Navijanje

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Harry_Mata_Harry
Reactions:

Re: Navijanje

Post by Harry_Mata_Harry » Tue Feb 18, 2020 8:58 pm

Ovaj scenarij: maznemo Rijeku u sred Rujevice, i onda euforija i nabrijavanje pred tovare i proslavu rođendana kluba i potencijalno (pre)stizanje istih! Uff...
"Alo, Kevine, nemo'š tako nogomet igrat je**te! :D

Terminator
Reactions:

Post by Terminator » Wed Feb 19, 2020 12:17 am

Harry_Mata_Harry wrote:
Tue Feb 18, 2020 8:58 pm
Ovaj scenarij: maznemo Rijeku u sred Rujevice, i onda euforija i nabrijavanje pred tovare i proslavu rođendana kluba i potencijalno (pre)stizanje istih! Uff...
Nabrijavanje bi svakako trebalo bit bez obzira na ishod utakmice rijeka osijek. Naravno da bi bilo lijepo ali kako god da se završi mora bit loOdilo

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Sat Feb 29, 2020 9:11 pm

Na njihovi osjecke picke
Mi bi trebali nastaviti
"jebemo ih mi a vase kurve ljeti nam q... puse, picke osjecke najbolje ste na na na na" Splitske(zagrebacke, rijecke nebitno) kurve q nam puse....
Ritam u stilu "zeko lopove..." jbg srbende ali efektno
Primitivno ali vec mi idu svi oni na q sa tim svojim navijanjem

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sat Feb 29, 2020 10:55 pm

Trebali bi mi prvo pustiti glasa 90 minuta i grmiti a onda se pitati zasto igraci ne slave golove ispred istoka i baviti se tovarima. Previse prozivanja a premalo gledanja u nase navijacko dvoriste! ;)

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sat Feb 29, 2020 11:02 pm

Pa jedini put danas kad je cijeli Istok pjevao (mislim da je bilo "volim te Osjece"), frajer sa mikrofonom je prekinuo i poceo neku glupost koju vecina nije prihvatila.
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Sat Feb 29, 2020 11:13 pm

k_u_k_a wrote:
Sat Feb 29, 2020 11:02 pm
Pa jedini put danas kad je cijeli Istok pjevao (mislim da je bilo "volim te Osjece"), frajer sa mikrofonom je prekinuo i poceo neku glupost koju vecina nije prihvatila.

Nema covjek osjecaja i to je to. I sve neke mrtve pjesme forsira kada ne treba.
Jedino tko je imao tocno sluha kad i sta treba poceti, s koje na koju pjesmu prijeci, imao je i dobru komunikaciju s tribinom je Žolt! Steta sto ne vodi vise navijanje!
Ti si ljubav najveća... :k:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sat Feb 29, 2020 11:14 pm

k_u_k_a wrote:
:ave:
Pa nece "vecina" odlucivat sto ce se pjevati, postoji struktura po kojoj se vodi navijanje. Da je to tako grmilo cijelim istokom kako ti kazes, sigurno "frajer s mikrofonom" ne bi instant prekidao pjesmu, da je bilo toliko dobro. I niti jedna pjesma nije glupost te se pjeva vec dugo vremena, to su nase navijacke pjesme koje se trebaju postovati. Pricamo ovdje kako nas tovari prozivaju i to nam smeta, a mi smo najglasniji kad treba vrijedati protivnika a ne kada navijamo za Osijek.

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sat Feb 29, 2020 11:20 pm

O, jebote... zid--
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sat Feb 29, 2020 11:30 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Sat Feb 29, 2020 11:14 pm
k_u_k_a wrote:
:ave:
Pa nece "vecina" odlucivat sto ce se pjevati, postoji struktura po kojoj se vodi navijanje. Da je to tako grmilo cijelim istokom kako ti kazes, sigurno "frajer s mikrofonom" ne bi instant prekidao pjesmu, da je bilo toliko dobro. I niti jedna pjesma nije glupost te se pjeva vec dugo vremena, to su nase navijacke pjesme koje se trebaju postovati. Pricamo ovdje kako nas tovari prozivaju i to nam smeta, a mi smo najglasniji kad treba vrijedati protivnika a ne kada navijamo za Osijek.
Mislim da nitko nije ništa loše rekao ali ono kao da je zaustavio navijanje taman Istok konačno uhvatio ritam :party: ono stop promjena ritma i jbg tako sam ja to doživio ali ok teško je uštimat izgleda Istok i ja sam nekad pizdim na nas sa strane prepasivno je to sve postalo nekad je Istok bio luđi

sympathizer
Reactions:

Post by sympathizer » Sun Mar 01, 2020 7:16 am

Jučer sam stero matorog koji je na Istoku vikao klincu "sjedi dole!" :D

Post Reply