Ivica Kulešević

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Treba li Kule ostati trener NK Osijeka?

Da
8
8%
Ne
92
92%

Total votes: 100

bijelo-plavi1988
Reactions:

Re: Ivica Kulešević

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Sep 30, 2019 4:24 pm

Mi trebamo konacno trenera koji ce osvajati trofeje, a ne Zekice, Skendere, Kulesevice...
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon Sep 30, 2019 4:40 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Mon Sep 30, 2019 4:24 pm
Mi trebamo konacno trenera koji ce osvajati trofeje, a ne Zekice, Skendere, Kulesevice...
nama treba trener koji ima rješenje, kratko i jasno. ne zanima me kako se preziva. možda je utakmica protiv belupa varka? ok, nikada nećemo saznati ako nevidimo trenutnog trenera u još nekoliko utakmica. Ako nakon Gorice Meštar dovede trenera s iskustvom vođenja velikih utakmica i osvajanjem trofeja. ok, kraj priče.

ali kako stvari stoje, prvo je zvao prosinečkog, pa ivankovića, pa bišćana... ok ovaj zadnji, ali već je trebao biti tu onda.

evo ako će Meštrović dovesti ovog čovjeka:

https://www.transfermarkt.com/marcel-ke ... iner/23940

+ osvojen portugalski kup
+ osvojeno portugalsko prvenstvo
+ u 42 utakmice 2,14 boda po utakmici!!!
+ vodio ajax čiji cijeli smisao postojanja je stvaranje igrača
+ vodio je ajax u21 znači iskustvo rada s mladim igračima
+ idealne godine, 50 godina čovjek ima

evo, on dolazi, Meštar i Mesaros su lupili šakom o stol i iskrcali za njega i njegove pomoćnike para koliko treba, ok.
Kule, hvala ti lijepa.

a da ultimativno dovodimo stranca samo zato što je stranac i treniraju pjaćencu, vićencu, unterhahing, bremerahfhen, panzerfaust i šmajserhauzen... onda bolje neka Kule ostane.

a potrošeni mamićevi cuclači i s ponistre se vidi brooooč trenere, ne hvala.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Suri
Reactions:

Post by Suri » Mon Sep 30, 2019 5:03 pm

Kempes wrote:
Mon Sep 30, 2019 3:45 pm
neće biti potrebe, neka Kule ostane do kraja polusezone pa ćemo vidjeti
ja sam tvrdio da 352 i generalno kako je postavljen tim nije loše,
u ovoj fazi prvenstva dovoditi bilo kojeg trenera koji bi petljao s uvođenjem novog stila igre, formacije i taktike može biti pogubnije nego ostaviti trenera koji je u jednoj utakmici uspio ostvariti rezultat samo zato što je promjenio uloge 2 igrača u sastavu i promjenio filozofiju u kojoj sve treba ići od zadnje linije...

znači ja sam mislio da će on sada sve krenuti od nule, svoja formacija, neki drugi igrači, a točno je detetkirao probleme u nijansama zbog kojih je igra patila, zbog čega nam je izgradnja napada trajala cijelu vječnost i zbog čega bi nam iscurilo poluvrijeme da stvorimo 2 šanse.

ISTINA, imali smo tu sreću da oni prvi nisu poveli, a mi da je nama ušlo odmah iz prve ili druge šanse, MEĐUTIM, to što smo mi nakon 3-4 dodavanja ulazili u mrtve šanse, to JE MENE KUPILO. oprostite, ali ja znam šta pričam. a sad treba ispasti to ja to tamo neki belupo (a neznam jesmo ih ikada tamo pobjedili s 2 razlike?!?!). i kada sam vidio njegovu izjavu na kraju utakmice, ja sam isto mislio, čovjek sjeo odraditi će par utakmica, ali ON ŽELI i vidi mu se u očima da gori od želje da ostane.

to je meni više dovoljno nego neki panucci, prosinečki ili ivanković.

