Anketa: Quo Vadis NK Osijek

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
gunners
Site Admin
Reactions:

Anketa: Quo Vadis NK Osijek

Post by gunners » Thu Dec 26, 2019 9:58 am

10 pitanja u anketi "Quo Vadis NK Osijek" - o trenutnom i budućem stanju kluba, od taktike i pojačanja do budućih poteza.

Odgovorite, pa ćemo analizirati.

https://www.surveymonkey.com/r/VTPL7KW

gunners
Site Admin
Reactions:

Re: Anketa: Quo Vadis NK Osijek

Post by gunners » Thu Dec 26, 2019 12:33 pm

Može share na FB? @egoskop @Rajnus @BirtijaOS

trenutno je 70 odgovora, bilo bi dobro imati što više :director:

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Thu Dec 26, 2019 12:54 pm

gunners wrote:
Thu Dec 26, 2019 12:33 pm

ajd šeraj rezove da vidimo sto ljudi s foruma misle prije nego što se šira javnost ukljuci

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Thu Dec 26, 2019 1:06 pm

ramzes3 wrote:
Thu Dec 26, 2019 12:54 pm
gunners wrote:
Thu Dec 26, 2019 12:33 pm

ajd šeraj rezove da vidimo sto ljudi s foruma misle prije nego što se šira javnost ukljuci
Ne smijem, jer ću onda utjecati na forumaše koji još nisu glasali :cool:
Imam rezultate i po vremenu ispunjavanja ankete, pa ćemo vidjeti i jel tu bilo različitosti...

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Thu Dec 26, 2019 1:08 pm

Odlicna ideja...trebali smo to odavno imat.
Zadovoljan sam anketom, medutim smatram da je trebalo jos pokoje pitanje udarit prema predsjedniku da kristalno jasno vidi stav ljudi prema njegovim istupima

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Thu Dec 26, 2019 1:17 pm

lokal88 wrote:
Thu Dec 26, 2019 1:08 pm
Zadovoljan sam anketom, medutim smatram da je trebalo jos pokoje pitanje udarit prema predsjedniku da kristalno jasno vidi stav ljudi prema njegovim istupima
Znam na što misliš, ali ideja mi je bila ići pozitivno (kako i uvijek). Klubu treba pokazati što navijači misle, a ako imamo neku kritiku to treba ići usmeno, bez interneta i objavljivanja.
Mogao sam dodati i pitanje "Treba li NK Osijeku novi trener", ali to bi bilo kontraproduktivno jer znamo da nećemo mijenjati Kuleta, a onda mu ne treba da vidi da je npr. 70% odgovora pozitivno na to pitanje.

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Thu Dec 26, 2019 2:20 pm

gunners wrote:
Thu Dec 26, 2019 1:17 pm
lokal88 wrote:
Thu Dec 26, 2019 1:08 pm
Znam na što misliš, ali ideja mi je bila ići pozitivno (kako i uvijek). Klubu treba pokazati što navijači misle, a ako imamo neku kritiku to treba ići usmeno, bez interneta i objavljivanja.
Mogao sam dodati i pitanje "Treba li NK Osijeku novi trener", ali to bi bilo kontraproduktivno jer znamo da nećemo mijenjati Kuleta, a onda mu ne treba da vidi da je npr. 70% odgovora pozitivno na to pitanje.
Sve jasno :beer:
Jos jednom svaka cast na anketi

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Thu Dec 26, 2019 4:08 pm

Da nitko ne zamjeri, a naročito Gunners, kad sam ja postavio anketno pitanje prije cca mjesec i pol dana za trenera, omalovazavanja su pljustala na sve strane, kako je anketa nestrucna, sto je naravno i bila jer je ovo forum a ne znanstvena, istrazivacka stranica. To je isto kao da ja sada kritiziram ovu anketu da je nestrucna, da fale odgovori "ne znam/Ne zelim odgovoriti" iako znam zašto nisu ponudeni, ili recimo odgovor "1. mjesto" kod prvog pitanja... U svakom slučaju dobrodošla anketa i odlična stvar, samo me malo cude dvostruke reakcije...
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Thu Dec 26, 2019 4:21 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Thu Dec 26, 2019 4:08 pm
Da nitko ne zamjeri, a naročito Gunners, kad sam ja postavio anketno pitanje prije cca mjesec i pol dana za trenera, omalovazavanja su pljustala na sve strane, kako je anketa nestrucna, sto je naravno i bila jer je ovo forum a ne znanstvena, istrazivacka stranica. To je isto kao da ja sada kritiziram ovu anketu da je nestrucna, da fale odgovori "ne znam/Ne zelim odgovoriti" iako znam zašto nisu ponudeni, ili recimo odgovor "1. mjesto" kod prvog pitanja... U svakom slučaju dobrodošla anketa i odlična stvar, samo me malo cude dvostruke reakcije...
kup-- nikada nije savršeno, posebno sada ova moja anketa - složio sam pitanja u 10 min. I to da nisam nikoga pitao, možda bi bilo bolje da sam ovdje prvo postavio pitanje što staviti u anketu.

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Thu Dec 26, 2019 4:57 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Thu Dec 26, 2019 4:08 pm
Nisam kritizirao niti jedno niti drugo, ali možda je tvoja bila "popljuvana" jer se za tvoju anketu odmah vidio rezultat? :)

Mislim, meni je bila ok.

Čini mi se da mi Meštar radi sve suprotno od onog što želimo, možda da počnemo hvaliti Kuleta, amenovati Dinamo na Pampasu i ostalo.... :D

Post Reply