Nenad Bjelica

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Kako ste zadovoljni dolaskom Nenada Bjelice?

Odličan potez Kluba
88
88%
Sve je bolje od Kuleta
10
10%
Mogli smo nać nešto bolje
2
2%

Total votes: 100

JohnnyCash82
Reactions:

Re: Nenad Bjelica

Post by JohnnyCash82 » Wed Mar 03, 2021 5:16 pm

Tonik wrote:
Wed Mar 03, 2021 4:58 pm
JohnnyCash82 wrote:
Wed Mar 03, 2021 4:53 pm
Pa Bohar je jedan od rijetkih koji je danas bio solidan.
Po cemu solidan? Ni jedan dribling, ni jedan ulazak, ne postoji na terenu, u obrani ga nema, ubacit ne zna ili ne zeli, sutevi su mu uzasni. I to sve za samo pola milijina eura po sezoni.
Ako je Bohar bio los, a uopce nije u prvom dijelu, kakav je onda bio Erceg na suprotnoj strani? Bohar ulazi s krila u sredinu i pokusava razigravat, otvarat prostor beku za centarsut. To je sve radio u prvom dijelu. On je i uputio onaj sut nakon kojeg smo dobili korner poslije kojeg Mile zabija.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Wed Mar 03, 2021 5:19 pm

Bohar je bii ok danas, Erceg za nista

Tonik
Reactions:

Post by Tonik » Wed Mar 03, 2021 5:32 pm

JohnnyCash82 wrote:
Wed Mar 03, 2021 5:16 pm
Tonik wrote:
Wed Mar 03, 2021 4:58 pm
JohnnyCash82 wrote:
Wed Mar 03, 2021 4:53 pm
Pa Bohar je jedan od rijetkih koji je danas bio solidan.
Po cemu solidan? Ni jedan dribling, ni jedan ulazak, ne postoji na terenu, u obrani ga nema, ubacit ne zna ili ne zeli, sutevi su mu uzasni. I to sve za samo pola milijina eura po sezoni.
Ako je Bohar bio los, a uopce nije u prvom dijelu, kakav je onda bio Erceg na suprotnoj strani? Bohar ulazi s krila u sredinu i pokusava razigravat, otvarat prostor beku za centarsut. To je sve radio u prvom dijelu. On je i uputio onaj sut nakon kojeg smo dobili korner poslije kojeg Mile zabija.
Cek, tak se kao gleda da je netko dobar? Pokusava razigravati? Erceg je teski kaos od igraca, ali Erceg nije ni doveden kao prva violina krilnih napada i nema najvecu placu u klubu. Boharovi ulasci s krila su totalni kaos, niti jedan nije bio opasan, brzina mu je nikakva, dribla u mjestu, ne prelazi igrace. Ne otvara se suigracima, kasni u reakcijama, svaki put kad dobije loptu ima 2 poteza previse minimalno. A onaj sut iz kojeg je bio korner je samo pokazatelj njegove kvalitete, imalo bolji igrac bi to pretvorio u gol ili asistenciju jer je mogao birati, on je nabio kao amater i ispao je korner.

Na kraju krajeva, njegova statistika ove sezone od 5 golova i 0 asistencija u 17 zapocetih utakmica u HNL-u kao krilni napadac momcadi koja se bori za naslov prvaka sve govori sama po sebi.
Dao bih 100 Pampasa za jednu titulu prvaka Hrvatske!

Istok
Reactions:

Post by Istok » Wed Mar 03, 2021 7:02 pm

Erceg čeka,čeka i onda kad uđe od početka igra na krivoj poziciji. On je za LIJEVU stranu ili lutajući iza centralnog , ajd recimo ko Kramarić u Hoffenheimu.
:sal: U OVOM GRADU JEDNO IME JE

Yey
Reactions:

Post by Yey » Wed Mar 03, 2021 9:25 pm

Kod nas bi mogao postati problem to što je naša igra u fazi napada jednolična i predvidiva.
Jako dobro znamo tko što radi u ekipi, uigrane su neke stvari i to je super.
Igramo sa minimalno rizika i to je isto ok.
Guramo loptu na stranu ili dugom loptom tražimo napadače.

