Navijanje

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
3vilP
Reactions:

Re: Navijanje

Post by 3vilP » Sat May 01, 2010 8:48 pm

Pa ja sam se pokupio sa tog istog prvog maja, samo zbog utakmice, i nisam ništa pio jer sam trebao voziti, da bih stigao na utakmicu. ali jebiga, nekima nije toliko stalo...

Marko
Reactions:

Post by Marko » Sun May 02, 2010 12:19 pm

Sveukupna atmosfera na stadionu je bila očajna, ko da se igrala neka prijateljska utakmica, a ne natjecateljska i još "kvalifikacijska" za Europu. A očito je već svima pun q svega u ovoj lakrdiji od lige i države...

Protiv Cibalie treba cijeli stadion jebat mater cijeloj upravi, Dumbi, Bubalu i Glavašu - svima do jednog. Al znam da se to neće desit jer smo obični papci i luzeri. Tako nam i treba nek nas gaze i pljačkaju.

jug2
Reactions:

Post by jug2 » Sun May 02, 2010 12:39 pm

ko ce im jebat mater onih 20 kohortasa od jucer?
A nekadašnji Armadini prijatelji i saveznici, osječka Kohorta,istresla je standardan pogrdni repertoar na račun Rijeke. Ni jedan nije zabolio kao pjesmica „TRPAJ SIROTINJU!“

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Sun May 02, 2010 12:52 pm

Pa da, kao što rekoh, savršeno su se iskazali koliko vole klub, i koliko im je bitna utakmica za Europu, nemaju pravo ikome išta prigovarati, kada je večini bitnije nalokati i najesti za prvi maj, da se ne mogu ni pomaknuti...

ataM
Reactions:

Post by ataM » Sun May 02, 2010 1:15 pm

šta se vi čudite? slična situacija je bila prije 2 godine kad je Osijek igrao protiv Varteksa predzadnje kolo, još značajnija tekma za europu, isto standardnih 1500 ljudi. atmosfera nikakva. užas. a nije ni bio prvi maj.
nema uopće neke atmosfere pozitivne (kak igraju ni ne čudi, mi jedine šanse za Europu gajimo na kiksevima drugih), pola moje ekipe je izgubilo ikakve nade za Europu još priej 2-3 kola, mi najveći fanatciji se još zavaravamo ko da smo čoravi i ne vidimo kak ovi igraju. ovi novinari isto govore kak je Osiejku to rekreacijska utakmica, bez značaja... wtf!? iz uprave, kluba nikakvih najava da se borimo za europu i sad je problem u 50 klinaca koji nisu bili na JI nego su ostali pijani ležat negdje po šumama.
sve je totalno sranje ovo proljeće.

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Sun May 02, 2010 1:36 pm

ataM wrote: nema uopće neke atmosfere pozitivne, pola moje ekipe je izgubilo ikakve nade za Europu još priej 2-3 kola
http://www.youtube.com/watch?v=lrnnYZX9b2Y

navijači poslijednje plasirane momčadi Engleske lige, koja je ispala još prije 2 mjeseca

PAMETNOM DOVOLJNO

ataM
Reactions:

Post by ataM » Sun May 02, 2010 1:40 pm

3vilP wrote:
ataM wrote: nema uopće neke atmosfere pozitivne, pola moje ekipe je izgubilo ikakve nade za Europu još priej 2-3 kola
http://www.youtube.com/watch?v=lrnnYZX9b2Y

navijači poslijednje plasirane momčadi Engleske lige, koja je ispala još prije 2 mjeseca

PAMETNOM DOVOLJNO
engleski mentalitet prema nogometu i naš, nebo i zemlja... uspoređuj s drugim hrvatskim stadionima pa ćeš vidjet da je isto, ako ne i gore.

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Sun May 02, 2010 1:49 pm

pa da, ali treba poraditi na promjeni tog mentaliteta...kod nas je i problem da je veliki dio navijača postalo navijač samo zbog gostovanja i potencijalnih fajtova, te su više nabrijani na to. Problem je što 50% navijačke tribine ne zna više možda ni 5 igrača koji su igrali prije cca 2 godine, tj jedva da znaju i ove sada.

Problem je naravno i u nama starijima kojima je bed da netko povuče navijanje na istoku, tj jedva čekamo da se tamo napravi ludnica, da možemo navijati i mi, a smatramo da nam na JI više nije mjesto. Jbg iskren sam, tamo se ne bih osjećao ugodno, iako volim navijati...

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sun May 02, 2010 3:26 pm

kiks je kiks! ono jučer je bila sramota od atmosfere...nemojmo gurati glavu u pijesak, ni mi s istoka koji tulimo ko babe dok nam se klub barem formalno bori za europu, a još manje oni j JI, kojima je važniji usrani prvi maj nego NK Osijek i onda dođe 50 ljudi koji se sunčaju na tribini i glume manekene...."svaka čast" mentalita osijek... :black: Bez obzira na sve klub nam mora biti na prvom mjestu...i shvatite više, to što se nama čini čudno da nas mediji baš i ne povezuju s plasmanom u euroligu, to je isto tako kao što bismo se mi čudili da u tom kontekstu sada spominju Lokomotivu ili Slaven.
Živio prosjek i utakmice godine vs Dinama i Hajduka, nogometnih megaklubova!
amen :punch:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

ivan-os
Reactions:

Post by ivan-os » Sun May 02, 2010 3:40 pm

Harry_Mata_Harry wrote:kiks je kiks! ono jučer je bila sramota od atmosfere...nemojmo gurati glavu u pijesak, ni mi s istoka koji tulimo ko babe dok nam se klub barem formalno bori za europu, a još manje oni j JI, kojima je važniji usrani prvi maj nego NK Osijek i onda dođe 50 ljudi koji se sunčaju na tribini i glume manekene...."svaka čast" mentalita osijek... :black: Bez obzira na sve klub nam mora biti na prvom mjestu...i shvatite više, to što se nama čini čudno da nas mediji baš i ne povezuju s plasmanom u euroligu, to je isto tako kao što bismo se mi čudili da u tom kontekstu sada spominju Lokomotivu ili Slaven.
Živio prosjek i utakmice godine vs Dinama i Hajduka, nogometnih megaklubova!
amen :punch:

Samo da kažem svoje mišljenje o našem navijanju koje se dogodilo jučer na utakmici i koje pridonosi toj lošoj statistici domaćih neuspjeha našeg kluba koji jedva kod kuće uspije izvući nerješen rezultat a kad igra u gostima većino pobjeđuje.

Kao pravi i istinski navijač moram vam skrenit pozornost da nekolicina naših kohortaša sa svojim ispadima nezaslužuje da uopće bude na našim tribinama jer to nisu ljudi koji vole svoj klub i koji nenavijaju i bodre svoje igrače nego ih vrijeđaju i omalovažavaju, ispraćuju zvižducima, nazivaju pogrdnim imenima i time remete mir i igru naše momčadi koja kod kuće igra sa grčem u želucu .

Molio bih ostale prave navijače da zajedno izoliramo te budale koje remete naše navijanje sa svojim ispadima.

Post Reply