Navijanje

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
KohortaDopsin
Reactions:

Re: Navijanje

Post by KohortaDopsin » Fri Aug 14, 2020 11:10 pm

EUS wrote:
Fri Aug 14, 2020 5:46 pm
U Britaniji će se zbog korone morati... "utakmice gledati u tišini." -
Idealno za većinu naših navijača, takve već imamo, hahah :lol:
ovi sa zapada i dobar dio njih sa istoka se godinama pripremaju za ovu situaciju :rotfl:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Wed Oct 28, 2020 5:23 pm

Glavni gradski trg?
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

moa2
Reactions:

Post by moa2 » Wed Oct 28, 2020 6:26 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Wed Oct 28, 2020 5:23 pm
Glavni gradski trg?
Pa da u Tvrđi :)

moa2
Reactions:

Post by moa2 » Wed Oct 28, 2020 6:29 pm

ejakulator88 wrote:
Wed Oct 28, 2020 5:36 pm
Gdje su sada galamđije s istoka i kidači stolica? Hoće li na ovo kohorta odgovoriti natpisom na nadvožnjaku? :rotfl:
Kohorta očito ima slabu obavještajnu službu :)

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Wed Oct 28, 2020 7:11 pm

moa2 wrote:
Wed Oct 28, 2020 6:29 pm
ejakulator88 wrote:
Gdje su sada galamđije s istoka i kidači stolica? Hoće li na ovo kohorta odgovoriti natpisom na nadvožnjaku? :rotfl:
Pa dobro koji je vama kurac?
Vi se sada tu nešto kao sprdate sa Kohortom i likujete nad time što su domaći "wannabe tovari" došli u pola noći usred tjedna i zapalili desetak baklji i nabrzinu pobjegli.
I tu po vama postoji neka krivica Kohorte?
Pa svatko od nas može snimiti sliku kako piša po hajdukovom šalu na pol rive u splitu u 2 ujutro kada tamo nema ni psa i hoće li to pokazati neku razinu hrabrosti?
Jebeš mi sve ja nisam ni pojma imao dok jutros nisam pročitao internetske portale da oni uopće slave rođendan.A da sam vidio iz neke birtije tu bakljadu sa trga Sv.Trojstva mislio bih da se netko ženi pa da su zato baklje i rakete.

Tako da,ostavite se vi lijepo Kohorte i onoga što Kohorta predstavlja u ovome gradu.Ja sam jedan od onih koji su u toj grupi bili u mladosti i niti jednom nisam ni pomislio podcjenjivati ovu mladu ekipu koja je trenutno Kohorta.Kada je bilo najteže Kohorta se dokazivala pred puno moćnijim i zajebanijim ljudima nego što je ta grupa domaćih izdajnika tzv "wannabe tovara".

A da ti ljudi imaju imalo časti najavili bi to svoje slavlje i bakljadu a ne ovako poskrivećki: upali baklju i bježi.Uostalom,ovo se ne radi po navijačkom kodeksu.

U Kohortu nemojte sumnjati,navijači Osijeka pod tim imenom su se milijun puta dokazali!
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

Šime
Reactions:

Post by Šime » Wed Oct 28, 2020 8:22 pm

bushwacker wrote:
Wed Oct 28, 2020 7:11 pm
moa2 wrote:
Wed Oct 28, 2020 6:29 pm
ejakulator88 wrote:
Pa dobro koji je vama kurac?
Vi se sada tu nešto kao sprdate sa Kohortom i likujete nad time što su domaći "wannabe tovari" došli u pola noći usred tjedna i zapalili desetak baklji i nabrzinu pobjegli.
I tu po vama postoji neka krivica Kohorte?
Pa svatko od nas može snimiti sliku kako piša po hajdukovom šalu na pol rive u splitu u 2 ujutro kada tamo nema ni psa i hoće li to pokazati neku razinu hrabrosti?
Jebeš mi sve ja nisam ni pojma imao dok jutros nisam pročitao internetske portale da oni uopće slave rođendan.A da sam vidio iz neke birtije tu bakljadu sa trga Sv.Trojstva mislio bih da se netko ženi pa da su zato baklje i rakete.

Tako da,ostavite se vi lijepo Kohorte i onoga što Kohorta predstavlja u ovome gradu.Ja sam jedan od onih koji su u toj grupi bili u mladosti i niti jednom nisam ni pomislio podcjenjivati ovu mladu ekipu koja je trenutno Kohorta.Kada je bilo najteže Kohorta se dokazivala pred puno moćnijim i zajebanijim ljudima nego što je ta grupa domaćih izdajnika tzv "wannabe tovara".

A da ti ljudi imaju imalo časti najavili bi to svoje slavlje i bakljadu a ne ovako poskrivećki: upali baklju i bježi.Uostalom,ovo se ne radi po navijačkom kodeksu.

U Kohortu nemojte sumnjati,navijači Osijeka pod tim imenom su se milijun puta dokazali!
Ja bi ako bi vidio iz daleka mislio da naši dečki neš slave pa došao i rekao tooo, ajmo svi Grad na Dravi... :lol: :tongue:

Tako su na radni dan u ponoc mogli i u beograd doci... :rotfl: Iako kad bolje razmislim njihovi prijatelji grobari bi imali saznanje da dolaze, pa bi im možda i pomogli... :lol:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Wed Oct 28, 2020 8:28 pm

Torca Retfala upravo u elementu, vatromet i topovski... Vjerujem da @egoskop moze cuti ako je u blizini...
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Wed Oct 28, 2020 8:31 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Wed Oct 28, 2020 8:28 pm
Torca Retfala upravo u elementu, vatromet i topovski... Vjerujem da @egoskop moze cuti ako je u blizini...
Jesam, ali opet ništa ne čujem i ne vidim....a nije da sam baš u bunkeru. :dknow:
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Wed Oct 28, 2020 8:37 pm

egoskop wrote:
Wed Oct 28, 2020 8:31 pm
Harry_Mata_Harry wrote:
Jesam, ali opet ništa ne čujem i ne vidim....a nije da sam baš u bunkeru. :dknow:
Sad bas odjekuju topovski...
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Wed Oct 28, 2020 8:43 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
ako ih je puno. uvijek postoji gerila koju moze odradit bilo koji od nas

Post Reply