Ali, dojam je iz zadnjih utakmica da moramo igrati više kroz sredinu oštrim okomitim pasovima i malo raznovrsnije probati igrati.
Da, to je riskantnije, ali ovakvom "sigurnom" igrom ćemo početi gubiti podove jer će se protivnici sve više prilagođavati našim shemama u napadu i to zaustavljati.

Bjelica je vjerojatno dobro shvatio da naši glavni auditi leže u bekovima i krilima.
Bočkajev šut nakon ulaska u sredinu + Igorova brzina i ubacivanje u prostor s desne strane te Boharov prvi dodir + Jurčevićev centaršut s lijeve strane su, osim Miereza, naša najjača oružja.
Protivnici su nam to počeli zaustavljati.

Mislim da bi trebali razmišljati sve više i o igri kroz sredinu.
Pada mi na pamet gol Hajduka protiv Rijeke prošlo kolo. Dupli pas u sredini terena stvori višak, par koraka naprijed, jednostavan pas po zemlji na napadača i gol.
Ne pamtim kad smo tako nešto odigrali.
Možda nemamo igrače za tako nešto, možda je Brlek za to doveden pa ćemo i to raditi, ne znam.
Ali vidim da ni ne pokušavamo ništa u tom stilu.

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Wed Mar 03, 2021 9:44 pm

ako se ne varam, bjelicu je, sto je i sam priznao nakon utakmice. protivnicki trener vec 2x za redom nadmudrio

prvo neki random no name lik sto trenira varazdin, sad tomic

u cemu je problem? koliko je uopce taktika bitna ako imas doslovno svih 11 igraca na terenu boljih od protivnika

mariox
Reactions:

Post by mariox » Wed Mar 03, 2021 9:45 pm

Yey wrote:
Wed Mar 03, 2021 9:25 pm
Kod nas bi mogao postati problem to što je naša igra u fazi napada jednolična i predvidiva.
Jako dobro znamo tko što radi u ekipi, uigrane su neke stvari i to je super.
Igramo sa minimalno rizika i to je isto ok.
Guramo loptu na stranu ili dugom loptom tražimo napadače.

Ali, dojam je iz zadnjih utakmica da moramo igrati više kroz sredinu oštrim okomitim pasovima i malo raznovrsnije probati igrati.
Da, to je riskantnije, ali ovakvom "sigurnom" igrom ćemo početi gubiti podove jer će se protivnici sve više prilagođavati našim shemama u napadu i to zaustavljati.

Bjelica je vjerojatno dobro shvatio da naši glavni auditi leže u bekovima i krilima.
Bočkajev šut nakon ulaska u sredinu + Igorova brzina i ubacivanje u prostor s desne strane te Boharov prvi dodir + Jurčevićev centaršut s lijeve strane su, osim Miereza, naša najjača oružja.
Protivnici su nam to počeli zaustavljati.

Mislim da bi trebali razmišljati sve više i o igri kroz sredinu.
Pada mi na pamet gol Hajduka protiv Rijeke prošlo kolo. Dupli pas u sredini terena stvori višak, par koraka naprijed, jednostavan pas po zemlji na napadača i gol.
Ne pamtim kad smo tako nešto odigrali.
Možda nemamo igrače za tako nešto, možda je Brlek za to doveden pa ćemo i to raditi, ne znam.
Ali vidim da ni ne pokušavamo ništa u tom stilu.
Doveli smo Brleka pa se ozlijedio i sad opet imamo problem u sredini mislim da imamo rješenje u Kajmaku ali tko zna šta če biti sa njim :dknow: trebalo ga sad na zimu vratit

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Wed Mar 03, 2021 9:49 pm

mariox wrote:
Wed Mar 03, 2021 9:45 pm
mislim da imamo rješenje u Kajmaku
tko je to?

Kifla13
Reactions:

Post by Kifla13 » Wed Mar 03, 2021 10:01 pm