Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
LUDI-OS
Reactions:

Re: Transferi

Post by LUDI-OS » Thu May 06, 2010 2:59 pm

čitam u jutarnjem da je Vukoja dobio odriješene ruke u dovođenju pojačanja...odma dovesti Vugrinca na 2g pa koliko kostao da koštao i vratiti Ljubojevića....

tomo
Reactions:

Post by tomo » Thu May 06, 2010 4:36 pm

Meni se sviđa Tičinović iz hajduka..

http://sportske.jutarnji.hr/index.php?c ... k_id=20513

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Thu May 06, 2010 4:58 pm

al nema slobodne papire, a sumnjam da bi ga hajduk samo tako pustio Osijeku

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Thu May 06, 2010 11:01 pm

ma to je tipična patka da bi ga se malo poguralo u hajduku. pa nema teoretske šanse da bi se odrekli takvog talenta. mali stvarno igra kao zmaj i stvarno mi nije jasno zašto je još uvijek u drugom planu. ako se dobro sjećam, debitirao je protiv deportiva prije skoro dvije godine. al očito oni stvarno imaju probleba sa kojekakvim mutljivcima, "managerima", kiflićima, svagušama, kurcima, palcima...
al to bi nas mogao vereuča bolje informirat
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

white wereucha
Reactions:

Post by white wereucha » Thu May 06, 2010 11:55 pm

M.K. wrote:ma to je tipična patka da bi ga se malo poguralo u hajduku. pa nema teoretske šanse da bi se odrekli takvog talenta. mali stvarno igra kao zmaj i stvarno mi nije jasno zašto je još uvijek u drugom planu. ako se dobro sjećam, debitirao je protiv deportiva prije skoro dvije godine. al očito oni stvarno imaju probleba sa kojekakvim mutljivcima, "managerima", kiflićima, svagušama, kurcima, palcima...
al to bi nas mogao vereuča bolje informirat
nema se tu šta posebno reć
za sve je kriv onaj Sinovčić,mi smo uopće bezveze dovodili njegovog pulena Tomasova koji igra na poziciji Tičinovića,i koji je generalno klinac od ofce,iako na toj poziciji igra i Škartbini,a ako malom za godinu dana ističe ugovor,jasno je da ovim istupom u biti žele samo više love izmust od kluba za novi ugovor,standardne igre i igrice

btw kad sam čuo ko sve ide ća iz Cibalije......propadaju gore od Grčke,ukratko sve će se brzo znat
22.12.1954 - VINKO COCE - 27.10.2013.

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Fri May 07, 2010 11:33 am

apeliram na bilo koga od vas ko dolazi u kontakt s vukojom da mu podastre ova imena o kojima ovdje raspravljamo. iako ne sumnjam u njegovu stručnost nije na odmet da mu i neki utjecajni navijači prišapnu tih par imena (lukačević, bunoza, rogulj, vugrinec...)
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

white wereucha
Reactions:

Post by white wereucha » Fri May 07, 2010 1:51 pm

M.K. wrote:apeliram na bilo koga od vas ko dolazi u kontakt s vukojom da mu podastre ova imena o kojima ovdje raspravljamo. iako ne sumnjam u njegovu stručnost nije na odmet da mu i neki utjecajni navijači prišapnu tih par imena (lukačević, bunoza, rogulj, vugrinec...)
ivan-os je utjecajan navijač,ja apeliram na njega da dadne Draganu papirić s tim imena,iako se piše da Bunoza ide u Agregat,Vuga u Varteks,a Lukačevića traže Izraelci i Omonia
22.12.1954 - VINKO COCE - 27.10.2013.

malta
Reactions:

Post by malta » Fri May 07, 2010 1:57 pm

zašto bi vugrinec otišao u varteks (osim iz ljubavi) kad su oni u žeščoj banani.čovjek je najjavio da planira igrati još 5 godina pa ne vidim razlog za vraćanje unazad i povratak u varteks

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Fri May 07, 2010 2:11 pm

a u Gayduk nitko ne ide?

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Fri May 07, 2010 2:43 pm

white wereucha wrote:
M.K. wrote:apeliram na bilo koga od vas ko dolazi u kontakt s vukojom da mu podastre ova imena o kojima ovdje raspravljamo. iako ne sumnjam u njegovu stručnost nije na odmet da mu i neki utjecajni navijači prišapnu tih par imena (lukačević, bunoza, rogulj, vugrinec...)
ivan-os je utjecajan navijač,ja apeliram na njega da dadne Draganu papirić s tim imena,iako se piše da Bunoza ide u Agregat,Vuga u Varteks,a Lukačevića traže Izraelci i Omonia
di je to u p.m.? :tongue:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Post Reply