Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Tominho
Reactions:

Re: Transferi

Post by Tominho » Mon Feb 10, 2020 7:08 pm

egoskop wrote:
Mon Feb 10, 2020 7:06 pm
Tominho wrote:
Mon Feb 10, 2020 7:05 pm
Jel samo mene živcira što svi klubovi u HNL osim nas dovode igrače svaki dan.
Kad sam dobre volje mislim da je zatišje pred buru, a kad sam nadrkan pizdim
Dakle, sad si nadrkan. :D
Pa ajd zamisli da smo mi doveli igrača koji je zabio za Barcu 3 gola. Kad smo Jerrya doveli ispred nosa Liverpoolu nadao sam se ligi prvaka :mrgreen:

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Feb 10, 2020 7:10 pm

Tominho wrote:
Mon Feb 10, 2020 7:08 pm
egoskop wrote:
Mon Feb 10, 2020 7:06 pm
Tominho wrote:
Mon Feb 10, 2020 7:05 pm
Jel samo mene živcira što svi klubovi u HNL osim nas dovode igrače svaki dan.
Kad sam dobre volje mislim da je zatišje pred buru, a kad sam nadrkan pizdim
Dakle, sad si nadrkan. :D
Pa ajd zamisli da smo mi doveli igrača koji je zabio za Barcu 3 gola. Kad smo Jerrya doveli ispred nosa Liverpoolu nadao sam se ligi prvaka :mrgreen:
Tebe stvarno svašta može nasekirati. :D Evo ti Lopa koji je svojedobno vrijedio 5 milijuna eura, PET!! :D
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Mon Feb 10, 2020 7:12 pm

Pa gledam dugorčno.
Sad se dobode pojačanja za euro kvalifikacije.
Ili opet igramo sa nekim novim Radeljić-Lončar tandeom utakmicu sezone

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Feb 10, 2020 7:14 pm

Tominho wrote:
Mon Feb 10, 2020 7:12 pm
Pa gledam dugorčno.
Sad se dobode pojačanja za euro kvalifikacije.
Ili opet igramo sa nekim novim Radeljić-Lončar tandeom utakmicu sezone
Ovakvi tipovi kao ovaj sto je dosao u Belupo nisu kvaliteta :D Ali koga sada dovesti a da izbjegneš plaćanja od 2 milijuna eura i više ? A da je pojačanje...a ne da ga čekaš.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Mon Feb 10, 2020 7:49 pm

Pa mi ćemo dovesti ove koje čekaš al na ljeto u tjednu pred euro tekmu koja je ili nije prioritet zavisi kako završi :toilet:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Tue Feb 11, 2020 11:45 am

...da se prebacim vamo,ne treba nama taj Pires iz rijeke,njima treba krilo/napadac i oni su ga doveli,sa jos manjim budjetom nego nasim.
Svi navijaci Osijela trenutno vide da nam je prijeko potreban vezni igrac,vec sada,da od jugovica nema kruha,lopa je vec danas nakon onog sranja trebao bit otpisan,zaper je ozlijedjen,ostali igraju toplo-hladno ,sto je najveci uzrok trener,a isto tako jedan od uzroka je i nedostatak konkurencije u veznom redu.
Sad jedan jugovic si ocese koljeno i metiljavi 2 tjedna i zna da ce lagano upast u prvi sastav kao 3 vezni pored lope,kamenara .
Jugovic se taman uklopio sa tim svojim pravim osjeckim mentalitetom u klubu...njemu je super ovdje,ko i svim ostalim osjeckim strucnjacima u klubu.
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Tue Feb 11, 2020 2:10 pm

nemesis wrote:
Tue Feb 11, 2020 11:45 am
...da se prebacim vamo,ne treba nama taj Pires iz rijeke,njima treba krilo/napadac i oni su ga doveli,sa jos manjim budjetom nego nasim.
Svi navijaci Osijela trenutno vide da nam je prijeko potreban vezni igrac,vec sada,da od jugovica nema kruha,lopa je vec danas nakon onog sranja trebao bit otpisan,zaper je ozlijedjen,ostali igraju toplo-hladno ,sto je najveci uzrok trener,a isto tako jedan od uzroka je i nedostatak konkurencije u veznom redu.
Sad jedan jugovic si ocese koljeno i metiljavi 2 tjedna i zna da ce lagano upast u prvi sastav kao 3 vezni pored lope,kamenara .
Jugovic se taman uklopio sa tim svojim pravim osjeckim mentalitetom u klubu...njemu je super ovdje,ko i svim ostalim osjeckim strucnjacima u klubu.
Ma Jugovic je definicija macka u vreci. Taj prima veliku lovu za apsolutno nista. Definitivno 3 klase losiji igrac od onoga koji je otisao u Rijeku. O ozljedama da ne pricam. Ali, eto. Dovelo ga se jer je nas. I ako je to dovoljna referenca za trenere i strucni stozer, onda je valjda i za njega.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Feb 11, 2020 2:44 pm

Ne mogu ocjeniti Jugovićevu igru ili opravdanost dolaska kad je čovjek odigrao samo 3 cijele utakmice. Ne karikiram, stvarno je odigrao samo 3 cijele natjecateljske utakmice.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Tue Feb 11, 2020 3:26 pm

mi nemamo nikog iz b ekipe koji je spreman napravit korak vise i odradit posudbu u nekom prvoligasu?

7 igraca iz B ekipe ima vise od 20 godina. do kad ce oni bit na juniorskoj sisi omladinske skole?

recimo taj dago. za 3 mj ce imat 23 godine. 3 godine vec igra drugu ligu, godinu dana je u akademiji. nesto sam ga i gledo, zuji ko ndockyt. i da da 10 golova do kraja sezone, opet ne znamo dal je spreman za 1 ligu.

sympathizer
Reactions:

Post by sympathizer » Tue Feb 11, 2020 11:37 pm

I na kraju Renato Kelić potpisao za Cibaliju.

Post Reply