Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
white wereucha
Reactions:

Re: Transferi

Post by white wereucha » Thu Dec 09, 2010 5:06 pm

3vilP wrote:Ljudi moji, jednostavno je

Treba dovesti sto vise decki sa strane kao sto su kvrzica, to su decki koji se bore, koji smatraju da je cast to sto su dobili priliku u, za hrvatske prilike, velikom klubu...a ne ova domaca gamad, koja igra za osijek od pionira i to im vise ne predstavlja nikakvu cast ni ponos, nego im je to svakodnevnica i vjerojatno ne osjecaju nikakve emocije, kao sto bi osjecali mi da dobijemo priliku igrati...
je baš on ko bosanski srbić razmišlja "Osijek je velik klub za rvacke prilike",čovjeku je bitno da igra u prvoj ligi,bio to Osijek,Split,Šibenik ili neki XY klub,on je došo u 1.ligu i tu se želi dokazat,boli njega đon kakav je Osijek klub za rvacke prilike
22.12.1954 - VINKO COCE - 27.10.2013.

bokios
Reactions:

Post by bokios » Thu Dec 09, 2010 5:25 pm

Netko može reći da ja branim te igrače ali mislim da to ponašanje nije (isključivo) njihova krivica. Sve počinje od kluba i kako on sam ima viziju u sebi, kako ga vide navijači i javnost.
A mi se većinom prezentiramo kao sluganski klub bez vizije i želje za izlaskom iz prosječnosti. Igrači samo to kopiraju jer im se to dopušta i jer je to normalno ponašanje kod nas.

Shodno tome uopće ne mislim da bi došljaci bili bolji jer dok je klub kakav je i oni će nakon određenog vremena poprimiti takav mentalitet i način igre i ponašanja.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Thu Dec 09, 2010 11:43 pm

white wereucha wrote:
3vilP wrote:Ljudi moji, jednostavno je

Treba dovesti sto vise decki sa strane kao sto su kvrzica, to su decki koji se bore, koji smatraju da je cast to sto su dobili priliku u, za hrvatske prilike, velikom klubu...a ne ova domaca gamad, koja igra za osijek od pionira i to im vise ne predstavlja nikakvu cast ni ponos, nego im je to svakodnevnica i vjerojatno ne osjecaju nikakve emocije, kao sto bi osjecali mi da dobijemo priliku igrati...
je baš on ko bosanski srbić razmišlja "Osijek je velik klub za rvacke prilike",čovjeku je bitno da igra u prvoj ligi,bio to Osijek,Split,Šibenik ili neki XY klub,on je došo u 1.ligu i tu se želi dokazat,boli njega đon kakav je Osijek klub za rvacke prilike
sad ga sereš na veliko tipično tovarski, ajduk je najveći ostali su kurac pa jebote kako možeš u svom postu osijek izjednačavat sa splitom i šibenikom da imalo razmišljaš nebi to napisao i nego ono tko dođe u os njemu je svejedno bitno da igra a u ajduka zato što je renomiran sjedit če na klupi i jebeš pare pa čovječe pusti nas da se veselimo što smo pronašli solidnog igrača tvoj ajduk če već pronaći neku klasu koja će odigrati dvije utakmice i dobit poziv od bilića ipak ste napredovali od europskog kluba postali vlajska prčija........

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Fri Dec 10, 2010 3:40 am

ljudi ja sam oduvijek bio za Peru Stojkića ispred Lukačevića. Pero se uvijek bori i nije odigrao još lošu utakmicu...

sympathizer
Reactions:

Post by sympathizer » Fri Dec 10, 2010 6:30 pm

A NAMA NE VALJA!!! :nunu:
(10/11/2010)- City to sign Ghanian 'Messi'?
Manchester City are likely to sign Ghanaian teenage sensation Frank ‘Messi’ Acheampong after the club’s Arabian owner invited him for trials.
The player himself has only just turned seventeen this October and is already playing in leagues well above his age group.
Sheikh Mansour, who owns the English side, personally invited the youngster to his base in Dubai to be observed by Al-Jazeera, the other club he owns.
Acheampong, who plays for Ghanaian side Berekum Chelsea, was handed the instant invite by Sheikh Mansour after watching videos of Messi in action for the Ghana youth side.
The hugely-talented Acheampong will spend two weeks at Al Jazeera before they decide whether to send him directly to Manchester City.The youngster has wowed fans with his skills as well as scoring which drew comparison with the Argentine star Messi, who plays for Barcelona.Getting an English work permit could be difficult for the Ghanaian Messi which means he could be signed and loaned out to a Belgian club.He could also be signed by Al Jazeera and allowed to stay there until he is eligible for a work permit to play in England.
Italian side Udinese have already offered Messi the opportunity to play for them but Berekum Chelsea are said to be unhappy over the terms of the contract.“The owner of Manchester City watched his videos and want to be sure if he’s the one gifted with the footballing skills and technique,” Berekum Chelsea president Emmanuel Kyeremeh told Ghanasoccernet.com “For now we can’t say what will happen and which club he will be signed to play.”
Acheampong is a member of Ghana’s Under-20 team which has qualified for next year’s African Youth Championship in Libya.
Mi smo našoj općini obećanje dali...

hitman n
Reactions:

Post by hitman n » Fri Dec 10, 2010 7:01 pm

Mladjo, kada je ono naš "bakalar" rekao da će objaviti "listu za odstrijel" zar nije bilo riječi da će to 10.12.2010. učiniti ili se varam??
OMG

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Fri Dec 10, 2010 7:13 pm

hitman n wrote:Mladjo, kada je ono naš "bakalar" rekao da će objaviti "listu za odstrijel" zar nije bilo riječi da će to 10.12.2010. učiniti ili se varam??
jeste. ali danas nije bila upriličena nikakva pressica pa sve kontam da će se to odraditi privatnjak. javim vam ako bude nekog poziva sljedeći tjedan
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

sympathizer
Reactions:

Post by sympathizer » Fri Dec 10, 2010 7:44 pm

Ajmo malo s prijedlozima za pojačanja...
npr. Alain Junior Olle Olle, Kamerunac, malo igra u Njemi, nije skup
Mi smo našoj općini obećanje dali...

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Fri Dec 10, 2010 8:00 pm

Ma za našu obranu nije bitna visina. Nama kod stopera treba inteligencija i čitanje igre, jer to je ono što njima nedostaje...Jer po primjerima kao što su Gavrić, Pranjić, Čaušić, izgleda da se u školi NK Osijeka radi stilom : "ako znaš s loptom, ajd u napad", "ako si sirovina i glup ko kurac ajd ti na stopera". Ostali ajd u vezni red, postat će te zadnji vezni...

wlatz
Reactions:

Post by wlatz » Fri Dec 10, 2010 8:24 pm

Da vratimo Tkalčevića? Šiljo je dovoljno visok, mogao bi on, nadam se da nije izgubio na lucidnosti :)

Post Reply