Bijelo plavi podcast

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Kempes
Reactions:

Re: Bijelo plavi podcast

Post by Kempes » Tue Mar 02, 2021 12:21 pm

Centarhalf wrote:
Mon Mar 01, 2021 2:22 pm
Evo jedno pitanje i od mene.

Sto mislite o Peri na poziciji "desetke" kada igramo u formaciji s Mierezom i Santinijem u vrhu napada ?

Santini i Mierez bi mu otvarali jako puno prostora jer ce sigurno navlaciti kompletnu obranu na sebe, a imao bi i ogroman broj spustenih lopti od njih dvojice za suteve sa 15-20m. A znamo svi da su Perini udarci s tih udaljenosti pola gola ako dobije samo malo vise prostora.

Konkretno mislim na ovo

-------------------Santini---------------------------Mierez-------------------

-----------------------------------Bockaj--------------------------------------
i evo mog odgovora na ovo pitanje, znam da ste s nestrpljenjem čekali da se ja oglasim i čak bili stidljivi da mene izravno pitate, pa kobojage pitate naše celebritije, a zapravo s nestrpljenjem čekate da ja odgovorim.

ja bi na toj poziciji vidio upravo ERCEGA :D
nebi imaš niš protiv i da se Peru isproba, ali imam filing da bi on sam gledao kako da opali bez da pogleda lijevo ili desno napada li netko prostor iza zadnje linije i sl. Ercegu bi svakako dao više prilika i ja sam prije da ga se otkupi, jer realno, zašto ne?

drugo, mislim da je JAAAKOO GLUPO da sada u ovoj fazi prvenstva bilo tko postavlja pitanja i da se špekulira kome treba zahvaliti na kraju sezone... bespotrebno pa i glupo.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Tue Mar 02, 2021 12:23 pm

Nisam spavao dok nisi dao svoje misljenje.

Sad i umrijeti mogu!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Mar 02, 2021 12:26 pm

LUDI-OS wrote:
Tue Mar 02, 2021 12:23 pm
Nisam spavao dok nisi dao svoje misljenje.

Sad i umrijeti mogu!
nemoj! umrijeti ćeš u zabludi!! :mrgreen:

a nije ni red zasjeniš sada banditosa i cicu... pričekaj malo buraz :)

a i ne moraš biti naivan ko sobarica i stvarno misliti da mi treba nečija potvrda, kao da i sam nisam ciničan jer znam da baš netko jedva čeka da ja napišem nešto taktici ili rasporedu igrača. :nono:
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

RARAMURI
Reactions:

Post by RARAMURI » Tue Mar 02, 2021 6:04 pm

Kempes,ja sam pitao o mogucim pojacanjima,..hoces da znas zasto sam pitao,posto nisam nasiroko isao objasniti,a vidim da sam trebao,..ti mislis da sam ispao JAAAAKO GLUP postavivsi to pitanje,..mozda,..ajd da vidimo sta ces reci nakon sto procitas moj post,..
,..Dakle,..budemo prvaci,..PRVACI SMO,..
,..JEL TI ZAISTA MISLIS DA BI BJELICA OSTAO SA OVIM KADROM I SA NJIM NAPAO KVALIFIKACIJE????
,..ja mislim da ne bi,..
,..evo moje misljenje npr,sta se moze desiti hipoteticki na ljeto,..Loncar odigra do kraja odlicno,postanemo prvaci,dodje jebena ponuda,decko zagrijan,placu mu nude 3put vecu,recimo,..Bjelica bi ga pustio jer je sam rekao da u takvom slucaju slusa igracevu zelju jer nije dobro imati nezadovoljnog igraca u ekipi,..
,..krila nasa,..kojeg vidis npr protiv Dortmunda u cetvrtom kolu kvalifikacija da pocne od prve minute?,..ja nijednog u startnoj postavi,sa klupe da udju,to da
,..od srednjaka bih mogao vidjeti Zapera i Lasla,treci mora biti pojacanje,..
,..eto jedan primjer samo,..bit ce jebenih ponuda za nase najbolje igrace i netko ce otici kao sto je i Majstorovic otisao,..jel to tako tesko zamislit????
,..Maverick jucer kaze za Peru da bi nas mogao napustit,..ovi nisu nikoga naveli,..ne kontam,al ajde,..

,..da zavrsim,..ukoliko svi odigraju do kraja sezone kako treba i mi postanemo prvaci,znaci,svi su zadovoljili,jer zaista mislis da bi Bjelica kupio samo back-up za Jurcevica i to je to,posto smo trenutno svugdje popunjeni kako treba osim na toj poziciji?
Nije vazno jeste li lav ili gazela,kada izadje sunce-TRCITE!!!! R.Bannister

SakyOS
Reactions:

