Mirko Marić

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
mariox
Reactions:

Re: Mirko Marić

Post by mariox » Sun Feb 23, 2020 1:55 pm

Dolazi li u obzir za Dohu Mirko Marić, prvi strijelac HNL-a?

- Zvat ću 23 igrača, a o imenima neću sada govoriti. U isto vrijeme reprezentacija U-23 ide u Dubai na turnir pod vodstvom Ognjena Vukojevića, a ima pravo na trojicu starijih. Neki igrači koji su meni zanimljivi, a neće biti s nama u Dohi, bit će pozvani za Dubai. Razumijem da se pojavljuju novi, ali neću raditi grešku pa staviti na listu ne znam koliko imena. Okosnica će biti oni koji su odraditi kvalifikacije; tim dečkima držim pozicije. Naravno da moraju biti u formi, zdravi i igrati, ali oni su načelno temelj, koji mogu samo nadograditi s igračem-dva. Popis ću objaviti 9. ožujka

Ono izbjegava direktno odgovor ako nemožeš ući na popis kao najbolji strijelac lige ,gasi ligu

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Mon Mar 09, 2020 11:43 am

Image

:cheer: :cheer: :cheer:

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Mon Mar 09, 2020 11:44 am

Ak je netko zaslužio poziv to je Mirko iako je konkurencija u napadu repke jebena 💪

Yey
Reactions:

Post by Yey » Mon Mar 09, 2020 2:09 pm

Tominho wrote:
Mon Mar 09, 2020 11:44 am
Ak je netko zaslužio poziv to je Mirko iako je konkurencija u napadu repke jebena 💪
Ako ćemo igrati sa jednim napadačem i 2 krila onda je Mariću samo Petković konkurencija (Kramarić i Rebić nisu baš za tu poziciju usamljenog napadača).
Prije će Marić zaigrati neku ozbiljnu utakmicu za reprezentaciju nego Mile koji je sigurno na redu tek iza bar pet stopera (Vida, Lovren, Jedvaj, Ćaleta-Car, Perić), a i najbolje godine su iza njega dok Marić može biti još bolji.

Ne bi mi bilo ludo ni da je Majstorović dobio pretpoziv. Ne znam po kojem kriteriju se Benkovića zove.

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Mon Mar 09, 2020 2:13 pm

peric je otpisan zbog ligamenata

zos
Reactions:

Post by zos » Mon Mar 09, 2020 3:18 pm

Inace, gledam sada zastupljenost HNLa u repki - pozive dobili dvojica iz Dinama i jedan iz Osijeka.
Ako gledamo prepozive i pozive skupa:
3 Dinamo
2 Osijek
1 Hajduk
1 Rijeka
1 Lokomotiva

Gledajući samo brojke - to uopće ne izgleda loše :)

Post Reply