Nenad Bjelica

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Kako ste zadovoljni dolaskom Nenada Bjelice?

Odličan potez Kluba
84
88%
Sve je bolje od Kuleta
10
10%
Mogli smo nać nešto bolje
2
2%

Total votes: 96

egoskop
Reactions:

Re: Nenad Bjelica

Post by egoskop » Mon Jan 11, 2021 1:01 pm

Kroz godinu dana ćemo imati (ako se ovako nastavi) barem trojicu igrača od 6+ milijuna eura. Ima smisla kao što je i Bjelica rekao, Mierez, Žaper i Silva su sigurno igrači koji već sada vrijede od 6 do 8 milijuna eura. Kad bi tome dodali trofej + neki rezultat u Europi. To je to. :sal:
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Mon Jan 11, 2021 1:07 pm

Ove vijesti su uz one kad je receno da gradimo novi stadion meni osobno nesto najbolje sto sam cuo u zadnjih xy godina vezano uz klub... takve vijesti pale i privlace ljude na stadion, a ne ono ne znamo jos nista do zadnjeg dana pa necemo izlazit u javnost ili ambicije kluba su visoke ali zapravo nedorecene...
Ma odma s Bjelicom ugovor produzit na jos 5god iskesirat 5mil€ i ko sisa, pobrat bar 1 prvenstvo i 2 kupa

malta
Reactions:

Post by malta » Mon Jan 11, 2021 1:10 pm

Nas je ubijala neambicioznost.
100 puta sam ponovio ranije: U Osijeku postoje dvije najgluplje firme u državi - NK Osijek i jedna koja prodaje pivo.

Srećom, jedna se opametila!

LegaLega031
Reactions:

Post by LegaLega031 » Mon Jan 11, 2021 1:29 pm

lokal88 wrote:
Mon Jan 11, 2021 1:07 pm
Ove vijesti su uz one kad je receno da gradimo novi stadion meni osobno nesto najbolje sto sam cuo u zadnjih xy godina vezano uz klub... takve vijesti pale i privlace ljude na stadion, a ne ono ne znamo jos nista do zadnjeg dana pa necemo izlazit u javnost ili ambicije kluba su visoke ali zapravo nedorecene...
Ma odma s Bjelicom ugovor produzit na jos 5god iskesirat 5mil€ i ko sisa, pobrat bar 1 prvenstvo i 2 kupa
E ovo bi tek bilo najveće Osijekovo pojačanje na duge staze... mada čisto sumnjam da će nakon tri godine produžit ugovor, ipak je logično da kao profesionalac cilja i veće klubove :dknow:

klokan
Reactions:

Post by klokan » Mon Jan 11, 2021 1:49 pm

LegaLega031 wrote:
Mon Jan 11, 2021 1:29 pm
E ovo bi tek bilo najveće Osijekovo pojačanje na duge staze... mada čisto sumnjam da će nakon tri godine produžit ugovor, ipak je logično da kao profesionalac cilja i veće klubove :dknow:
To ti je sve pitanje.

1M eur po sezoni je dobra lova svakome, obezbijedio si i sebe i obitelj užu i širu. Ako radiš ono što voliš tamo gdje voliš, čemu brkati, pogotovo tako brzo?

Ne znam kakav je on, ali uvjeren sam da ne trči samo za lovom...

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Jan 11, 2021 1:54 pm

klokan wrote:
Mon Jan 11, 2021 1:49 pm
LegaLega031 wrote:
Mon Jan 11, 2021 1:29 pm
To ti je sve pitanje.

1M eur po sezoni je dobra lova svakome, obezbijedio si i sebe i obitelj užu i širu. Ako radiš ono što voliš tamo gdje voliš, čemu brkati, pogotovo tako brzo?

Ne znam kakav je on, ali uvjeren sam da ne trči samo za lovom...
Ako sve bude dobro, ne bi isključio opciju da ostane još godinu, godinu i pol duže od planiranog. Još uvijek je mlad i ima godina i godina pred njim.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

mariox
Reactions:

Post by mariox » Mon Jan 11, 2021 2:04 pm

Ma polako neka prvo odradi dvije godine rano je još za neka produženja i te priče ali mi se čini da želi nešto ostavit iza sebe kad ode taj neki sustav rada u klubu,urediti klub gdje bi netko poslije njega samo nastavio kontinuitet a novi stadion i uvjeti rada će svakako olakšati neke nove moguće pregovore sa Bjelicom ili sa nekim drugim vrhunskim trenerom.

Luka31
Reactions:

Post by Luka31 » Mon Jan 11, 2021 3:03 pm

Ja bih volio da Bjelica nakon 3 godine ne produži ugovor. On ima ogroman potencijal kao trener, i on ga treba iskoristiti u klubovima koji su u 5 najboljih liga.
"Dok se gori bave boljima, bolji se bave sobom. Zato su i bolji" - Nenad Bjelica

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Mon Jan 11, 2021 3:06 pm

odlican intervju

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Wed Jan 13, 2021 11:16 am

Podsjetnik da je danas Bjelica gost uzivo u podcastu "Utakmicu po utakmicu" na HNTV u 18:30. Ako imate pitanja za trenera mozete ih postaviti na Facebook stranici spomenutog podcasta.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Post Reply