Post by SakyOS » Tue Mar 02, 2021 6:57 pm

RARAMURI wrote:
Tue Mar 02, 2021 6:04 pm
Kempes,ja sam pitao o mogucim pojacanjima,..hoces da znas zasto sam pitao,posto nisam nasiroko isao objasniti,a vidim da sam trebao,..ti mislis da sam ispao JAAAAKO GLUP postavivsi to pitanje,..mozda,..ajd da vidimo sta ces reci nakon sto procitas moj post,..
,..Dakle,..budemo prvaci,..PRVACI SMO,..
,..JEL TI ZAISTA MISLIS DA BI BJELICA OSTAO SA OVIM KADROM I SA NJIM NAPAO KVALIFIKACIJE????
,..ja mislim da ne bi,..
,..evo moje misljenje npr,sta se moze desiti hipoteticki na ljeto,..Loncar odigra do kraja odlicno,postanemo prvaci,dodje jebena ponuda,decko zagrijan,placu mu nude 3put vecu,recimo,..Bjelica bi ga pustio jer je sam rekao da u takvom slucaju slusa igracevu zelju jer nije dobro imati nezadovoljnog igraca u ekipi,..
,..krila nasa,..kojeg vidis npr protiv Dortmunda u cetvrtom kolu kvalifikacija da pocne od prve minute?,..ja nijednog u startnoj postavi,sa klupe da udju,to da
,..od srednjaka bih mogao vidjeti Zapera i Lasla,treci mora biti pojacanje,..
,..eto jedan primjer samo,..bit ce jebenih ponuda za nase najbolje igrace i netko ce otici kao sto je i Majstorovic otisao,..jel to tako tesko zamislit????
,..Maverick jucer kaze za Peru da bi nas mogao napustit,..ovi nisu nikoga naveli,..ne kontam,al ajde,..

,..da zavrsim,..ukoliko svi odigraju do kraja sezone kako treba i mi postanemo prvaci,znaci,svi su zadovoljili,jer zaista mislis da bi Bjelica kupio samo back-up za Jurcevica i to je to,posto smo trenutno svugdje popunjeni kako treba osim na toj poziciji?

Daleko smo mi još od kraja sezone i naslova, a kamoli od playoffa lige prvaka. Jedno je maštanje drugo realnost. Imate ćemo vremena razmišljati o pojačanjima kad sezona dođe kraju. Siguran sam da je i Kempes na to mislio. Drugo, vrlo lako je moguće da neki igrači čitaju ovaj forum pa nije baš ljepo čitati da te netko opisuje a igramo najbolju sezonu u povijest kluba. Svi oni znaju što moraju napraviti da ovu sezonu privedu uspješno kraju. A tada ćemo vidjeti tko je zadovoljio, tko ne. Gdje ćemo u Europi igrati i kakvi će nam igrači trebati. 😉

RARAMURI
Reactions:

Post by RARAMURI » Tue Mar 02, 2021 7:20 pm

,..da,Saky,mastamo,..dosta realno mozemo mastati,..pa nece mi valjda nitko glavu otkinuti sto napokon sa pravom mastam,..malo za razbibrigu,SBBKBB,..sta fali tome?,..ja vjerujem da igraci citaju,nikoga ne vrijedjam/o sa svojim misljenjem i velika vecina njih zna na kojim stvarima moraju raditi,gdje ima prostora za napredak,i nema tu ljutnje,..
Nije vazno jeste li lav ili gazela,kada izadje sunce-TRCITE!!!! R.Bannister

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Tue Mar 02, 2021 7:30 pm

Naravno da mastam, jebeno mastam razmisljam i promisljam!

13 utakmica je do kraja, 39 bodova!

Uvjeren sam da ukoliko u svaku tekmu udjemo maksimalno koncentrirani i pripremljeni da mozemo uzeti svih 13.

Niti jedna ekipa osim dinama igracki nije jaca od nas. Nije nam ni blizu. Maksimalan fokus kako strucnog stozera tako i igraca, svaka utakmica kao bitka koju moramo dobiti ako zelimo dalje!

Ovo je za nas finale svjetskog prvenstva.

Uvjeren sam da mozemo!!!

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Tue Mar 02, 2021 8:17 pm

RARAMURI wrote:
Tue Mar 02, 2021 7:20 pm
,..da,Saky,mastamo,..dosta realno mozemo mastati,..pa nece mi valjda nitko glavu otkinuti sto napokon sa pravom mastam,..malo za razbibrigu,SBBKBB,..sta fali tome?,..ja vjerujem da igraci citaju,nikoga ne vrijedjam/o sa svojim misljenjem i velika vecina njih zna na kojim stvarima moraju raditi,gdje ima prostora za napredak,i nema tu ljutnje,..
Nema problema, pitanje je bilo na mjestu :wave:

Erdinger
Reactions:

Post by Erdinger » Wed Mar 03, 2021 12:18 pm

RARAMURI wrote:
Tue Mar 02, 2021 7:20 pm
Lega ne sekiraj se svi mi maštamo 😊... Na ljeto će biti i odlazaka i dolazaka a i sam Bjelica je izjavio da će odlaske nadomjestiti još kvalitetniji odlasci! Ima tu više faktora, pogotovo što je prijelazni rok otvoren kroz cijele kvalifikacije. Ako stvarno dođe do toga da igramo u playoffu LP sigurno će i gazda odriješiti kesu i omogućiti Bjelici dovođenje nekog plug-in pojačanja tipa Čeberko ili Santini... Samo polako, biti će još svega! 😊

zos
Reactions:

Post by zos » Wed Mar 03, 2021 12:24 pm

Erdinger wrote:
Wed Mar 03, 2021 12:18 pm
Lega ne sekiraj se svi mi maštamo 😊... Na ljeto će biti i odlazaka i dolazaka a i sam Bjelica je izjavio da će odlaske nadomjestiti još kvalitetniji odlasci! Ima tu više faktora, pogotovo što je prijelazni rok otvoren kroz cijele kvalifikacije. Ako stvarno dođe do toga da igramo u playoffu LP sigurno će i gazda odriješiti kesu i omogućiti Bjelici dovođenje nekog plug-in pojačanja tipa Čeberko ili Santini... Samo polako, biti će još svega! 😊
Lega, nemoj tako, srce će me... :tongue: :tongue:

Post Reply