vida u dinamu

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
laky
Reactions:

Re: vida u dinamu

Post by laky » Fri Mar 19, 2010 7:24 pm

Samo gledaj realno situaciju i stanje
Prvi ja bih volio da budu 1 ali to oni nisu sposobni prodajom igrača od značajne važnosti, imali su na zimu pravu ekipu i igrali super a pogledaj na šta to sad liči.

Nisu dobri, to je samo realnost.

zoki
Reactions:

Post by zoki » Fri Mar 19, 2010 8:09 pm

laky wrote:ma kakav Vida i dinamo, samo ga pumpaju kroz novine, pa niko iz stranih klubova nije ni pito za njega a kamoli ponudio taj iznos koji se spominje,pa ni ugovor nije potpiso jer je svjestan da nitko nebih to platio koliko dumba i vuks traže(vidi se da im matematika nije jača strana), a kroz novine ge promoviraju kao da je on Bekem, ako dobiju 500.000 eura bit će dobro,
prodali su kneževića za 500000 koji je bio 5 puta bolji igrač a samo su ga omalovažavali i potcjenjivali a sad kad je otišo puno fali, pa sad nema tko igrat, politika ove uprave je katastrofa, ovakim načinom još malo neće imati ni za kiflu,
u osijeku igraju samo neke njihove izmišljene zvijezde a neigra onaj tko je zaslužio, pa pobogu ljudi o kakvoj europi mi govorimo kad će oni završit prvenstvo između 8 i 10 mjesta, nemogu pobijedit međimurje a kamoli nekog iz europe,nemaju oni niti vizije niti budućnosti...
ma da, šta taj vida tu sere, ko da je on neki igrač, ja bi da ga vukoja za suve kifle od prošle subote proda ali ga nitko neće :ave:
istina je da su za kneževića dobili puno premalo i to samo zato što su ga na silu prodavali, a svi znaju da to tako ne ide

a tko je to po tebi zaslužio igrati u osijeku?

EDIT: osvrt na tvoj zadnji post:
ne, to nije realnost, to je samo postutakmični pesimizam, i to uopće nije druga ekipa, to su isti oni koji su na jesen pobjeđivali sve redom sa 3 komada u mreži, samo bez jednog igrača koji je bio važan, ali ne i ključan

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Fri Mar 26, 2010 3:14 pm

Treba na ljeto poljepit plakate po gradu: ODE VIDA ODE GLAVA! Smiješna uprava nije se makla s mrtve točke oko potpisivanja ugovora... :sm:
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

ivan-os
Reactions:

Post by ivan-os » Sun Mar 28, 2010 11:33 am

bravo Hary slažem se sa tobom
pa kad god malo krenemo biti dobri oni ekipu rasprodaju ili im igrači odu bez odštete

Pa i mi smo željni velikih natjecanja, ako hajduk uzme kup a vjerujem da hoće onda i 4 mjesto ide u europu
a bit ćemo sigurno među prva 4

:k: :sal:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sun Mar 28, 2010 12:34 pm

Mora hajduk i 2. mjesto osvojit u tom slučaju....
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Sun Mar 28, 2010 1:02 pm

Harry_Mata_Harry wrote:Mora hajduk i 2. mjesto osvojit u tom slučaju....
može biti i treći ako mi budemo četvrti. ako hajduk osvoji kup mi moramo biti četvrti s tim da iza sebe moramo ostavit karlovac i šibenik. ispred nas mogu biti hajduk i cibalia
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sun Mar 28, 2010 4:31 pm

Nadam se da će tako i biti. Moja prognoza:
Zadar - OSIJEK X
OSIJEK - Belupo 1
Inker - OSIJEK X2
OSIJEK - Rijeka 1
Lokomotiva - OSIJEK 1X
OSIJEK - Varteks 1
Zagreb - OSIJEK 2
Osijek - Cibalia 1X
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Sun Mar 28, 2010 5:11 pm

ja tu kući vidim sve pobjede pogotovo ako nam zadnje kolo bude nešto značilo. u gostima vidim dva remija (zadar i inter) i dva poraza (lokomotiva i zagreb). definitivno treba sve kući dobit, a u gostima se MORAMO nekim čudom dokopat barem 5 bodova. što je najgore i to nam vjerojatno neće biti dosta da budemo ispred cibalie jer njima računam da će u zadnjih 8 kola skoro sigurno uzet 11 bodova. ali bi nam trebalo bit dosta da budemo ispred karlovca i šibenika i onda molit boga da hajduk uzme kup u šta sumnjam.
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

tomo
Reactions:

Post by tomo » Sun Mar 28, 2010 8:21 pm

ma prestizemo i cibaliju u zadnjem kolu.
oni sad igraju sa dinamom i hajdukom i tu gube 5-6 bodova ispred nas i dolazimo im na 3 boda i onda zadnje kolo biti-ne biti :beer:

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Sun Mar 28, 2010 9:33 pm

Lokomotivu i Cibaliu šamaramo 100 posto, za Zg nisam siguran

Post Reply