oprostite, ali ovo što je DIno napravio nije bilo katastrofalno, nego je bilo previše idealistički od njega tražiti igru u kojoj moraš imati ne jednog nego 11 fantazista na terenu. i sada da mi dođe netko sa svojim katenaćom i svojim nutricionistima sa žabljim kracima, i pohovanim vrapcima, odjebite to.

ako ne misle dovoditi trenera koji ma 2-3 naslova u ligama kao što su belgija, nizozemska, pokoji kup u ligama petice, igranje skupina EL, zaboravite onda...

meni je ne Kule, ma bilo tko, ako ne on, može i Roša, Štaco, baš me briga. samo ne dinamovi i hajdukovi isprci koji će plaziti s nekim spikama o dinamu i hajduku.

iznimka iz cijele priče je Bišćan, ali jbg. ako će njemu neki seronja s tribine neš dobacit, a ovaj popizditi odma zbog toga, a ni sad mu nije nešto po ukusu doći do ovdje, o čemu pričamo...
Nečija "želja u očima" nije kvalifikacija za voditi klub koji ima ambicije osvojiti neki trofej. Da sam ja na trenerskom mjestu i ja bih imao "želju u očima", i to veću od njegove. Sigurno. Ali to ne znači da ja imam i znanja i iskustva voditi jedan ambiciozan klub.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon Sep 30, 2019 5:12 pm

Suri wrote:
Mon Sep 30, 2019 5:03 pm
Kempes wrote:
neće biti potrebe, neka Kule ostane do kraja polusezone pa ćemo vidjeti
ja sam tvrdio da 352 i generalno kako je postavljen tim nije loše,
u ovoj fazi prvenstva dovoditi bilo kojeg trenera koji bi petljao s uvođenjem novog stila igre, formacije i taktike može biti pogubnije nego ostaviti trenera koji je u jednoj utakmici uspio ostvariti rezultat samo zato što je promjenio uloge 2 igrača u sastavu i promjenio filozofiju u kojoj sve treba ići od zadnje linije...

znači ja sam mislio da će on sada sve krenuti od nule, svoja formacija, neki drugi igrači, a točno je detetkirao probleme u nijansama zbog kojih je igra patila, zbog čega nam je izgradnja napada trajala cijelu vječnost i zbog čega bi nam iscurilo poluvrijeme da stvorimo 2 šanse.

ISTINA, imali smo tu sreću da oni prvi nisu poveli, a mi da je nama ušlo odmah iz prve ili druge šanse, MEĐUTIM, to što smo mi nakon 3-4 dodavanja ulazili u mrtve šanse, to JE MENE KUPILO. oprostite, ali ja znam šta pričam. a sad treba ispasti to ja to tamo neki belupo (a neznam jesmo ih ikada tamo pobjedili s 2 razlike?!?!). i kada sam vidio njegovu izjavu na kraju utakmice, ja sam isto mislio, čovjek sjeo odraditi će par utakmica, ali ON ŽELI i vidi mu se u očima da gori od želje da ostane.

to je meni više dovoljno nego neki panucci, prosinečki ili ivanković.

oprostite, ali ovo što je DIno napravio nije bilo katastrofalno, nego je bilo previše idealistički od njega tražiti igru u kojoj moraš imati ne jednog nego 11 fantazista na terenu. i sada da mi dođe netko sa svojim katenaćom i svojim nutricionistima sa žabljim kracima, i pohovanim vrapcima, odjebite to.

ako ne misle dovoditi trenera koji ma 2-3 naslova u ligama kao što su belgija, nizozemska, pokoji kup u ligama petice, igranje skupina EL, zaboravite onda...

meni je ne Kule, ma bilo tko, ako ne on, može i Roša, Štaco, baš me briga. samo ne dinamovi i hajdukovi isprci koji će plaziti s nekim spikama o dinamu i hajduku.

