Navijanje

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Post Reply
Lufus
Reactions:

Re: Navijanje

Post by Lufus » Sun May 02, 2010 3:43 pm

:tongue:

ivan-os
Reactions:

Post by ivan-os » Sun May 02, 2010 3:46 pm

Samo da kažem svoje mišljenje o našem navijanju koje se dogodilo jučer na utakmici i koje pridonosi toj lošoj statistici domaćih neuspjeha našeg kluba koji jedva kod kuće uspije izvući nerješen rezultat a kad igra u gostima većino pobjeđuje.

Kao pravi i istinski navijač moram vam skrenit pozornost da nekolicina naših kohortaša sa svojim ispadima nezaslužuje da uopće bude na našim tribinama jer to nisu ljudi koji vole svoj klub i koji nenavijaju i bodre svoje igrače nego ih vrijeđaju i omalovažavaju, ispraćuju zvižducima, nazivaju pogrdnim imenima i time remete mir i igru naše momčadi koja kod kuće igra sa grčem u želucu .

Molio bih ostale prave navijače da zajedno izoliramo te budale koje remete naše navijanje sa svojim ispadima.[/quote]
Naša podrška tako mladoj momčadi je neophodna i sko ih mi ne podržimo neznam tko bih trebo, ugledajmo se na navijače Cibalije koji svoje igrače nikad nisu uvrijedili a kamoli im uputili žvižduke ili nešto slično, naši igrači kad igraju u gostima redovito zaslužuju pljesak i čestitke tuđih navijača a od naših pojedinaca zvižduke i uvrede koje nisu baš primjerene.

zoki
Reactions:

Post by zoki » Sun May 02, 2010 5:18 pm

ivan-os wrote:Samo da kažem svoje mišljenje o našem navijanju koje se dogodilo jučer na utakmici i koje pridonosi toj lošoj statistici domaćih neuspjeha našeg kluba koji jedva kod kuće uspije izvući nerješen rezultat a kad igra u gostima većino pobjeđuje.

Kao pravi i istinski navijač moram vam skrenit pozornost da nekolicina naših kohortaša sa svojim ispadima nezaslužuje da uopće bude na našim tribinama jer to nisu ljudi koji vole svoj klub i koji nenavijaju i bodre svoje igrače nego ih vrijeđaju i omalovažavaju, ispraćuju zvižducima, nazivaju pogrdnim imenima i time remete mir i igru naše momčadi koja kod kuće igra sa grčem u želucu .

Molio bih ostale prave navijače da zajedno izoliramo te budale koje remete naše navijanje sa svojim ispadima.
Naša podrška tako mladoj momčadi je neophodna i sko ih mi ne podržimo neznam tko bih trebo, ugledajmo se na navijače Cibalije koji svoje igrače nikad nisu uvrijedili a kamoli im uputili žvižduke ili nešto slično, naši igrači kad igraju u gostima redovito zaslužuju pljesak i čestitke tuđih navijača a od naših pojedinaca zvižduke i uvrede koje nisu baš primjerene.
NEĆU im pljeskati ni čestitati, nakon utakmice u kojoj su stvorili 2 (dvije!) prilike, a ni iz te 2 nisu uspjeli ni ozbiljno zaprijetiti varteksu, a od kojih je jedna završila tako da je lopta sa 3 metra od gola poslana u AUT (!)
kad budu igrali tako kako ih plaćamo, a bome plaćamo ih, sami su rekli da sjedaju plaće, onda mogu doći i tražiti pljesak, kao što su to radili prošle jeseni, a tada im pljeskali, fala bogu, jesmo, i to opravdano. šta se događa u njihovim glavama, jel oni trebaju tete iz vrtića ili, šta ja znam, učiteljice iz osnovne škole da ih čuvaju i maze i paze, jer su kao mladi, pa ne mogu, em smeta teren, pa vjetar, pa nesreća, pa padaline, sunce im ide u oči, pa prečke, najbolje da proširimo golove na 24 metra dužine i 15 metara visine, možda onda uspiju pogodit jebo ih gol i domaći teren
šta se jučer sve izmješalo u meni, jad, razočaranje, tuga, ljutnja, pa jebeš mi sve nije mi jasno kako ih nije stid, čak sam pomislio da oni to namjerno rade da neke od njih ne bi zamjenili kvalitetnijim igračima kako bi spremni dočekali europu
nakon svih ovih godina ponadao sam se, i opet isto sranje i više mi je pun kurac :black: :black: :black: :black: :black:

papucar
Reactions:

Post by papucar » Sun May 02, 2010 5:22 pm

Samo da kažem svoje mišljenje o našem navijanju koje se dogodilo jučer na utakmici i koje pridonosi toj lošoj statistici domaćih neuspjeha našeg kluba koji jedva kod kuće uspije izvući nerješen rezultat a kad igra u gostima većino pobjeđuje.

