Nenad Bjelica trener Osijeka - Anketa

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Jeste li za Nenada Bjelicu na klupi NK Osijeka, odmah sada?

DA, s njim bi krenuli u nove visine
60
67%
NE, ne može mu se oprostiti
30
33%

Total votes: 90

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Re: Nenad Bjelica trener Osijeka - Anketa

Post by Harry_Mata_Harry » Mon Jul 27, 2020 4:38 pm

Mircea Lucescu je slobodan nakon 4 dana u Kijevu. :mrgreen: Ponuditi njemu tih 1.2mil eura, sumnjam da bi tamo toliko dobivao. :mrgreen:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

jug2
Reactions:

Post by jug2 » Mon Jul 27, 2020 4:41 pm

Mladjo wrote:
Mon Jul 27, 2020 4:15 pm
Duboko sam razočaran trenutnim rezultatima ankete. Dok većina ovako razmišlja gutat ćemo govna kakva smo progutali u subotu. Hladno servirana, s predumišljajem. Jer osječani ionako imaju kratku pamet pa ih se može lupati po glavi kako i kad god se stigne. Kakvi navijači, takav i klub...
Nije da nismo navikli na to,posrao nam se i Smoje u usta pa se umirovio kao legendica,Barisic je vodio navijanje na istoku,Alen Petrovic...........
A nekadašnji Armadini prijatelji i saveznici, osječka Kohorta,istresla je standardan pogrdni repertoar na račun Rijeke. Ni jedan nije zabolio kao pjesmica „TRPAJ SIROTINJU!“

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Mon Jul 27, 2020 4:44 pm

Mladjo wrote:
Duboko sam razočaran trenutnim rezultatima ankete. Dok većina ovako razmišlja gutat ćemo govna kakva smo progutali u subotu. Hladno servirana, s predumišljajem. Jer osječani ionako imaju kratku pamet pa ih se može lupati po glavi kako i kad god se stigne. Kakvi navijači, takav i klub...
Moramo razumijeti jednu stvar, just business, no hard feelings!
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Mon Jul 27, 2020 4:47 pm

:crash: :crash: :crash: :crash: :crash: :crash: :crash:

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Mon Jul 27, 2020 4:57 pm

jopa332 wrote:
Mon Jul 27, 2020 4:44 pm
Mladjo wrote:
Moramo razumijeti jednu stvar, just business, no hard feelings!
nisam inače lik koji lupa te palčeve dolje, ali ova izjava to zaslužuje
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Mon Jul 27, 2020 5:06 pm

Već sam napisao, ali mi smo razvezli priču o dolasku Bjelice. Pa ima li ikakvog, ali ikakvog, utemeljenja za tu priču?
Pa mislim priče da ne želi daleko od Klagenfurta... Ozbiljno!?

Kakvu bi ambiciju on imao da dođe u Osijek? Postati HNL trener za cijeli život? Pa jedva je dočekao priliku da se izgradi kao, donekle, trenersko ime kojem su, opet donekle, otvorena neka vrata europskih klubova. I sad bi se on trebao vratiti u HNL?
Pa što njemu pozicija u Osijeku donosi u smislu trenerskog napretka? On bi morao sa Osijekom biti prvak i napraviti nešto slično kao sa Dinamom, nekakvo europsko proljeće, da bi došao na pozicije na kojima je već sada. A kada će Osijek biti prvak i kada će dočekati europsko proljeće? Pa ljudi, nama je još uvijek science-fiction ulazak u grupe europa lige, a o europskom proljeću možemo sanjariti?
Ajmo se dovesti u relane okvire.

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Mon Jul 27, 2020 5:44 pm

https://www.24sata.hr/sport/navijaci-os ... lt0r2L_tIE

Navijači Osijeka žele Bjelicu, on tvrdi: Nitko me nije zvao, zasad

Iz Osijeka se, iz krugova bliskih klubu, zakotrljala priča koja bi mogla isprati sva ovosezonska osječka nogometna razočaranja: Osijek priprema milijun eura godišnje vrijednu ponudu kako bi na mjesto šefa struke doveo - Nenada Bjelicu (48)!

Ako doista nađu tih milijun eura po sezoni i ako Bjelica pristane na takvu ponudu. Zasad, Bjelica sve svodi na kuloarske ćakule:
- Nitko me iz Osijeka nije zvao. Dakle, jedino što sada mogu reći jest da su to navijačke priče jer iz kluba me nitko nije zvao - rekao nam je trener
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

russell
Reactions:

Post by russell » Mon Jul 27, 2020 5:52 pm

U mojim ocima, osim ako on (ili bilo tko drugi) ne garantira naslov za te novce, jednostavno ne vrijedi

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Mon Jul 27, 2020 6:00 pm

SamoOsijek wrote:
Mon Jul 27, 2020 5:06 pm
Već sam napisao, ali mi smo razvezli priču o dolasku Bjelice. Pa ima li ikakvog, ali ikakvog, utemeljenja za tu priču?

Kakvu bi ambiciju on imao da dođe u Osijek? Postati HNL trener za cijeli život? Pa jedva je dočekao priliku da se izgradi kao, donekle, trenersko ime kojem su, opet donekle, otvorena neka vrata europskih klubova. I sad bi se on trebao vratiti u HNL?
Pa što njemu pozicija u Osijeku donosi u smislu trenerskog napretka? On bi morao sa Osijekom biti prvak i napraviti nešto slično kao sa Dinamom, nekakvo europsko proljeće, da bi došao na pozicije na kojima je već sada. A kada će Osijek biti prvak i kada će dočekati europsko proljeće? Pa ljudi, nama je još uvijek science-fiction ulazak u grupe europa lige, a o europskom proljeću možemo sanjariti?
Je, realne okvire borbe za četvrto mjesto. Pun mi je kurac realnih okvira!!!
Kako ćemo ikad biti prvaci ako razmišljamo ovako bezvrijedno, jadno i provincijski?
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Mon Jul 27, 2020 6:15 pm

Luka1995 wrote:
Mon Jul 27, 2020 6:00 pm
SamoOsijek wrote:
Mon Jul 27, 2020 5:06 pm

Je, realne okvire borbe za četvrto mjesto. Pun mi je kurac realnih okvira!!!
Kako ćemo ikad biti prvaci ako razmišljamo ovako bezvrijedno, jadno i provincijski?
Možeš li konkretnije objasniti što je tu "bezvrijedno, jadno i provincijski?"

Locked