Bijelo plavi podcast

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Lelkac
Reactions:

Re: Bijelo plavi podcast

Post by Lelkac » Mon Sep 20, 2021 11:37 am

Svi se nadamo da ce sad krenuti igra i rezultat. Ovo je dokaz da osim potrebne energije mora biti i sustav koji ce nam donijeti pobjedu. Ko zna koji put 4-4-2 nam donosi prevagu ali i na kraju bodove jer ne moze Mierez onako sam izoliran nesto puno napraviti. Mi bi svi htjeli da nas klub igru dovede do savrsenstva ali moramo biti svjesni da najveci i najbogatiji klubovi to ne mogu. Ako moze analiza bacanja auta s jucerasnje utakmice. Mi iz auta imamo cistu situaciju samo ako ga bacimo natrag svojim stoperima ili golmanu. A Gorica sinoc na nasoj polovici uvijek netko slobodan i jos gore mi tog igraca sa loptom ne stisnemo tako da se on sa loptom okrece ko na treningu. Tako smo i gol sinoc dobili i sto je jos gore najvise puta je Lovric neometan primao loptu iz auta. Taj segment igre pod hitno treba popraviti.

NK Osijek - Jarun
Reactions:

Post by NK Osijek - Jarun » Mon Sep 20, 2021 2:30 pm

Lelkac wrote:
Mon Sep 20, 2021 11:37 am
Svi se nadamo da ce sad krenuti igra i rezultat. Ovo je dokaz da osim potrebne energije mora biti i sustav koji ce nam donijeti pobjedu. Ko zna koji put 4-4-2 nam donosi prevagu ali i na kraju bodove jer ne moze Mierez onako sam izoliran nesto puno napraviti. Mi bi svi htjeli da nas klub igru dovede do savrsenstva ali moramo biti svjesni da najveci i najbogatiji klubovi to ne mogu. Ako moze analiza bacanja auta s jucerasnje utakmice. Mi iz auta imamo cistu situaciju samo ako ga bacimo natrag svojim stoperima ili golmanu. A Gorica sinoc na nasoj polovici uvijek netko slobodan i jos gore mi tog igraca sa loptom ne stisnemo tako da se on sa loptom okrece ko na treningu. Tako smo i gol sinoc dobili i sto je jos gore najvise puta je Lovric neometan primao loptu iz auta. Taj segment igre pod hitno treba popraviti.
Tako je. Ne znam da li se sjećaš, upravo o ovom segmentu igre sam pisao prije dva tjedna, ali me nisu doživjeli.

Lelkac
Reactions:

Post by Lelkac » Mon Sep 20, 2021 5:40 pm

NK Osijek - Jarun wrote:
Mon Sep 20, 2021 2:30 pm
Lelkac wrote:
Mon Sep 20, 2021 11:37 am
Tako je. Ne znam da li se sjećaš, upravo o ovom segmentu igre sam pisao prije dva tjedna, ali me nisu doživjeli.
To su stvari koje se ne smiju dešavati . Ono kod drugog gola gdje se igraca čuva reda radi ovaj se okrece ko na korzu i ubacaj gdje Cheberko totalno iznenađen ali i dekocentriran. To se mora pod hitno popraviti. Kao i nasi dalekometni auti nek idu blize pa da se prenesu glavom u guzvu . Vjerujem da bi to bilo ucinkovitije.

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Mon Sep 20, 2021 5:48 pm

Pitanje za danasnji podcast ako nije kasno?

Sto mislite na 4-4-2 u rombu, s Žaperom na zadnjem veznom, Hirošem lijevo i Lacikom desno isturenijima i Fiolicem koji je odmah iza Miereza i Dakua?

I slazete li se da nam uz ovu formaciju jos eventualno odgovara 4-3-3 gdje krila igraju iskljucivo Bockaj i Ndockyt. Grzan nicemu ne pridonosi, a Bohar mi nikako ne dokazuje zasto bi bio ispred ove dvojice.
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

frnja
Reactions:

Post by frnja » Mon Sep 20, 2021 7:09 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Mon Sep 20, 2021 5:48 pm
Pitanje za danasnji podcast ako nije kasno?

Sto mislite na 4-4-2 u rombu, s Žaperom na zadnjem veznom, Hirošem lijevo i Lacikom desno isturenijima i Fiolicem koji je odmah iza Miereza i Dakua?

I slazete li se da nam uz ovu formaciju jos eventualno odgovara 4-3-3 gdje krila igraju iskljucivo Bockaj i Ndockyt. Grzan nicemu ne pridonosi, a Bohar mi nikako ne dokazuje zasto bi bio ispred ove dvojice.
Snimljeno je već, ali jednim malim dijelom je obrađeno... Možda drugi puta detaljnije...
Liga 10 četverokružno !! Amen !

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Mon Sep 20, 2021 7:25 pm

frnja wrote:
Mon Sep 20, 2021 7:09 pm

Snimljeno je već, ali jednim malim dijelom je obrađeno... Možda drugi puta detaljnije...
Ha? Kad ste snimili?
Pampas je Retfala!

RARAMURI
Reactions:

Post by RARAMURI » Mon Sep 20, 2021 7:30 pm

,..šta je sad na kraju :? :? :? :?,..tik,tak,tik,tak,..
,..samo na platnu kina Prvi maj!!!!

frnja
Reactions:

Post by frnja » Mon Sep 20, 2021 7:39 pm

Maverick wrote:
Mon Sep 20, 2021 7:25 pm
frnja wrote:

Ha? Kad ste snimili?
Tebe smo odlučili odstranit jer se gledaoci bune da si bahat i bezobrazan... :sm:
Liga 10 četverokružno !! Amen !

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Mon Sep 20, 2021 7:51 pm

frnja wrote:
Mon Sep 20, 2021 7:39 pm
Maverick wrote:
Mon Sep 20, 2021 7:25 pm
frnja wrote:

Ha? Kad ste snimili?
Tebe smo odlučili odstranit jer se gledaoci bune da si bahat i bezobrazan... :sm:
Mogli ste bit fer i korektni pa mi to javit, a ne da ja sutra organiziravam baka servis da mogu snimit podcast
Pampas je Retfala!

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Mon Sep 20, 2021 8:17 pm

Bijelo-plavi podcast #67: Ludnica 3:2!
Kakav preokret, kakav povratak! Slavimo izlazak iz krize i veliku pobjedu Bijelo-plavih ovog vikenda, te se osvrćemo na heroje večeri.

0:00:00 Gorica
0:33:35 Ocjene
0:34:52 Pregled ekipe
0:39:00 Bočkaj
0:41:23 Daku
0:46:55 HNL nakon prvog dijela prvenstva
0:49:00 1370
0:50:14 Bednja
0:55:01 Rodni grad: Daku - Gnjilane
0:56:28 NK Osijek 1916?
0:59:10 Šibenik

Post Reply