Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
marioart
Reactions:

Re: Transferi

Post by marioart » Wed Apr 14, 2021 11:06 am

Centarhalf wrote:
Wed Apr 14, 2021 10:54 am
DiskoVrucica wrote:
Wed Apr 14, 2021 10:28 am
Mislim da ce nam se tokom ljeta ekipa jako puno promijeniti...
10-ak igraca :papa:
jos karakterniji i posteniji? :)

nego reci mi centarhalfse, kako znas ljude u tim krugovima, sto se dogodi ako mi aktiviramo klauzulu za miereza, a on recimo ne zeli tu vise ostati nego HOCE ili natrag u alaves ili negdje dalje i ne zeli potpisati ugovor s nama... da li mi onda samo preuzimamo postojeci ugovor od alavesa i prodajemo ga ili to zavrsava na nekoj arbitrazi jer igrac nema ugovor s nama...

kako to ide "papirno"?
ria ria hungaria.
:love:

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Wed Apr 14, 2021 11:10 am

Nisam Centarhalf, ali znam kako to ide...

Mi pristanemo platiti Alavesu 2.5m, Mierez ne prihvaca nase uvjete ugovora i on se vraca u Alaves.

Ovih 2,5m je samo otkupna cijena za njega na koju se Alaves obavezuje da ce pristati, ali nitko ne kaze da igrac mora prihvatiti uvjete. Ne bi bio prvi koji je odbio ugovor...

Naravno, da se to nece dogoditi u nasem slucaju :sm:

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Wed Apr 14, 2021 11:11 am

Centarhalf wrote:
Wed Apr 14, 2021 10:54 am
DiskoVrucica wrote:
Wed Apr 14, 2021 10:28 am
Mislim da ce nam se tokom ljeta ekipa jako puno promijeniti...
10-ak igraca :papa:
Nisam si bas raspisivao na papir, ali takva je i moja neka okvirna procjena u glavi s obzirom na sve vidjeno do sada... kako od igraca tako i od Bjelicinih postupaka tokom sezone... znaci nisam daleko u procjeni :D

marioart
Reactions:

Post by marioart » Wed Apr 14, 2021 11:15 am

DiskoVrucica wrote:
Wed Apr 14, 2021 11:10 am

Mi pristanemo platiti Alavesu 2.5m, Mierez ne prihvaca nase uvjete ugovora i on se vraca u Alaves.

Ovih 2,5m je samo otkupna cijena za njega na koju se Alaves obavezuje da ce pristati, ali nitko ne kaze da igrac mora prihvatiti uvjete. Ne bi bio prvi koji je odbio ugovor...

onda nam je u interesu da alaves ispadne pa da ne pozeli igrati La Ligu :drink:
ria ria hungaria.
:love:

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Wed Apr 14, 2021 11:23 am

marioart wrote:
Wed Apr 14, 2021 11:06 am

jos karakterniji i posteniji? :)

nego reci mi centarhalfse, kako znas ljude u tim krugovima, sto se dogodi ako mi aktiviramo klauzulu za miereza, a on recimo ne zeli tu vise ostati nego HOCE ili natrag u alaves ili negdje dalje i ne zeli potpisati ugovor s nama... da li mi onda samo preuzimamo postojeci ugovor od alavesa i prodajemo ga ili to zavrsava na nekoj arbitrazi jer igrac nema ugovor s nama...

kako to ide "papirno"?
1. u velikoj mjeri rijesit cemo se nepotrebnog balasta, a nadam se usput nesto i zaraditi. Ako se budu prodavali stozerni igraci, to ce biti za ozbiljne novce. A nije da nema zanimanja, tako da ako mene pitas - bit ce pravo cudo ako i sljedece godine u kadru budemo imali sve od sljedece navedenih - Ivusic, Mile, Pero, Laslo, Mierez, Silva. Jedino je prilicno izvjesno da Zaper ostaje, zapravo to je 99%.

2. Mi isplatimo 2,5M € odstete i preuzimamo njegov ugovor koji ima u Alavesu 1/1. Znaci radi se o otkupu njegovog postojeceg ugovora. Na Bjelici je onda da sjedne zajedno s njim i agentom i da vidi u kojem smjeru svi zele ici dalje i pod kojim uvjetima, ali Mierez postaje igrac NK Osijeka ukoliko mi platimo unaprijed dogovorenu odstetu - to je 100%. Mierez je to morao potpisati jos kad su klubovi potpisali ugovor o posudbi.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Wed Apr 14, 2021 11:24 am

DiskoVrucica wrote:

Ne mogu reći sto posto, ali u pravilu kada u posudbi postoji ugovorena cijena, onda se i ugovor s igračem potpisuje koji se aktivira kad mi aktiviramo klauzulu. Dakle, ako je tako, onda se Miereza više nema šta pitati, jer je već potpisao.
Pampas je Retfala!

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Wed Apr 14, 2021 11:26 am

DiskoVrucica wrote:
:nono:

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Wed Apr 14, 2021 11:26 am

Maverick wrote:
Wed Apr 14, 2021 11:24 am
DiskoVrucica wrote:

Ne mogu reći sto posto, ali u pravilu kada u posudbi postoji ugovorena cijena, onda se i ugovor s igračem potpisuje koji se aktivira kad mi aktiviramo klauzulu. Dakle, ako je tako, onda se Miereza više nema šta pitati, jer je već potpisao.
Pa to je onda jebena stvar! Nisam znao za to...

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Wed Apr 14, 2021 1:36 pm

Centarhalf wrote:
Wed Apr 14, 2021 11:23 am

A nije da nema zanimanja, tako da ako mene pitas - bit ce pravo cudo ako i sljedece godine u kadru budemo imali sve od sljedece navedenih - Ivusic, Mile, Pero, Laslo, Mierez, Silva. Jedino je prilicno izvjesno da Zaper ostaje, zapravo to je 99%.
Kao da sam preduhitrio Bjelka s obzirom sto je rekao na pressici danas :)

zhorzh
Reactions:

Post by zhorzh » Wed Apr 21, 2021 9:42 am

Centarhalf wrote:
Wed Apr 14, 2021 1:36 pm
Centarhalf wrote:
Wed Apr 14, 2021 11:23 am

A nije da nema zanimanja, tako da ako mene pitas - bit ce pravo cudo ako i sljedece godine u kadru budemo imali sve od sljedece navedenih - Ivusic, Mile, Pero, Laslo, Mierez, Silva. Jedino je prilicno izvjesno da Zaper ostaje, zapravo to je 99%.
Kao da sam preduhitrio Bjelka s obzirom sto je rekao na pressici danas :)
Ne znam, po meni Zaper 99% ide, volio bi da ostane jos jednu sezonu ali vidit cemo sve.

Post Reply