Nenad Bjelica

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Kako ste zadovoljni dolaskom Nenada Bjelice?

Odličan potez Kluba
89
88%
Sve je bolje od Kuleta
10
10%
Mogli smo nać nešto bolje
2
2%

Total votes: 101

Tominho
Reactions:

Re: Nenad Bjelica

Post by Tominho » Sun Mar 14, 2021 7:41 pm

Vrijeme je da i nas uzme u stručni stožer. Crtamo mu današnju formaciju par tjedana i eto :mrgreen:
Dakle imaš 2 napadača koji su iznad HNL, kreni sa njima i umori protivnike i ubij im volju. Kasnije ubaci krila i eto.
Tako će se krila razigrat a ne kod 0:0

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sun Mar 14, 2021 8:34 pm

Glupo je reci da oni to i sami nisu znali, samo sto oni imaju malo vise podataka o momcadi nego mi, kao i o spremnosti pojedinih igraca kao i o reakcijama na treningu o trenutnom umoru itd. vjerojatno je i Santini tek od prije par dana spreman da zapocne utakmicu, da su ga stavili prije moglo je doci do ozljede ili nesto. Mislim da oni itekako misle o svemu tome i to 24 sata na dan i ako se toga netko sjetio na forumu onda se sigurno sjetio toga netko i u strucnom stozeru...
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Mon Mar 15, 2021 7:59 am

ma ne,da nije čito forum sigurno nebi igrao 3-5-2 ,sva sreća pa čita :lol:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Valdo
Reactions:

Post by Valdo » Mon Mar 15, 2021 10:15 am

bijelo-plavi1988 wrote:
Sun Mar 14, 2021 8:34 pm
Glupo je reci da oni to i sami nisu znali, samo sto oni imaju malo vise podataka o momcadi nego mi, kao i o spremnosti pojedinih igraca kao i o reakcijama na treningu o trenutnom umoru itd. vjerojatno je i Santini tek od prije par dana spreman da zapocne utakmicu, da su ga stavili prije moglo je doci do ozljede ili nesto. Mislim da oni itekako misle o svemu tome i to 24 sata na dan i ako se toga netko sjetio na forumu onda se sigurno sjetio toga netko i u strucnom stozeru...
Čemu omalovažavanje nas forumskih stručnjaka, jesmo li sve dobro detektirali-jesmo, nacrtali im formaciju-jesmo, izbacili Bohara, našli Peri poziciju- jesmo.
Pa nisu valjda slijepi, jasno im je bilo da imaju skupinu experata, koja je stasala na Zekiću, Skenderu i Kuletu. Ne može nam ništa promaći. Moš ti treneru imat rezultate u svim ligama, ali uvijek ti možemo poboljšat igru :mrgreen:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Thu Apr 08, 2021 10:33 am

Već sada je jasno kako će Osijek, bez obzira na to kako završila utrka za naslov prvaka, postići svoj najbolji plasman u klupskoj povijesti, ali Bjelica se ne misli zadovoljiti tom činjenicom.

- Predaleko smo došli da bismo se trebali zadovoljiti drugim mjestom, ali nećemo biti razočarani ako ne budemo prvaci. Osobno uživam u trenutku, u svakom treningu i novoj utakmici, a želio bih da se isto osjeća i momčad. Što više budemo sposobni uživati u svemu što nam se događa, to će nam biti lakše u zahtjevnoj završnici sezone - zaključio je Nenad Bjelica, trener NK-a Osijek.
http://www.glas-slavonije.hr/460956/6/P ... im-mjestom
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Istok
Reactions:

Post by Istok » Thu Apr 08, 2021 12:11 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Thu Apr 08, 2021 10:33 am
Već sada je jasno kako će Osijek, bez obzira na to kako završila utrka za naslov prvaka, postići svoj najbolji plasman u klupskoj povijesti, ali Bjelica se ne misli zadovoljiti tom činjenicom.

- Predaleko smo došli da bismo se trebali zadovoljiti drugim mjestom, ali nećemo biti razočarani ako ne budemo prvaci. Osobno uživam u trenutku, u svakom treningu i novoj utakmici, a želio bih da se isto osjeća i momčad. Što više budemo sposobni uživati u svemu što nam se događa, to će nam biti lakše u zahtjevnoj završnici sezone - zaključio je Nenad Bjelica, trener NK-a Osijek.
http://www.glas-slavonije.hr/460956/6/P ... im-mjestom
Zanimljivo kako je spomenuo mogućnost ne završavanja ovosezonskog prvenstva. Znači da konta da je banda spremna na sve. E moj Bjelko....s kim si tikve sadio...
:sal: U OVOM GRADU JEDNO IME JE

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Fri Apr 09, 2021 11:08 pm

Sve je rekao o Neni u prve 2 min

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Sat Apr 10, 2021 9:58 am

:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue Apr 13, 2021 12:24 pm

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet ... m-15065018

Fali nam Silva ali moramo fajterski ulaziti u svaku utakmicu nema više prostora za nadoknaditi još jedan kiks

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Wed Apr 14, 2021 2:08 pm

Tko nije pogledao pressicu, neka pogleda.
Ne znam tko ga je razljutio, ali pretpostavljam SN.

Post Reply