Nenad Bjelica trener Osijeka - Anketa

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Jeste li za Nenada Bjelicu na klupi NK Osijeka, odmah sada?

DA, s njim bi krenuli u nove visine
60
67%
NE, ne može mu se oprostiti
30
33%

Total votes: 90

Luka1995
Reactions:

Re: Nenad Bjelica trener Osijeka - Anketa

Post by Luka1995 » Mon Jul 27, 2020 6:24 pm

SamoOsijek wrote:
Mon Jul 27, 2020 6:15 pm
Luka1995 wrote:
Mon Jul 27, 2020 6:00 pm
SamoOsijek wrote:
Mon Jul 27, 2020 5:06 pm
Već sam napisao, ali mi smo razvezli priču o dolasku Bjelice. Pa ima li ikakvog, ali ikakvog, utemeljenja za tu priču?
Pa mislim priče da ne želi daleko od Klagenfurta... Ozbiljno!?

Kakvu bi ambiciju on imao da dođe u Osijek? Postati HNL trener za cijeli život? Pa jedva je dočekao priliku da se izgradi kao, donekle, trenersko ime kojem su, opet donekle, otvorena neka vrata europskih klubova. I sad bi se on trebao vratiti u HNL?
Pa što njemu pozicija u Osijeku donosi u smislu trenerskog napretka? On bi morao sa Osijekom biti prvak i napraviti nešto slično kao sa Dinamom, nekakvo europsko proljeće, da bi došao na pozicije na kojima je već sada. A kada će Osijek biti prvak i kada će dočekati europsko proljeće? Pa ljudi, nama je još uvijek science-fiction ulazak u grupe europa lige, a o europskom proljeću možemo sanjariti?
Ajmo se dovesti u relane okvire.
Je, realne okvire borbe za četvrto mjesto. Pun mi je kurac realnih okvira!!!
Kako ćemo ikad biti prvaci ako razmišljamo ovako bezvrijedno, jadno i provincijski?
Možeš li konkretnije objasniti što je tu "bezvrijedno, jadno i provincijski?"
Apsolutno.
Bezvrijedno, jadno i provincijsko razmišljanje je to da se svrstavamo u neku nižu klasu klubova i da nekom treneru bi bilo ispod časti doći u Osijek. Treneri rade za novce, kao i igrači i ne vidim zbog kojeg razloga bi im ispod čssti bilo trenerati Osijek.
Ako smo mi klasa ispod Dinama zašto igramo protiv njih? Možemo odmah upisati poraz i ne moramo ni igrati.
Meni osobno nitko nije iznad Osijeka i ne želim ni na koji način razmišljati da je Osijek nekom ispod časti. Ako je tako, nek se tera odmah u pičku materinu.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Mon Jul 27, 2020 6:33 pm

Luka1995 wrote:
Mon Jul 27, 2020 6:24 pm
SamoOsijek wrote:
Mon Jul 27, 2020 6:15 pm
Luka1995 wrote:
Mon Jul 27, 2020 6:00 pm

Je, realne okvire borbe za četvrto mjesto. Pun mi je kurac realnih okvira!!!
Kako ćemo ikad biti prvaci ako razmišljamo ovako bezvrijedno, jadno i provincijski?
Možeš li konkretnije objasniti što je tu "bezvrijedno, jadno i provincijski?"
Apsolutno.
Bezvrijedno, jadno i provincijsko razmišljanje je to da se svrstavamo u neku nižu klasu klubova i da nekom treneru bi bilo ispod časti doći u Osijek. Treneri rade za novce, kao i igrači i ne vidim zbog kojeg razloga bi im ispod čssti bilo trenerati Osijek.
Ako smo mi klasa ispod Dinama zašto igramo protiv njih? Možemo odmah upisati poraz i ne moramo ni igrati.
Meni osobno nitko nije iznad Osijeka i ne želim ni na koji način razmišljati da je Osijek nekom ispod časti. Ako je tako, nek se tera odmah u pičku materinu.
Ali ja ne znam gdje si ti to pročitao u mom postu. :dknow:
Možda si greškom citirao moj post.

