vida u dinamu

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Harry_Mata_Harry
Reactions:

Re: vida u dinamu

Post by Harry_Mata_Harry » Mon Mar 29, 2010 3:11 pm

M.K. wrote:ja tu kući vidim sve pobjede pogotovo ako nam zadnje kolo bude nešto značilo. u gostima vidim dva remija (zadar i inter) i dva poraza (lokomotiva i zagreb). definitivno treba sve kući dobit, a u gostima se MORAMO nekim čudom dokopat barem 5 bodova. što je najgore i to nam vjerojatno neće biti dosta da budemo ispred cibalie jer njima računam da će u zadnjih 8 kola skoro sigurno uzet 11 bodova. ali bi nam trebalo bit dosta da budemo ispred karlovca i šibenika i onda molit boga da hajduk uzme kup u šta sumnjam.
može i dinamo u finale kupa, uz uvijek da igra sa šibenikom, koji je po meni sigurniji da će bit u prva tri nego hajduk.... :dknow: ...ali ako prođe dinamo i varteks onda smo propali
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Mon Mar 29, 2010 3:51 pm

mene jebe da igrači ne podcjenjuju Lokomotivu kao dosta navijača. Ta momčad inače ima samo bod manje od nas, imaju dobru ekipu i igraju na Maksimiru koji nam baš nije mio...

Ja ću tamo i u Kranjčevićevoj biti sretan sa bodom, štoviše, ako dobijemo Zadra i Intera, ja zadovoljan i sa bodom sa te 2 tekme...

Moja realna računica je minimalno 5 bodova vani ( pobjeda u Zaprešiću, bod u Zadru i još negdje ), te 10 bodova kući, znači 3 pobjeda, i dozvola za jedan (k)iks...E sada, pored te realne treba nam još neki pothvat za još cca 2 boda, znači ili svih 12 kod kuće, ili 2 pobjede vani...

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Mon Mar 29, 2010 5:24 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
M.K. wrote:ja tu kući vidim sve pobjede pogotovo ako nam zadnje kolo bude nešto značilo. u gostima vidim dva remija (zadar i inter) i dva poraza (lokomotiva i zagreb). definitivno treba sve kući dobit, a u gostima se MORAMO nekim čudom dokopat barem 5 bodova. što je najgore i to nam vjerojatno neće biti dosta da budemo ispred cibalie jer njima računam da će u zadnjih 8 kola skoro sigurno uzet 11 bodova. ali bi nam trebalo bit dosta da budemo ispred karlovca i šibenika i onda molit boga da hajduk uzme kup u šta sumnjam.
može i dinamo u finale kupa, uz uvijek da igra sa šibenikom, koji je po meni sigurniji da će bit u prva tri nego hajduk.... :dknow: ...ali ako prođe dinamo i varteks onda smo propali
ma hajduk će bit ispred nas 100%. šibenika se u biti ne bojim jer su oni u katastrofa formi. brine me karlovac i njihova pedersko/šupčinska igra pobjeda kući i bod vani uz bunker u oba slučaja. cibalia je ista priča, dovoljno je pogledati njihova prva četiri proljetna kola; rijeka - cibalia 1 : 1, cibalia - lokomotiva 1 : 0, varteks - cibalia 1 : 1, cibalia - zagreb 1 :0. s tim da su do dvije pobjede kod kuće došli iz penala i slobodnjaka. nadam se da će se pojavit neki dinamo da ih dobro naguzi pa možda onda puknu i raspadnu se.
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

russell
Reactions:

Post by russell » Mon Mar 29, 2010 5:27 pm

M.K. wrote:
Harry_Mata_Harry wrote:
ma hajduk će bit ispred nas 100%. šibenika se u biti ne bojim jer su oni u katastrofa formi. brine me karlovac i njihova pedersko/šupčinska igra pobjeda kući i bod vani uz bunker u oba slučaja. cibalia je ista priča, dovoljno je pogledati njihova prva četiri proljetna kola; rijeka - cibalia 1 : 1, cibalia - lokomotiva 1 : 0, varteks - cibalia 1 : 1, cibalia - zagreb 1 :0. s tim da su do dvije pobjede kod kuće došli iz penala i slobodnjaka. nadam se da će se pojavit neki dinamo da ih dobro naguzi pa možda onda puknu i raspadnu se.

kako spamate temu :D
ne stoji ti ovo za cibaliu,pogledaj naša četiri proljetna kola,sve isto samo su oni pobijeđivali

Marko
Reactions:

Post by Marko » Sat Apr 03, 2010 12:01 pm

klokan
Reactions:

Post by klokan » Fri Nov 01, 2019 1:49 pm

Odgovaram na ovu temu eto tako, da se neki malo trznu i da vidimo o čemu smo pisali prije desetak godina. :)

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Fri Nov 01, 2019 4:12 pm

Ode Vida ode glava 😀
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

EUS
Reactions:

Post by EUS » Fri Nov 01, 2019 5:47 pm

Rajnus wrote:
Fri Nov 01, 2019 4:12 pm
Ode Vida ode glava 😀
DA,da - taj grafit dugo je stajao u Kapucinskoj ulici. I uvijek mi se činio apsolutno promašen i glupo djetinjast! Prvo, jer poziva na nasilje ("ode glava", moš mislit),,, i zato jer bi ostanak Vide spriječio njegov razvoj kao igrača, što onaj tko ga cijeni, nikako ne bi trebao željeti.
Zato je najbolje da pojedini navijači Osijeka takve nedomišljene djetinjarije zadrže za sebe, ili, ako baš ne mogu bez javne objave svoje gluposti, napišu grafit na svojoj kući, pod prozorom svoje mame.
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Fri Nov 01, 2019 7:33 pm

EUS wrote:
Fri Nov 01, 2019 5:47 pm
Rajnus wrote:
Fri Nov 01, 2019 4:12 pm
Ode Vida ode glava 😀
DA,da - taj grafit dugo je stajao u Kapucinskoj ulici. I uvijek mi se činio apsolutno promašen i glupo djetinjast! Prvo, jer poziva na nasilje ("ode glava", moš mislit),,, i zato jer bi ostanak Vide spriječio njegov razvoj kao igrača, što onaj tko ga cijeni, nikako ne bi trebao željeti.
Zato je najbolje da pojedini navijači Osijeka takve nedomišljene djetinjarije zadrže za sebe, ili, ako baš ne mogu bez javne objave svoje gluposti, napišu grafit na svojoj kući, pod prozorom svoje mame.
Joj daj aj nemojmo bit veći katolici od pape.

Taj grafit se odnosio isključivo na prelazak u Dinamo, koji je tada bio jako aktualan.

Post Reply