iznimka iz cijele priče je Bišćan, ali jbg. ako će njemu neki seronja s tribine neš dobacit, a ovaj popizditi odma zbog toga, a ni sad mu nije nešto po ukusu doći do ovdje, o čemu pričamo...
Nečija "želja u očima" nije kvalifikacija za voditi klub koji ima ambicije osvojiti neki trofej. Da sam ja na trenerskom mjestu i ja bih imao "želju u očima", i to veću od njegove. Sigurno. Ali to ne znači da ja imam i znanja i iskustva voditi jedan ambiciozan klub.
ali što je znanje, a što je iskustvo? kako da ja znam da Kule nema znanje? i zašto da mislim da ga Prosinečki ima? Tip je uber cool kada se onaj glasni prdež u prazno Jeličić i Samovojska uvijaju i previjaju od objašnjavanja, pa Prosinečki onako ubercool kaže nešto u dvije riječi i svi zabrijali da je neka trenerčina, a nije! ali neću se ponavljati, napisao sam sve u prethodnom postu.

Suri
Reactions:

Post by Suri » Mon Sep 30, 2019 5:15 pm

Kempes wrote:
Mon Sep 30, 2019 5:12 pm
Suri wrote:
Mon Sep 30, 2019 5:03 pm
Kempes wrote:

...iznimka iz cijele priče je Bišćan, ali jbg. ako će njemu neki seronja s tribine neš dobacit, a ovaj popizditi odma zbog toga, a ni sad mu nije nešto po ukusu doći do ovdje, o čemu pričamo...
ali što je znanje, a što je iskustvo? kako da ja znam da Kule nema znanje? i zašto da mislim da ga Prosinečki ima? Tip je uber cool kada se onaj glasni prdež u prazno Jeličić i Samovojska uvijaju i previjaju od objašnjavanja, pa Prosinečki onako ubercool kaže nešto u dvije riječi i svi zabrijali da je neka trenerčina, a nije! ali neću se ponavljati, napisao sam sve u prethodnom postu.
Namjerno sam napisao: i znanje i iskustvo. Zato jer nama treba trener koji ima oboje. Nema smisla naklapati da li ima ili nema znanje, kad obojica znamo da iskustvo nema.

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Mon Sep 30, 2019 5:52 pm

mariox wrote:
Mon Sep 30, 2019 4:04 pm
Ja sad gledam i vidim 38 glasova a na forumu nas ne piše ni pola od toga otkud toliko ljudi :sm:
Tiha većina odlučuje :sm:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon Sep 30, 2019 6:08 pm

zrile29 wrote:
Mon Sep 30, 2019 5:52 pm
mariox wrote:
Mon Sep 30, 2019 4:04 pm
Ja sad gledam i vidim 38 glasova a na forumu nas ne piše ni pola od toga otkud toliko ljudi :sm:
Tiha većina odlučuje :sm:
neka sam ja jedini glasao ZA

:tongue:

sad kad Kule osvoji duplu krunu kontam da će je morat meni posvetiti :rotfl: :rotfl: :rotfl:

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Mon Sep 30, 2019 6:20 pm

Svi zaboravljate da u sve to treba tog trenera platit, strucni stozer, nije to samo otic i dovest nekog, taj neko vodi sa sobom 3-4 pomocna, koja nece ko Primorac radi za 10 hiljada kn nego za 6-7 tis eura... Isto tako, nece on dovodit Mancea ko pojacanje, nego puno ozbiljnije igrace i puno vece odstete, tako da nije to samo Meatre dovedi nekog, financije se tu isto pitaju, pa imamo i mi budjet nekakav koji se postiva.
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Mon Sep 30, 2019 7:40 pm

Kule dobio drugi glas :director:

MrLule
Reactions:

Post by MrLule » Mon Sep 30, 2019 9:55 pm

gunners wrote:
Mon Sep 30, 2019 7:40 pm