije bilo pozitivne objave, nego ih uvijek ima, ali više je nego očito da velik broj ljudi na forumu vidi jednu te istu stvar: ako nešto ne valja, zašto bi šutili o tome? zbog nekakve idile? pa zbog toga što nije valjao Kule, a prije toga Skender, a prije toga Zekić, smo i inzistirali na tome da dođe skuplji trener, zar ne?

Srali smo mi i kada je klub vodio Dovla, Štaco, Roša... otkud onda nikome ništa nije smetalo "zato što se sere, pljuje i što nema pozitivne objave"??? A njima su dolazili "POJAČANJA" Lešković i Ibriks iz Suhopolja, Vrgoč iz one selednre, Kvržić iz Doboja...
Pa ne kažem da ne treba kritizirati. Treba. Ali ovo nisu kritike. Ne kažem nužno za tebe. Ovo je čista pljuvačina. Nikom ništa ne valja. I ne kažem da za to nije zaslužan i Bjelica, ali ovo je bolesno loše. Kad su bili Štaco ili Roša, nas je na forumu komentiralo 5-10 i bilo je 5 pozitivnih i 5 kritičkih objava. Sad kad komentira 50 ljudi i 45 ljudi samo sere i pljuje, a što je najjače to nisu ni kritike nego čista pljuvačina.
Biti ću iskren, ni ne pročitam sve. Preletim letimično. Znam samo da oni koji su došli samo srati i provocirati da su vidljivi iz svemira. Dojma sam da velika većina ima nešto za reći i kada se priča pozitivno, a u trenutcima poraza i loših rezultata iz ljudi progovori gorčina i razočaranost. Moramo shvatiti ljudi, mi muški ako nas nešto 2 ili 3 puta sjebe u životu, to odjebemo, auto koji nam se 2 put pokvari u godinu dana ćemo škartirati, šef koji nam ide na kurac 2 puta progutamo govno, stjeramo ga u pičku materinu treći put, u društvo ne privamo iritantne osobe, žene ako nas sjebu pregrizemo govno eventualno jednom ili nikad.

I onda imaš Nk Osijek koji te konstantno jebe u mozak, srce i dušu i nemaš više ni želuca niti da progutaš govno niti da ga probaviš, jer ludo navijaš za taj klub i drugog nemaš ni nemožeš imati. Kako onda ne shvatiti tu gorčinu... e onda, ima nas koji seremo, elaboriramo, drobimo, tražimo razloge, seciramo sve, dok većina samo sve stera u pičku materinu i onda ispadnu pljuvači jer nemaju živaca tu nešto previše analizirati.

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sun May 22, 2022 8:46 am

lijepo ste u zadnje 3 stranice sumirali zasto smo svi ovako nadrkani

zbog loseg nogometa

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sun May 22, 2022 8:47 am

Ja ne pišem jer jednostavno nemam što pametno pisati. Još uvijek sam u stanju šoka nakon zadnjeg dijela sezone. A to nisu generirali ni navijači ni ovaj forum.

Jesam li zadovoljan rezultatom sezone? Ako ćemo podijelit sezonu na dva dijela, onda sam sa prvim dijelom zadovoljan, ali sa drugim nisam. Odnosno, više sam nezadovoljan proljećem nego što sam zadovoljan s jeseni.

Međutim, najgore su mi sjela ona prepucavanja koje je započeo Bjelica u medijima. Pa ne radi se to tako, Nenade. E to me je totalno demotiviralo, a mogu mislit kako je to tek sjelo igračima.

Trebamo svi stati na loptu, prvi Bjelica i vidit što se može i mora promijenit u idućoj sezoni, jer ove gluposti s kraja prvenstva ne trebaju nikome.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Sun May 22, 2022 8:51 am

ramzes3 wrote:
Sun May 22, 2022 8:46 am

zbog loseg nogometa
Proigrat će Osijek kad se ugasi forum :mrgreen:
Sve pod tepih treba pomesti. Suci i forum su krivi.
Od nove sezone meljemo :bravo: :lol:

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sun May 22, 2022 8:59 am

Tominho wrote:
Sun May 22, 2022 8:51 am
ramzes3 wrote:
Sun May 22, 2022 8:46 am

zbog loseg nogometa
Proigrat će Osijek kad se ugasi forum :mrgreen:
Sve pod tepih treba pomesti. Suci i forum su krivi.
Od nove sezone meljemo :bravo: :lol:
Ma kakvi. Pa suđenje nam je fantastično cijelu sezonu. Nema grešaka uopće, idila je na terenu. A na forumu čista fantazija. Svatko samo daje pozitivne kritike i nitko ne pljuje bez veze. Prekrasno.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Armenius
Reactions:

Post by Armenius » Sun May 22, 2022 9:00 am

Ako nista drugo,sezona je zavrsila pa cemo napokon cuti nenada zasto je sve to bilo.. a mozda se i predomislio zbog dobre atmosfere u svlacionici :rotfl:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sun May 22, 2022 10:32 am

Daj ako netko sazna kad je ona kava s Keržeom nek javi da se pridružimo :)
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Sun May 22, 2022 10:58 am

npr. Kaiserslautern igra spektakularno lijep nogomet, ali eto ispali su u treću ligu. Stadion krcat. Što mislite jel ti ljudi dolaze zbog ljepote nogometa na stadion ili zato što vole svoj klub?
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Sturmgewehr 44
Reactions:

Post by Sturmgewehr 44 » Sun May 22, 2022 11:30 am

egoskop wrote:
Sun May 22, 2022 10:58 am
npr. Kaiserslautern igra spektakularno lijep nogomet, ali eto ispali su u treću ligu. Stadion krcat. Što mislite jel ti ljudi dolaze zbog ljepote nogometa na stadion ili zato što vole svoj klub?
ali nije u pitanju ljepota nogometa i nitko ne traži da on mijenja svoj stil igre, već je stvar što njegov stil igre koji on želi ni na šta ne liči. Nitko ne traži tika taku, niti da igramo na gol više, ali ovo sve u zadnjoj trećini je silovanje. Mi imamo akciju 3 na 2 ili 4 na 3 igrači nam se međusobno sudaraju, guraju si loptu iza leđa. Zar nam nogomet treba biti da živimo od kornera do kornera i hoće li nešto ispasti od toga, pa tako smo živjeli kada smo se borili za opstanak a igrači svaka 3 mjeseca dobivali plaću.

Pa ja sam ultimativno protiv da sada imamo nekog trenera koji bi nam uvodio tika taku u 2 tjedna priprama, niti u bunilu! Želim samo biti siguran da opet i ovo ljeto nećemo puknut ko kokica protiv jačeg europskog suparnika s ovim trenerom, uz priču kako su oni daleko ispred nas (još da kaže, jeste vidili kakav oni semafor imaju??), a ne Zeko s Bendom, Bobanom, Muzom, Šoršom, Matasom, Grezdom i ostalima skoro ušo u EL!

Post Reply