Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
frnja
Reactions:

Re: Transferi

Post by frnja » Wed Jun 10, 2009 8:08 am

malta wrote:
frnja wrote:Ako ode, a još nije, Smoje bi po kvaliteti trebao imat zagarantirano mjesto u početnoj 11-orci Hajduka...
ej o čemu mi raspravljamo?čovjek je dvostruki dobitnik nagrade kohorte!čovjek je uvijek govorio ili nk osijek ili inozemstvo.a sad ide u hajduk.boli me kurac nek istrune tamo ko balatinac što se mene tiće.
Pa to i ja govorim...
Liga 10 četverokružno !! Amen !

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Wed Jun 10, 2009 8:21 am

Dinamo zove Marka Babića :punch:

malta
Reactions:

Post by malta » Wed Jun 10, 2009 9:41 am

gunners wrote:Dinamo zove Marka Babića :punch:
jučer sam vidio petrovića i njega na cugi na promenadi

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Wed Jun 10, 2009 9:51 am

malta wrote:
gunners wrote:Dinamo zove Marka Babića :punch:
jučer sam vidio petrovića i njega na cugi na promenadi
Pa jel ne bi mogao proći neki aranžman kao kada su vratili Špehara?
Još se bliži i privatizacija pa mogu svašta obećavati...
:sal:

jug2
Reactions:

Post by jug2 » Thu Jun 11, 2009 8:56 pm

Osjecanin wrote:Po SN-u Vida vrijedi 1,2 mil. eura :blush: ... a za godinu dana 0 eura odšteta :black:
zavrstit ce ko i babic,smoje i skender,otice u dinamo za kiflu...
A nekadašnji Armadini prijatelji i saveznici, osječka Kohorta,istresla je standardan pogrdni repertoar na račun Rijeke. Ni jedan nije zabolio kao pjesmica „TRPAJ SIROTINJU!“

jug2
Reactions:

Post by jug2 » Fri Jun 12, 2009 11:42 am

Osjecanin wrote:Treba sa mladim igračima potpisivati ugovore na 6 godina..ajd zdra'o, doviđenja.. :anger:
kad je nasa uprava nesposobna,zazsto bi oni sa vidom potpisali na 4,5 godina i onda ga za 2,3 godie prodat za za nesto a ne ovako ...
A nekadašnji Armadini prijatelji i saveznici, osječka Kohorta,istresla je standardan pogrdni repertoar na račun Rijeke. Ni jedan nije zabolio kao pjesmica „TRPAJ SIROTINJU!“

wlatz
Reactions:

Post by wlatz » Fri Jun 12, 2009 1:10 pm

Jel nisu potpisivali malo dugoročnije ugovore? Činilo mi se da jesu. Mislim da mu je sljedeća godina 4. godina ugovora. Ili se opet varam?

A mislim i da moramo dobiti odštetu za igrača mlađeg od 22 godine ali to onda određuje nekakva arbitraža i definirano je pravilima UEFA-e. Neke fore o tome da moramo dobiti novac uložen u odgoj igrača. Što je sigurno manje nego bismo dobili da ga prodajemo za cash. Ali stignemo još ovo ljeto zaraditi na njemu :D

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Fri Jun 12, 2009 3:44 pm

Osjecanin wrote:Kolumna
NK Osijek-samoposluga velikih klubova

Recept je jasan. Dinamo ga je već primjenio u "krađi" naših igrača (Pranjić, Ljubojević)..Neki igrač pokaže talent,potpiše ugovor sa 18 za NK Osijek, Dinamo ga prati, za 2 godine pokaže da bi moglo biti nešto od njega, 3. godine Dinamo ulazi u tajne pregovore sa igračem tj. njegovim menadžerom (I. Cvjetković), igraču se obeća mjesto u 1. ekipi Dinama čim mu istekne njegov ugovor..do onda igrač i menadžer imaju zadatak uspavati NK Osijek i navijače pričama " za xy najbolje je da ostane u NK Osijeku, da igra...ja sam dijete NK Osijek i ako trebam otići otišao bi u inozemstvo, NK Osijek je moj klub i u Hrvatskoj mogu igrati samo za NK Osijek..menadžer ima zadatak prikrivati bilo kakvu inozemnu ponudu od NK Osijeka i javnosti..NK Osijek-u dolazi iz dupeta u glavu da njegovom xy igraču curi ugovor, pokušava ga prodati ali igrač i njegov menadžer ne žele, odugovlače, ostalo je još 6 mjeseci, NK Osijek stavlja pred igrača nešto podebljan novi ugovor, igrač i menadžer odugovlače, kao bi-ne bi, dolazi ljeto ugovor je istekao, xy odlazi u Dinamo bez odštete a menadžer i igrač bogato su novčano nagrađeni jer su nasamarili NK Osijek...
rezime..Vida iduće godine potpisuje ugovor sa Dinamom, došao je bez odštete, vrijednost na tržištu mu je oko 10 mil. kuna, Cvjetković je nagrađen sa milion kuna jer je zajebo NK Osijek, Vida po sezoni dobije 2 mi. kuna, potpisao je na 4 godine, dvije godine poslije Dinamo ga prodaje u inozemstvo za 20tak miliona kuna...računica jasna, Vida je Dinamo koštao ga 5 mil. kuna, prodao ga je za 20 mil. kuna a NK Osijeku friška figa :black:
upravo se događa suprotno od onoga što su u NK Osijeku tvrdili a to je da NK Osijek više neće biti poligon za afirmaciju igrača Dinamu i Hajduku..upravo to smo postali, poligon za afirmaciju igrača Dinamu ili Hajduku koji će poslije afirmacije besplatno pokupiti igrača NK Osijeku ispred nosa, iskoristit ga 2-3 godine, transferirati u inozemstvo i na njemu još debelo zaraditi.
:fan:
objavljeno! :director:

jug2
Reactions:

Post by jug2 » Sat Jun 13, 2009 11:21 am

jel ima sta novo sa smojom??

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Mon Jun 15, 2009 11:47 pm

Hrvoje Sunara, najbolji golman druge lige, i Jurica Karabatić, obojica iz Slavonca, potpisali za Karlovac, vjerojatno će i najbolji igrač Slavonca, Hrvoje Mišić. I sada neka mi netko objasni kako Osijek nije mogao dovesti te igrače. Jednostavno nema nikoga tko prati tržište igrača, a ove godine slobodnih kao pljeve...

Post Reply