Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
ataM
Reactions:

Re: Transferi

Post by ataM » Wed Jun 23, 2010 12:26 pm

Problem je što ovi naši u klubu baš nisu ambiciozni i maštoviti što se tiče marketinga i zarade.. Samo da se preživljava iz sezone u sezonu i da smo neki prosjek. I tako je oduvijek.
Kolko smo samo godina kukali da dobijemo web sajt, i onda kad smo napokon dobili dobijemo neko sranje (i sad opet čekamo Bog te pitaj kolko na novi, ne znam tko tu šta odugovlači i tko radi, ali znam da se radi pošteno da je odavno trebalo biti gotovo). Fan shop da ne pričam kolko se čekalo.
Sad imamo ovu lovu od Vide, al neće se dovest ni jedno pravo pojačanje. Ajd ovaj iz Vinkovaca bi još i mogli navest ko neko pojačanje, al ove Hajdukove otpatke sigurno ne.
Tamo neki Karlovci, Splitevi organiziraju generalke s nekim mal poznatijim europskim klubovima, a ovima našima je vrhunac odigrat protiv najbližih Mađara.
Stave ulazncie 10kn i ja dođem po istok i opet vidim bacaju se pozivnice.. Ma joj, mogo bi do sutra tak, a i većinom se ponavljam, već je to napisano na forumu 1000 puta. Al đabe, više se mi tu živciramo, nego oni koji bi trebali.

Dalaj
Reactions:

Post by Dalaj » Wed Jun 23, 2010 12:41 pm

u današnjem glasu je keller napisao da je bubalo naš igrač koji je bio na posudbi u švedskoj i međimurju?!?!?!?!?
:rotfl: :rotfl:

ne znaš više ko kog laže
32 godine...ahahahaha.
32
i na posudbi je od 2006. ako ćemo kelleru vjerovat.
ne vjerujem....jednostavno ne vjerujem :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Dalaj
Reactions:

Post by Dalaj » Wed Jun 23, 2010 12:56 pm

pa na transfermarktu lijepo piše da je otišao za neku lovu u švedsku, bez odštete kod nas, onda u grafičar otišao i otamo otišao u međimurje... :blush: :blush: :blush: :blush:

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Wed Jun 23, 2010 1:00 pm

Kempes wrote:taman sam napisao u wordu tekst s jedno 10 stvari koje su izvedive i koje se mogu napraviti marketinški i za veći broj sponzora i za veći broj gledatelja.

ALI TO OVDJE POSTATI NEĆU, A DEČKI NEMOJTE SE NI VI TRUDITI!
Ma stavi, nas to zanima. Ovaj ionako neće igrati.

BOBIKA
Reactions:

Post by BOBIKA » Wed Jun 23, 2010 1:06 pm

ZA OVAKVE STVARI U NORMALNIM DRZAVAMA I SREDINAMA SE PODNOSE OSTAVKE. I DOK GOD SE ONI BUDU TAKO PONASALI JA NE VIDIM RAZLOGA ZASTO BI SE NAVIJAČI PONASALI DRUGACIJE, ZASTO JA NEBI POBACO BAKLJE U TEREN, ZASTO NEBI NA IDUCOJ PRIJATELJSKOJ PREKINIO UTAKMICU NA BICIKLU, ZASTO BI SE MI PONASALI NORMALNO AKO ONI MOGU KAKO OCE.

:k: :k: :k:

DRAGO MI JE DA IMA LJUDI KOJI PRIMIJECUJU TAKE STVARI I KOJIMA JE STALO
SIGURAN SAM DA BI NEKI LJUDI SA OVOGA FORUMA PUNO BOLJE RADILI POSAO OD NEKIH "PROFESIONALNIH STRUČNJAKA" U KLUBU

:nunu: :nunu: :nunu:

shark
Reactions:

Post by shark » Wed Jun 23, 2010 2:07 pm

Ilija Loncarevic je bio dobar taj je napravio reda u svlacioni svi koji su neambiciozni lete.
Jedino sto je purger.
Hrvoje Bubalo kakvo je to pojačanje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
možda je to taj mr.X

mariox
Reactions:

Post by mariox » Wed Jun 23, 2010 2:51 pm

Mi nikako da se izvučemo iz mulja taman se ponadaš da se nešto pozitivno događa i onda tresneš u pod koji kurac bubalo? nije to igrač za osijek ,koliko nas košta? nepotizam? ...osobni interesi ? ili je to samo Nk Osijek pa je normalno.....ova nam je sezona ključna a oni se ponašaju i troše pare na kurtone dokle čemo biti seljačka zadruga? hoče li se promjenit mentalitet u ovom gradu i klubu kad če netko da kaže hočemo pobjednike,hočemo prvake....želimo moderan klub i ambiciozan klub a netko kao da to neželi...pojedincima je dobro i ovako para ide a ja ležim možda sam sad pretjerao ali jebiga popizdio sam ......e da nezaboravim neovisnog novinara kelera šta o njemu da se napiše?......svima je jasno

tomo
Reactions:

Post by tomo » Wed Jun 23, 2010 3:19 pm

pise u sportskima da ako ne dodje golubovic mozda dodje netko drugi.
ko tu koga :uf:

Dalaj
Reactions:

Post by Dalaj » Wed Jun 23, 2010 4:28 pm

kud nisam i ja nečiji rod...
al koja je to priča puštena, on je bio na posudbi pa je sada vraćen, samo da ne ispadne da je po rodbinskoj liniji doveden...a ono lik od 2005. nije gradski vrt vidio a kamoli iz njega bio posuđen.
ovo je stvarno čudno i za naše prilike. lik bio na posudbi 5 godina. posuđivanje igrača od 27 godina. ko da je brat klasnić pa se ljudi otimaju da ga posude.
i ovo što je prvi put igro u os je bilo preko veze.
nek ga posude opet sad nekom...on će bit igrač za nk osijek, u grafičaru nije bio nešto :rotfl: :rotfl: :rotfl:

bacili su sve niz rijeku

Nozh
Reactions:

Post by Nozh » Wed Jun 23, 2010 4:52 pm

tomo wrote:pise u sportskima da ako ne dodje golubovic mozda dodje netko drugi.
ko tu koga :uf:
izgleda oni nas :fuckno:

nadam se da je steibruckner zavapio nakon debakla protiv niželigaša pa će ga poslušat i dat mu barem još jedno pojačanje

Post Reply