Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
zoki
Reactions:

Re: Transferi

Post by zoki » Tue Jun 16, 2009 12:17 am

3vilP wrote:Hrvoje Sunara, najbolji golman druge lige, i Jurica Karabatić, obojica iz Slavonca, potpisali za Karlovac, vjerojatno će i najbolji igrač Slavonca, Hrvoje Mišić. I sada neka mi netko objasni kako Osijek nije mogao dovesti te igrače. Jednostavno nema nikoga tko prati tržište igrača, a ove godine slobodnih kao pljeve...
Osijek ih nije mogao dovest jer je to Osijek, jer Osijeku ne trebaju nepoznati igrači, imamo mi NAŠU omladinu, šta će nama kojekakvi najbolji igrači druge lige kad nam mogu igrat juniori sa jednodnevnim prvoligaškim iskustvom :approve:

25.7. cirkus NK Osijek dolazi u grad :drum:

p.s. svaka čast onima koji suzdržavaju očaj u sebi jer ovo šta rade od osijeka nije za povjerovat

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Tue Jun 16, 2009 8:28 am

Osjecanin wrote:Danas u Glasu razgovor sa Dumančićem. Kad čovjek pročita zapita se " a koji je cilj ovog razgovora? "..odgovor da popuni rubriku sport.. :sleep:
Koji je cilj njegova direktorluka? Da popuni stolicu. :anger:

white wereucha
Reactions:

Post by white wereucha » Tue Jun 16, 2009 10:20 am

3vilP wrote:Hrvoje Sunara, najbolji golman druge lige, i Jurica Karabatić, obojica iz Slavonca, potpisali za Karlovac, vjerojatno će i najbolji igrač Slavonca, Hrvoje Mišić. I sada neka mi netko objasni kako Osijek nije mogao dovesti te igrače. Jednostavno nema nikoga tko prati tržište igrača, a ove godine slobodnih kao pljeve...
nemoj molim te i ti bit ko oni s kohortinog foruma,ako su tam sama djeca koji sam plaču i pišu sranja nemorate i ovdje to radit
nemate para,tu je sve jasno,pa napisao sam ti da je glavni sponzori skoro uopće ne uplačuju pare za klub,kog da dovedu onda?igrači vam imaju slabije plače od onih u Interu,šta bi Sunara trebao doć branit u Osijek za 6-7.000 kuna koje će dobit jednom u 3-4 mjeseca?ajde budite realni malo
Karlovac ima para jer ih na kraju krajeva i ministar podržava i logički je da će igrači otići tamo,para se ima,pa se samim tim ima i za dobre igrače :beer:
22.12.1954 - VINKO COCE - 27.10.2013.

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Tue Jun 16, 2009 12:18 pm

Pa da, to je žalosno što smo od kluba u koji su prelazili najbolji igrači iz drugih prvoligaških klubova, postali klub koji ne može dovesti dobre igrače iz druge lige, nego ti radije odlaze u Karlovac, Inter, Zagreb...
A Karlovcu i sličnima bi bolje bilo da ulažu u stadion, jer barem to mi imamo za razliku od njih :D

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Tue Jun 16, 2009 12:19 pm

Ove godine nas čeka borba za opstanak, no eto, hvala Bogu da kao klub sa tradicijom ne smijemo ispasti iz lige, nego ce nas ako dodje do toga pogurati suci :tongue:

white wereucha
Reactions:

Post by white wereucha » Tue Jun 16, 2009 12:34 pm

3vilP wrote:Pa da, to je žalosno što smo od kluba u koji su prelazili najbolji igrači iz drugih prvoligaških klubova, postali klub koji ne može dovesti dobre igrače iz druge lige, nego ti radije odlaze u Karlovac, Inter, Zagreb...
A Karlovcu i sličnima bi bolje bilo da ulažu u stadion, jer barem to mi imamo za razliku od njih :D

pa drugi imaju para vi nemate,u tom je cjela poanta priče,zato nemožete nikog dovest osim mladih igrača iz 2. i 3. lige koji su željni afirmacije,Karlovac ima para samim tim imat će i muzike i ako dovedu ove koji se spominju realno će bit ispred vas ove sezone
a sad da si ti igrač zamisli si ovo,Inter daje Dodi 9.000kn,Kukec je imao 13.000 makar je dobivao samo 11.000 i naravno stan i hrana,i sad si razmisli,jel bi ti radije u Osijek za 6-7.000 i koji plaču isplačuje svaka 3-4 mjeseca ili u Inter za par tisuća veću plaču i sa spoznajom da će ti plača samo mjesec dana kasnit......
pa pogledaj Hajduk,upumpano desetke miljuna kuna,proračun 7-8 puta veći od vašeg,a ko je doveden?neki trapavac iz Dojčlanda za 100.000 ojra,dakle.....
a i koji će vam Vranješ?smoto bio i ostao

jug2
Reactions:

Post by jug2 » Tue Jun 16, 2009 1:17 pm

ma kakav karlovac,ako oni budu ispred nas sljedece sezone ja vise nikad necu otic gledat tekmu na gradski vrt,salla naravno :D i mi vec 10 godina dovodimo igrace iz druge lige a to nisu pojacanja za nas...
A nekadašnji Armadini prijatelji i saveznici, osječka Kohorta,istresla je standardan pogrdni repertoar na račun Rijeke. Ni jedan nije zabolio kao pjesmica „TRPAJ SIROTINJU!“

white wereucha
Reactions:

Post by white wereucha » Tue Jun 16, 2009 1:51 pm

Vrgoč vam je bio u Slavoncu i kolko sam pratio izvještaje dosta dobro je igrao
što se golmana tiče,pao mi na pamet Lončarić iz Dinama,ali taj kockar je tražio od jednog drugoligaša 12.000 kuna tako da......
ma Ibriks sere,ima njegov menađer para,i ne živi on u Virovitici nego Suhopolju
recimo ono što je meni smješno je da vaš bivši lega Tkalac igra u 4.ligi u Opatiji

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Tue Jun 16, 2009 1:59 pm

Imamo igrača na posudbama kao Kačunić ili Vrgoč i biti će na pripremama.
Što se tiče dovođenja igrača: primjer Todorčeva kojemu se duguje (pre)velika svota, pokazuje da novi igači dolaze na "debeli" ugovor i igraju za veću plaću od igrača koji pređu iz juniora. Sve bi bilo ok kada bi dovedeni igrači bili prava pojačanja, ali to nisu. :papa:
Dumačić priča o dovođenju iskusnog veznjaka, bojim se tko je za njih taj čovjek :dknow:
P.S. Primorac u Sparti?

white wereucha
Reactions:

Post by white wereucha » Tue Jun 16, 2009 2:23 pm

ma koji Kačunić,pa lik nije sve skupa odigrao 100 minuta u cijelosti ovo proljeće u Suhopolju,onda znaš kakva je marka
da Primorac navodno u Sparti i navodno je sad jako ozbiljno,sve je "navodno"

Post Reply