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Mon Jul 27, 2020 7:05 pm

Ljudi koje znam i koji su od Osijekovih utakmica bili na PSV-u i Austriji na zapadu, a poslije toga nogomet "pratili" tijekom svjetskog 2018., i to na razini da znaju prepoznati Modrića, su mi se javili i pitali "sta stvarno dolazi Bjelicaaa?!"
"Kupila bi trogodišnju kartuu da on dodje!!"
Cak me i stara pitala jel istina da dolazi Bjelica... Ja ne vjerujem... Mislim, kazem, bolje on nego Kule cisto zato sto su obojica po meni napravili isto sranje (ovaj zdimio u Rijeku), a ovaj je ipak trenerska klasa za "vojnika kluba", ali braaate... Svršavanje po faking Nenadu.
Svršili bi i mi, da...Prije 2 godine....Ovako...Neshvatljivo
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Mon Jul 27, 2020 7:19 pm

Nakon cijelog dana razmišljanja o njemu...moj osobni stav je:

Neželim da dođe! Preko dosta toga nemogu i neželim preci...neka linija mora postojati, kad kažeš, sad je dosta.

Ako i dođe, ko ga j...., morati cu to prihvatiti i nadam se da nece doci do nekih podjela među navijackim "pukom"...otići će kad tad..... svi su oni prolazni, samo klub ostaje, i mi na tribini!

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Mon Jul 27, 2020 7:58 pm

Mladjo wrote:
Mon Jul 27, 2020 4:57 pm
jopa332 wrote:
Mon Jul 27, 2020 4:44 pm
Mladjo wrote:
Mon Jul 27, 2020 4:15 pm
Duboko sam razočaran trenutnim rezultatima ankete. Dok većina ovako razmišlja gutat ćemo govna kakva smo progutali u subotu. Hladno servirana, s predumišljajem. Jer osječani ionako imaju kratku pamet pa ih se može lupati po glavi kako i kad god se stigne. Kakvi navijači, takav i klub...
Moramo razumijeti jednu stvar, just business, no hard feelings!
nisam inače lik koji lupa te palčeve dolje, ali ova izjava to zaslužuje
E sad nam je Bjelica velikiii problem, a svi ovi prije nisu?!
@klokan je sve reko u svom postu na drugoj temi... Jakoooo bi bilo licemjerno od tebe i svih koji su protiv Bjelice sad jest govna za Bjelicu, a sta cemo sa svima ovima prije, Smoje? Borna? Kule u Rijeci?
Dvolicno je jakoo prozivat sad Bjelicu, a vec smo to sve prosli sa drugim igracima i na kraju krajeva im nismo zamjerili...
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Mon Jul 27, 2020 8:06 pm

Za razliku Borne i Smoje, Bjelica je uvijek isticao da je njegov klub iskljucivo Osijek, a ostalo posao.

Smojin deda ovo ono, san igrat u Ajduka.... Borna dolazio na treninge u Dinamovom dresu itd.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon Jul 27, 2020 8:08 pm

jebiga dečki ako želimo imati najvjernijeg trenera na klupi Osijeka možda da ja upišem negdje neki kurs za trenere?

ili će to napraviti netko od vas?
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

klokan
Reactions:

Post by klokan » Mon Jul 27, 2020 8:09 pm

Kempes wrote:
Mon Jul 27, 2020 8:08 pm
jebiga dečki ako želimo imati najvjernijeg trenera na klupi Osijeka možda da ja upišem negdje neki kurs za trenere?
Ako bi se tada saznalo tko si - OK, može.

eyewear
Reactions:

Post by eyewear » Mon Jul 27, 2020 8:12 pm

I po anketi i po fejsbuku vidimo da je veliki većina ZA...kao što su neki već i rekli ovdje...i ja sam mu jebo mamu i babu i sve po spisku...tako da neznam što da mislim o svemu :?

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Mon Jul 27, 2020 8:12 pm

Smijesno je kako bi mi odredjivali kriterije kada je netko pregazio preko NK Osijeka, a kada ne... Smoje i Borna su nam prihvatljivi, a Bjelica ne... :tongue:
Ne postoji bolji trener za NK Osijek (kojeg mozemo platit) u ovom trenutku od Bjelice! Covjek koji poznaje sredinu (HNL i Europu), poznaje market, napravio je rezultat prije s Dinamom koji nije napravio nitko prije njega u Europi, dominacija u HNLu, kada je otiso sve se raspalo (necu ulaziti u to da su osvojili sve pa nisu imali motiva).
Isto tako da dodje Bjelica, i napravi neki rezultat, svi koji su protiv bi mu oprostili odma! Tako da tu svaka prica staje...
I dalje mislim da Bjelica nema sanse da dodje, ali cisto da razrjesimo vase serendanje o nekakvom inatu...
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

Locked