Ivica Kulešević

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Treba li Kule ostati trener NK Osijeka?

Da
8
8%
Ne
92
92%

Total votes: 100

marioart
Reactions:

Re: Ivica Kulešević

Post by marioart » Mon Sep 30, 2019 10:07 pm

jopa332 wrote:
Mon Sep 30, 2019 6:20 pm
Svi zaboravljate da u sve to treba tog trenera platit, strucni stozer, nije to samo otic i dovest nekog, taj neko vodi sa sobom 3-4 pomocna, koja nece ko Primorac radi za 10 hiljada kn nego za 6-7 tis eura... Isto tako, nece on dovodit Mancea ko pojacanje, nego puno ozbiljnije igrace i puno vece odstete, tako da nije to samo Meatre dovedi nekog, financije se tu isto pitaju, pa imamo i mi budjet nekakav koji se postiva.
evo ovo je najveca istina u cijeloj raspravi... dok nam je budzt tih 10-15M€ , mi smo jednostavno mali klub i nismo atraktivni skupim i provjerenim trenerima... al kule prije panucija uvijek.....
ria ria hungaria.
:love:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Tue Oct 01, 2019 8:08 am

Ko su kuletu uopce pomocnici,on je uskocio na ho-ruk , pomocni treneri,kondicijski,svi su osli sa skenderom...ko je sa kuletom sad u stozeru (barem i privremeno) ?
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Tue Oct 01, 2019 8:26 am

Kule dobio i treći glas :director:
Da se kandidira za predsjednika HR?

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Tue Oct 01, 2019 8:28 am

I u emisiji Stadion jučer mag Igor Cvitanović i Robert Jelečević smatraju kako je Kule pravi izbor, Viki Ivanović svršava na gol razliku 12-0 kao nikad do sada kad su radili sažetke Osijeka, maltene atomski Osijek sada ima priliku s Kuletom jer strancu će trebat vremena da se uhoda i blabla... Jbt imam dojam da nikad nijedan trener nije bio toliko zagovaran, sad je li to zato što je plaćeno, zato što stvarno znaju da Kule ima netko pokriće ili radi privatnih poznanstava...
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Tue Oct 01, 2019 8:33 am

https://m.24sata.hr/sport/nece-im-biti- ... upu-650139 Vidiš da Vuteks nije bezazlen protivnik :mrgreen:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Tue Oct 01, 2019 10:01 am

Lufus wrote:
Tue Oct 01, 2019 8:33 am
https://m.24sata.hr/sport/nece-im-biti- ... upu-650139 Vidiš da Vuteks nije bezazlen protivnik :mrgreen:
Za vikend su i od Oriolika izgubili 5:0, tako da onaj nas rezultat od 8:0 i nije nesto, a i Cepin ih je u Vukovaru dobio 4:1, kao sto je i Lokomotiva zabila 6 komada Slavenu, strah me sto ce pisati za Kuleta kada dobijemo u subotu Goricu :mrgreen:
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

VESP031
Reactions:

Post by VESP031 » Tue Oct 01, 2019 10:09 am

Ja mislim da treba isprdat kuleta odmah prvu tekmu i radovati se kada gorica zabije gol!

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Tue Oct 01, 2019 1:16 pm

I kako god da zavrsi na kraju neka se ori:"Kule odlazi" :mrgreen:

Usuđujemo se prognozirati kako će susret protiv Gorice sigurno dati odgovor na pitanje oko imena novog trenera. Za Kuleševića bit će to svojevrsna "kvalifikacijska utakmica". Ako Osijek pobijedi, ostat će na klupi, a ako ne - onda će se potražiti drugo, vjerojatno inozemno rješenje. Uostalom, nakon susreta protiv Gorice slijedi stanka u prvenstvu, a "teoretičari zavjere" već su postavili priču o tome kako se sada zapravo kupuje vrijeme s nadom da će Igor Bišćan omekšati stav i ipak prihvatiti ponudu koju mu je Osijek poslao odmah nakon njegovog povlačenja s klupe Rijeke. A vrag će ga znati, možda i ta teorija nije bez temelja. Uglavnom, Kulešević je zasad dobro iskoristio pruženi mu prst od kluba. Još nije uzeo cijelu ruku, ali već nakon Gorice moglo bi se dogoditi i to. Ovo je trenutak u kojem NK Osijek ne donosi samo odluku o trenerskom imenu, nego i odluku o tome kakav ćemo nogomet gledati u nastavku ove sezone. Osječka publika nikada nije voljela tvrde i teške taktičke utakmice gledati u nizu.

http://www.glas-slavonije.hr/412069/6/I ... -celnistva

Zar netko stvarno misli da bi mi pod Kulesevicem gledali atraktivan nogomet?
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Tue Oct 01, 2019 1:19 pm

nemesis wrote:
Tue Oct 01, 2019 8:08 am
Ko su kuletu uopce pomocnici,on je uskocio na ho-ruk , pomocni treneri,kondicijski,svi su osli sa skenderom...ko je sa kuletom sad u stozeru (barem i privremeno) ?
On je tolko dobar da je sam sebi asistent, kondicijski trener i sve ostalo sut--
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon Oct 07, 2019 1:17 pm

Kuleševiću, najpametnije da sada sam odstupiš. Tako ćeš predsjednika dovesti pred gotov čin da ili dovede ili ne dovede konačno novog trenera ili razrješi situaciju s tobom.

Ovako, pripremaš utakmicu protiv Inkera u kojoj ništa ne možeš dobiti niti da pobjediš (jer to je raspali inker), a svi samo čekaju da se utakmica ispuši da ti odeš.

NIti će se ta utakmica moći pripremiti pošteno, niti će sastav iskoristiti ovih 2 tjedna da se pripremi bolje za utakmice koje dolaze iza inkera.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Post Reply