Navijanje

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
mariox
Reactions:

Re: Navijanje

Post by mariox » Tue Mar 09, 2010 3:39 pm

ja to nekako ovako gledam problem je što se izgubila neka spona između starijih generacija kohortaša ili simpatizera neki vid komunikacije i dogovora pa kod nas dečki od 22 godine kažu da su oni stari navijači neka klinci navijaju od 15-16 godina a to se sve događa zato što se generacije mjenjaju i gubi se kontakt unutar same grupe i na tribini tj.nema dogovora o zajedničkom navijanju malo gledam BBB na sjeveru su od 15-40 god. jedino sam osjetio onako neku povezanost na projekciji filma u kinu što je bilo ok,uz malo više truda i nekih promjena u radu brojnost bi se sigurno mogla povečat na derbijima čak oko 1500-2000 ljudi to za grad osijek nije problem + podrška simpatizera sa istoka garant bi bio spektakl

ataM
Reactions:

Post by ataM » Tue Mar 09, 2010 3:41 pm

ajd prvo nek se smanji ova sliak gore, razvukla mi topic da mi trebaju dva monitora :sm:

a ovo što je neko rekao da je to čista fizika što vi na istoku ne čujete JI je točno. bio sam puno puta na terenu snimat i obišao cijeli teren i znam da se dobro čuje navijanje. to što vi na istoku ne čujete, pa ne navija se za vas, glavno da se čuje na terenu.

i ne treba pravit neke velike drame oko ovog sad, dosta lošeg to se poklopilo u subotu i ispalo ej tako kako je ispalo, jbg osramotili smo se, možda i bolje jer će se neke stvari sad drastično morati promjeniti. a brzo zaboravlajte kolko je ludih navijanja bilo i odličnih atmosferi ove sezone, pa svaka tekma je bila ludilo, dobro sigurno da tu igra ulogu i dobri rezulati, ali niej to ništa slučajno.

ataM
Reactions:

Post by ataM » Tue Mar 09, 2010 3:44 pm

mariox wrote: malo gledam BBB na sjeveru su od 15-40 god.l
je al oni su na gostovanju bili, pogledaj ih kod kuće ove sezone na šta liče. prosjek ljudi 300, prosjek godina 16. al dobro oni su već duže u nekoj krizi ,sad se nešt kao počeli ponovo okupljati vamo tamo.

shark
Reactions:

Post by shark » Thu Mar 11, 2010 2:16 pm

http://www.youtube.com/watch?v=LG-T1esRdts
evo malo sa zadnje tekme da vidite kak se cuje

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Wed Mar 17, 2010 12:01 pm

Ja pripadam u tu nazovi-stariju generaciju navijača Osijeka i otvoreno kažem da je ta ideja s jugoistokom bila čista glupost u našem slučaju. Inače je pozitivno što se stvara neka vizija navijačke ''curve', tj. tribine, ali ljubitelji bijelo plavih su nekako navijkli na taj istok, mnoge Kohortine pjesme u svom su repertoaru spominjale tribinu istok i ona je postala simbol i sinonim ovoga grada i grupe....dobro se znalo na što će vizualno ličiti nova tribina ako rezultati ne budu bajni, i da će se odmah smanjiti brojnost, i upravo se to događa.Već se to pokušavalo i prije par sezona, pa nije išlo. Zato mislim da bi povratak (za stalno) na istok bio pun pogodak.
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Wed Mar 17, 2010 3:26 pm

Harry_Mata_Harry wrote:Ja pripadam u tu nazovi-stariju generaciju navijača Osijeka i otvoreno kažem da je ta ideja s jugoistokom bila čista glupost u našem slučaju. Inače je pozitivno što se stvara neka vizija navijačke ''curve', tj. tribine, ali ljubitelji bijelo plavih su nekako navijkli na taj istok, mnoge Kohortine pjesme u svom su repertoaru spominjale tribinu istok i ona je postala simbol i sinonim ovoga grada i grupe....dobro se znalo na što će vizualno ličiti nova tribina ako rezultati ne budu bajni, i da će se odmah smanjiti brojnost, i upravo se to događa.Već se to pokušavalo i prije par sezona, pa nije išlo. Zato mislim da bi povratak (za stalno) na istok bio pun pogodak.

:bravo: :bravo:

Dalaj
Reactions:

Post by Dalaj » Wed Mar 17, 2010 6:00 pm

niš od toga.

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Wed Mar 17, 2010 11:02 pm

shark wrote:http://www.youtube.com/watch?v=LG-T1esRdts
ovdje ne vidim ništa kako se čuje...daj mi da vidim kako se čuje sa druge strane terena...I da, bitno je da vas čuje istok, da i mi možemo popratiti pjesme koje se pjevaju, a ovako ne možemo jer ne čujemo, a i vidjeli smo kako je to bilo Vinkovcima kada smo bili svi na jednoj tribini, kada više od pola ljudi uopće nije znalo nove pjesme. Ja i one koje nisam znao sam brzo svladao, ali ove još starije to večinom nije ni zanimalo. Obožavam navijati, ali uvijek mi je bitnije od toga vidjeti stanje na terenu i da mogu dobro pratiti utakmicu, a to mi istok pruža, dok jugoistok puno slabije...

ataM
Reactions:

Post by ataM » Thu Mar 18, 2010 6:13 pm

3vilP wrote:
shark wrote:http://www.youtube.com/watch?v=LG-T1esRdts
ovdje ne vidim ništa kako se čuje...daj mi da vidim kako se čuje sa druge strane terena...I da, bitno je da vas čuje istok, da i mi možemo popratiti pjesme koje se pjevaju, a ovako ne možemo jer ne čujemo, a i vidjeli smo kako je to bilo Vinkovcima kada smo bili svi na jednoj tribini, kada više od pola ljudi uopće nije znalo nove pjesme. Ja i one koje nisam znao sam brzo svladao, ali ove još starije to večinom nije ni zanimalo. Obožavam navijati, ali uvijek mi je bitnije od toga vidjeti stanje na terenu i da mogu dobro pratiti utakmicu, a to mi istok pruža, dok jugoistok puno slabije...
ti si takav koji bi i navijao i gledao iz dobre pozicije, ali 95% ostalih što dođu na sredinu istoka nije. jedino protiv dinama i hajduka su glavni kad treba jebat mater purgerima/tovarima. i eventualno kad Osijek da gol skandirat "Osijek, Osijek". A navijanje je puno više od toga.

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Tue Apr 13, 2010 5:58 pm

sprema li se za rođendan neka koreografija ili slično?
ako će bit nešto veće, kontam si da bi mogao i ja na jugoistok...
a stvarno bi mogli dići to navijanje na malo višu razinu kad ovi na terenu to već ne mogu, već dugo nisam osjetio onaj navijački elan na gradskom vrtu, zadnji put ako se ne varam protiv Varteksa prije 2 godine kad smo u zadnjih 10min okrenuli rezultat.
:k: :k: :k:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Post Reply