Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
nemesis
Reactions:

Re: Transferi

Post by nemesis » Thu May 13, 2021 9:03 pm

čistokrvni japanac
dokazano dobar sa 22 godine
born in Tokyo ,Japan

to su radišni ljudi,taj dečko ce sa dobrim trenerom i jos vecim radom bit još bar 50% bolji nego sada ,bit ce to strašan igrač, Tajči Hara .
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Lualua
Reactions:

Post by Lualua » Thu May 13, 2021 9:22 pm

nemesis wrote:
Thu May 13, 2021 8:55 pm
Lualua wrote:
Thu May 13, 2021 8:51 pm
Znači 2 igrača Istre koja je pred vratima druge lige, nije neki garant uspjeha... Jeftinije bi bilo da Špolju vratimo.
Hara je u ovo malo sto je igrao pokazao da je duplo bolji od špolje ,a tek je prije par dana napunio 22 godine ,uzmes ga i ostavis u istri na posudbi jos jednu sezonu ...
A nemam pojma. Možda u toj varijanti.Gledao sam Istru zadnjih nekoliko utakmica, nije me se nešto dojmio. Ako ostaju Mierez i Santini onda nam takav napadač niti ne treba za sada. Radije bih gurao Belju koji je vrlo sličan napadač Hari ( da pojača malo rižu bili bi i fizički isti :D ).

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Thu May 13, 2021 9:42 pm

Lualua wrote:
Thu May 13, 2021 9:22 pm
nemesis wrote:
Lualua wrote:
Znači 2 igrača Istre koja je pred vratima druge lige, nije neki garant uspjeha... Jeftinije bi bilo da Špolju vratimo.
Hara je u ovo malo sto je igrao pokazao da je duplo bolji od špolje ,a tek je prije par dana napunio 22 godine ,uzmes ga i ostavis u istri na posudbi jos jednu sezonu ...
A nemam pojma. Možda u toj varijanti.Gledao sam Istru zadnjih nekoliko utakmica, nije me se nešto dojmio. Ako ostaju Mierez i Santini onda nam takav napadač niti ne treba za sada. Radije bih gurao Belju koji je vrlo sličan napadač Hari ( da pojača malo rižu bili bi i fizički isti :D ).
pa da,sliče :sm: ,a cuj pametan potez bilo bi uzimanje Hare pod svoje ,cisto da ga ne uzme sugava rijeka,gorica i slicni ,a i dobar zalog za budućnost ...
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Nivarox
Reactions:

Post by Nivarox » Fri May 14, 2021 11:15 am

https://germanijak.hr/nogomet/vijesti/m ... 0M5NtqP3Yg

Logično, obzirom da dolazi Gržan koji može pokriti i wing-backa.

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Fri May 14, 2021 12:13 pm

nemesis wrote:
Thu May 13, 2021 9:03 pm
čistokrvni japanac
dokazano dobar sa 22 godine
born in Tokyo ,Japan

to su radišni ljudi,taj dečko ce sa dobrim trenerom i jos vecim radom bit još bar 50% bolji nego sada ,bit ce to strašan igrač, Tajči Hara .
Hara je zanimljiv igrač, ali ako ostane Santini i Topča se oporavi te ipak zaigra za nas, ne treba nam

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Fri May 14, 2021 12:14 pm

Nivarox wrote:
Fri May 14, 2021 11:15 am

Pa nije baš logično gledajući da ne igraju na istoj strani... Osim ako Bjelica misli Gržana preseliti lijevo...

Realno, da je Adam igrao recimo koliko Bohar (što nije mogao jer je kasnije došao, ali hajde samo na proljeće), možda bi pokazao i više od njega...

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Fri May 14, 2021 1:05 pm

3vilP wrote:
Fri May 14, 2021 12:14 pm
Nivarox wrote:
Fri May 14, 2021 11:15 am

Pa nije baš logično gledajući da ne igraju na istoj strani... Osim ako Bjelica misli Gržana preseliti lijevo...

Realno, da je Adam igrao recimo koliko Bohar (što nije mogao jer je kasnije došao, ali hajde samo na proljeće), možda bi pokazao i više od njega...
Bohar nije nesto narocit u duel igri, ali kod Gyurcsa ista ne postoji. A i Bohar je iskoristiv na vise pozicija za razliku od Adama koji je iskljucivo krilo. Gyurcso nije igrac koji bi nam mogao puno pomoci u nastojanju da se domognemo naslova.
Last edited by JohnnyCash82 on Fri May 14, 2021 1:10 pm, edited 1 time in total.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Fri May 14, 2021 1:09 pm

Lualua wrote:
Thu May 13, 2021 9:22 pm
nemesis wrote:
Lualua wrote:
Treba vidit i sto je s Dakuom. Je li kvaliteta ili nije. Pod obavezno. Da nam ne bi bilo za sezonu dvije " nismo mislili".
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Fri May 14, 2021 4:43 pm

Daku je najsporiji igrač na svijetu koji ne može igrati ozbiljan nogomet. Onu jednu sezonu sam bio na većini utakmica druge momčadi. On ima duel igre, jak je, ima udarac, ima sjajnu tehniku, dobro se snalazi u prostoru, igra glavom...Ma, ima sve karakteristike vrhunske špice... Ali, on je jebeno trom i nepokretan... Takav može trpati u kosovskoj ligi, takav je bio koristan u drugoj momčadi, ali za prvu neće biti nikad...

Ja bih, ako je već Topča propala investicija, probao ukrotiti Mancea

Lelkac
Reactions:

Post by Lelkac » Fri May 14, 2021 6:01 pm

Ja vjerujem da Neno nije bez razloga doveo Topčagića. Trenirao ga je je i vjerujem da ovaj posjeduje kvalitetu koja nam treba.

Post Reply