Molio bih ostale prave navijače da zajedno izoliramo te budale koje remete naše navijanje sa svojim ispadima.[/quote]

igru??
prijatelju moj igre tu več odavno nema..obranjen penal protiv croatie,obranjen protiv lokomotive,sad je jedva ušla..oni jebeni penal nemogu zabit...promaseni prazni golovi,dodavanja koja bi bolje izveli pioniri slatine..koje su oni zvijezde da se njima ne smije nista reći...sljedeće sezone,prodali smo vidu i joku..niej to više ta ekipa,mladi su,moramo se uigrat,pravimo ekipu za sljedeću sezonu,europa nije imperativ...nikad prijatelju moj to neče prestat dok MI NAVIJAČI,ne poduzmemo nešto...treba ih sve otjerat u 3 p.m... džabe vrijeđanja i zvižduci...

Dalaj
Reactions:

Post by Dalaj » Sun May 02, 2010 7:36 pm

ivan-os wrote:Samo da kažem svoje mišljenje o našem navijanju koje se dogodilo jučer na utakmici i koje pridonosi toj lošoj statistici domaćih neuspjeha našeg kluba koji jedva kod kuće uspije izvući nerješen rezultat a kad igra u gostima većino pobjeđuje.

Molio bih ostale prave navijače da zajedno izoliramo te budale koje remete naše navijanje sa svojim ispadima.
mlada ekipa koja brat bratu igra već 3-4 sezone skupa....ali od igre nemaju ni i.
treba se zapitat što taj štajnbrikner radi...jer tu valjda nešto ne štima....
ne znam.
slažem se da treba dat priliku, ali nekog bitnog pomaka i što je najvažnije konstante nema.
a to se ne bi smjelo događat
opet se ovisi ponajviše o raspoloženosti par pojedinaca, a to u ekipi ne smije biti slučaj.
al dobro...
mladi, stvara se ekipa...ovo ono.
još da ih prestanemo vrijeđat kad igraju i bit će super 8-)

Marko
Reactions:

Post by Marko » Sun May 02, 2010 8:36 pm

Dalaj wrote:još da ih prestanemo vrijeđat kad igraju i bit će super 8-)
Svakako, očekujem da proigraju kad se prestane s vrijeđanjem :beer: :cool:

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Sun May 02, 2010 9:51 pm

Naša podrška tako mladoj momčadi je neophodna i sko ih mi ne podržimo neznam tko bih trebo, ugledajmo se na navijače Cibalije koji svoje igrače nikad nisu uvrijedili a kamoli im uputili žvižduke ili nešto slično, naši igrači kad igraju u gostima redovito zaslužuju pljesak i čestitke tuđih navijača a od naših pojedinaca zvižduke i uvrede koje nisu baš primjerene.[/quote]
Jebote daj i nama te droge! :dknow:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Mon May 03, 2010 3:33 pm

El se planira neka posebna koreografija protiv Walesa? :blush: Još uvijek se sjećam one legendarne na Iranu.
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

malta
Reactions:

Post by malta » Mon May 03, 2010 3:36 pm

Harry_Mata_Harry wrote:El se planira neka posebna koreografija protiv Walesa? :blush: Još uvijek se sjećam one legendarne na Iranu.
recesija lego

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Mon May 03, 2010 3:38 pm

malta wrote:
Harry_Mata_Harry wrote:El se planira neka posebna koreografija protiv Walesa? :blush: Još uvijek se sjećam one legendarne na Iranu.
recesija lego
:tongue: navijači + recesija ne ide zajedno :tongue:
dobro, nisam ni mislio na koreo onakvih dimenzija
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Post Reply