Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
egoskop
Reactions:

Re: Transferi

Post by egoskop » Wed Feb 05, 2020 10:04 pm

Odbili ponudu od Birminghama za Marica. Kazu vise od 6 milijuna eura. Sutra u GS
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

MrLule
Reactions:

Post by MrLule » Wed Feb 05, 2020 10:43 pm

egoskop wrote:
Wed Feb 05, 2020 10:04 pm
Odbili ponudu od Birminghama za Marica. Kazu vise od 6 milijuna eura. Sutra u GS
Kad bi ga ovaj retard od izbornika pozvao na euro, islo bi to do 10m na ljeto

zos
Reactions:

Post by zos » Wed Feb 05, 2020 11:01 pm

egoskop wrote:
Wed Feb 05, 2020 10:04 pm
Kad ga prodamo, ocekujem hrpu komentara kako opet igraca prodajemo na prvu ponudu.
:roll:
(kao i za Sutala za kojeg svi znaju da nikada nije bilo niti jedne ponude do ove od 5m)

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Thu Feb 06, 2020 12:37 pm

Iako sam u globalu zadovoljan sa transfer politikom kluba moram se osvrnuti neke neke smješne fore koje nam bacaju :geek:

1.Dakle ne kupujemo u zimskom roku jer svi u zimskom roku traže previše
2.ne prodajemo u zimskom roku jer se na ljeto dobije više :mrgreen:

Ako sad, kad nam se nudi kup i 2.mjesto tj Liga prvaka nije stuacija za kupit prvog igrača koji nam fali kad će biti? Opet na ljeto kad poskupe igrači i kad ispadnemo iz europe jer prijelazni rok traje do 31.8. pa ne žurimo jer igrači prvo gledaju inozemne ponude :mrgreen:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Thu Feb 06, 2020 12:42 pm

Tominho wrote:
Thu Feb 06, 2020 12:37 pm
Iako sam u globalu zadovoljan sa transfer politikom kluba moram se osvrnuti neke neke smješne fore koje nam bacaju :geek:

1.Dakle ne kupujemo u zimskom roku jer svi u zimskom roku traže previše
2.ne prodajemo u zimskom roku jer se na ljeto dobije više :mrgreen:

Ako sad, kad nam se nudi kup i 2.mjesto tj Liga prvaka nije stuacija za kupit prvog igrača koji nam fali kad će biti? Opet na ljeto kad poskupe igrači i kad ispadnemo iz europe jer prijelazni rok traje do 31.8. pa ne žurimo jer igrači prvo gledaju inozemne ponude :mrgreen:
Realno gledano, igrački, kvalitetu i za osvajanje kupa i drugo mjesto imamo. Problem je u "struci" našega kluba koja ima taj metiljavi mentalitet i (ne)znanje, pa me strah da ne bi spustili gaće već na Grobniku u kupu, a razno razni Nejašmići, Ismajliji, Simići, Kalici i slični nam oduzeli drugo mjesto samo zato jer vjeruju da su oni ti koji će to biti te imaju stručnije vodstvo. Realno, puno bolje je dobiti Rijeku u polufinalu kupa nego finalu kad znaš da je Hajdin već ispao...Da sad dođe 2 igrača od 3 milijuna eura svaki, kontam da bi opet nešto sjebali. Što naravno ne znači da ne treba dovesti kvalitetnom DM, i to pod mus.
"Alo, Kevine, nemo'š tako nogomet igrat je**te! :D

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Thu Feb 06, 2020 11:21 pm

Nama prije svega treba vodja u sredini terena. Netko tko će povezati ovaj raštimani orkestar koji poimence gledano ima kvalitetu za drugo mjesto i osvajanje kupa. Ne pričam tu o onoj klasičnoj desetki koja u nogometu praktički više ne postoji. Pričam o igraču tipa de bruyne ili ako ćemo se zadržati na domaćim terenima, ademi. Mislio sam da to može biti laslo, ali kako stvari stoje, ne može ili ne želi, stvar je percepcije. Svaka čast miletu i mariću, ali oni nisu ti koji su uopće u poziciji diktirati tempo naše igre. Znači igrač s mudima, koji preuzima odgovornost i od igrača na terenu pravi stvarnu cjelinu od skupa pojedinaca. To uopće ne mora biti najbolji igrač svoje ekipe, ma ne mora čak biti ni u najboljih pet, jer na pamet mi padaju i jordan henderson i mark noble. Da je aljo koju godinu mladji, u životnoj formi, on bi bio taj. Nitko od aktivnih igrača mi ne pada na pamet, a da bi ga mi mogli dovesti. Ali ja nisam skaut kluba, a oni ipak znaju više. To je po meni karika koja nedostaje
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Thu Feb 06, 2020 11:35 pm

vec jako dugo mi trazimo tu DM poziciju. zadnja 2 transfer roka su nam osla na ganjanje jugovica jer smo mislili da ce on bit taj. kad je dosao vidi se da nije to to. prije tog smo ganjali ločara koji nas je otpilio i otisao u rijeku. znaci vise od 2 godine mi trazimo pravog ovakog kakog si gore napiso defenzivnog veznog

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sun Feb 09, 2020 9:22 am

vezni igrač nam je prijeko potreban !! nek ne drkaju s tim nadanjima da ce se podic jugovic i ndockyt ,dovedite veznog igraca dok se jos moze i ne bude kasno !!
...i ko zna kakva je situacija s perom,jucer sa tribine to nije izgledalo dobro,bit ce sranja ako i njega izgubimo na duze razdoblje !
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Mon Feb 10, 2020 7:05 pm

Jel samo mene živcira što svi klubovi u HNL osim nas dovode igrače svaki dan.
Kad sam dobre volje mislim da je zatišje pred buru, a kad sam nadrkan pizdim

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Feb 10, 2020 7:06 pm

Tominho wrote:
Mon Feb 10, 2020 7:05 pm
Jel samo mene živcira što svi klubovi u HNL osim nas dovode igrače svaki dan.
Kad sam dobre volje mislim da je zatišje pred buru, a kad sam nadrkan pizdim
Dakle, sad si nadrkan. :D
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Post Reply