Navijanje

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Post Reply
Harry_Mata_Harry
Reactions:

Re: Navijanje

Post by Harry_Mata_Harry » Tue Jun 15, 2010 7:52 pm

Pitanje za one upućenije: Hoće se opet organizirat navijački vagon za VK? :mrgreen:
Znam da je malo rano, ali jedva čekam novu sezonu. Upravo tako, ne mogu dočekati HNL... :sm:Pogotovo tu tekmu.
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

malta
Reactions:

Post by malta » Tue Jun 15, 2010 8:46 pm

Harry_Mata_Harry wrote:Pitanje za one upućenije: Hoće se opet organizirat navijački vagon za VK? :mrgreen:
Znam da je malo rano, ali jedva čekam novu sezonu. Upravo tako, ne mogu dočekati HNL... :sm:Pogotovo tu tekmu.
kako sada stvari stoje neće biti vlaka jer HŽ nije u mogućnosti osigurati dodatni vlak u sred sezone
organizirani put će biti, ali busevima
(ili taxi :lol: )

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Wed Jun 16, 2010 2:43 pm

o jbmti kretene iz HŽ :roll: :lol:
a jel se misli u dogledno vrijeme otvorit onaj forum kohorte?i zašto je uopće ugašen?
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

ataM
Reactions:

Post by ataM » Wed Jun 16, 2010 4:01 pm

Strpi se do početka sezone pa će forum opet krenuti, a bit će još nekih noviteta :k:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Wed Jun 16, 2010 4:06 pm

oki doki, vidimo se u VK;)
šta je to od mora potegnit, ništa....ionako imam brdo rodbine dolje, mo'š kak' o'š! :tongue:
:k:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Tue Jul 06, 2010 2:36 pm

Evo baš sam sada na TV-u pratio sjednicu sabora o donošenju novog zakona o navijačima. Kako za sada stvari stoje, zakon je izlgasan i provodit će se vrlo rigorozno. To bi, kako neki govore moglo dovesti do gošenja navijačkih skupina već sada prije početka sezone. Zanima me kako će Kohorta djelovati ove sezone nakon gašenja, hoće li se uopće pratiti tekme i na koji način? Hvala.

zoki
Reactions:

Post by zoki » Tue Jul 06, 2010 2:43 pm

kakvo gašenje, o čemu ti pričaš, kakav zakon? :shock: inače ne gledam lutkarske predstave na tv-u pa mi eto promaklo

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Tue Jul 06, 2010 2:47 pm

Vlada je donijela novi zakon o rigoroznim kaznama za izgrednike na stadionima. Dakako da će se on bez milosti provoditi i nad nedužnim navijačima, čiji se pokret kani suzbiti zbog nekih viših interesa (recimo zato što su navijači za njih tempirana bomba koja bi mogla eksplodirati u trenucima kada se građani opravdano bune protiv njihove neadekvatne politike i pristupiti drugim udruženjima u njihovim prosvjedima). Tako će se recimo od sada kažnjavati ulazak na stadione nakon 1 ili 2 piva prekršajnom prijavom, baklja zatvorskom kaznom, kao i bilo koji drugi oblik nasilja (uključujući i trensparente i poruke), u trajanju od 1 do 3 godine. O tome pričam. Kažu da je cilj gašenje navijačkog pokreta u Hrvatskoj i stvaranje kazališne atmosfere. Doslovno. :dknow:

BOBIKA
Reactions:

Post by BOBIKA » Tue Jul 06, 2010 2:51 pm

A ČEKAT ČEMO NESTO I NEKOGA DA NAS UJEDINI I SVI ZAJEDNO POKUSAT NESTO NAPRAVITI, AKO NE, VRACAMO SE IGRANJU NOGOMETA PO NIZIM LIGAMA, ROSTILJ, ČOBANAC, FIS, MOZDA SE BACIMO I U AMERIČKI NOGOMET :sm: I ČEKAMO NASTUPE KLUBOVA I REPREZENTACIJA VAN GRANICA SJEVERNE KOREJE, OVAJ HRVATSKE SAM HTJEO RECI, PA CEMO ICI SVUDA PO EUROPI NA PAR DANA, CUGAT, KOCKAT, KARAT I PRAVITI CIRKUS I TO JE TO
:k: :k: :k:

BOBIKA
Reactions:

Post by BOBIKA » Tue Jul 06, 2010 2:54 pm

A MOZDA SE BACIMO U PRIVREDNI KRIMINAL, POTPISIVAT CEMO NEKE PAPIRE, UZIMATI PAR MILIJONA EURA, ODLEZAT AKO NAS UVATE MJESEC, MJESEC I PO U REMETINCU I IZACI VAN I SHOW
I KAD BUDEMO IZLAZILI IZ REMETINCA ZA MJESEC DANA OSTAVIT CEMO NESTO LOVE ZA KUHINJU OVIMA STO LEZE 3 GODINE ZBOG BAKLJE
:lol: :lol: :lol: :lol:

Post Reply