Igrači na posudbi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
ramzes3
Reactions:

Re: Igrači na posudbi

Post by ramzes3 » Sun May 22, 2022 9:21 am

Plusic wrote:
Sun May 22, 2022 9:17 am
ja ne znam koliko se već puta moram ponovit, Osijek nije imao opciju da vrati Belju nazad na zimu

puno puta ocigledno jer onaj koji je dogovarao deal posudbe je napravio toliko los posao s uvjetima da ih ne zeli javno objavit pa se nagadja na forumima

placat posudbu wunderkinda, dat tom klubu postotak od buduce prodaje, ne imat mogucnost prekida posudbe i ko zna kakve jos gluposti koje ne znamo

ovake loše dealove djeca na FM-u ne sklapaju

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sun May 22, 2022 10:33 am

Pa i ti pretpostavljas, i nemas pojma da li je taj postotak od prodaje, ako se proda odmah nakon ove sezone...
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Plusic
Reactions:

Post by Plusic » Sun May 22, 2022 1:04 pm

Ne pretpostavljam, nego znam taj podatak, a i sam taj podatak se ovdje već pojavljivao nekoliko puta.

monon
Reactions:

Post by monon » Sun May 22, 2022 1:48 pm

Ne branim sad nikog sa ovim upisom. Tako je kako je. Ali mogu zamislit sta bi se tu dogadjalo da se na pocetku sezone uspio prodati Mierez i da je Bijelica rekao da nam je 18 godianjak sa 5 golova u b ekipi zamjena za Miereza.

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sun May 22, 2022 2:50 pm

Plusic wrote:
Sun May 22, 2022 1:04 pm
Ne pretpostavljam, nego znam taj podatak, a i sam taj podatak se ovdje već pojavljivao nekoliko puta.
Nisam tebi odgovarao :mrgreen:
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Sun May 22, 2022 3:55 pm

ramzes3 wrote:
Sun May 22, 2022 9:21 am
Plusic wrote:
ja ne znam koliko se već puta moram ponovit, Osijek nije imao opciju da vrati Belju nazad na zimu

puno puta ocigledno jer onaj koji je dogovarao deal posudbe je napravio toliko los posao s uvjetima da ih ne zeli javno objavit pa se nagadja na forumima

placat posudbu wunderkinda, dat tom klubu postotak od buduce prodaje, ne imat mogucnost prekida posudbe i ko zna kakve jos gluposti koje ne znamo

Strašno loš deal kad igrača u kojeg nisi previše uložio niti morao trpiti zbog neiskustva, ili prodaš za rekordnu cifru ili dobiješ glavnog napadača.

Ova priča o postotku Istri u slučaju prodaje po meni je jedna od većih mitova što se širi forumom.
Pampas je Retfala!

marac222
Reactions:

Post by marac222 » Sun May 22, 2022 4:01 pm

Maverick wrote:
Sun May 22, 2022 3:55 pm
ramzes3 wrote:
Sun May 22, 2022 9:21 am
Plusic wrote:

Strašno loš deal kad igrača u kojeg nisi previše uložio niti morao trpiti zbog neiskustva, ili prodaš za rekordnu cifru ili dobiješ glavnog napadača.

Ova priča o postotku Istri u slučaju prodaje po meni je jedna od većih mitova što se širi forumom.
Pa Bjelica je negdje sam potvrdio da 10 posto transfera ide Istri. Više ne znam gdje sam pročitao. Ne znam odnosi li se to samo na prvo ljeto po završetku posudbe ili je taj postotak trajan kad god se transfer dogodi.
SAMI PROTIV SVIH!

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sun May 22, 2022 4:02 pm

Maverick wrote:
Sun May 22, 2022 3:55 pm
a ako gledas to kroz prizmu da smo s njegovim povratkom na zimu mogli povecat postotak sanse za osvajanje trofeja?

dali bi radije 10 mil € \ glavnog novog napadaca ili trofej. sigurno bi radije htio trofej

sve su ovo price kad bi bilo sta bi bilo. pitanje je i kako bi beljo funkcioniro pod bjelicom. sam ta tema moze imat svoju dretvu

recimo i da bjelica sad ode. ja nisam za odlazak miereza. volio bi vidjet kako funkcionira kod drugog

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Sun May 22, 2022 4:09 pm

Ne gledam kroz prizmu šbbkbb. Mislim da je napravljeno najbolje za klub dugoročno.

Kao što velika većina sada pljuje što se nije prodalo Miereza, ista ta većina bi pljuvala onda da se prodao.
Pampas je Retfala!

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sun May 22, 2022 4:39 pm

Maverick wrote:
Sun May 22, 2022 4:09 pm
Kao što velika većina sada pljuje što se nije prodalo Miereza
ne bih rekao da to iko govori

isto ko sto niko ni ne stavlja pod upitnik posudbu belje na pocetku sezone

upitni su potezi u zimskoj stanci i dali je tamo strucni stozer od milijun eura odlucio najbolje

Post Reply