Uprava

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Markan
Reactions:

Re: Uprava

Post by Markan » Sun Dec 12, 2010 10:21 pm

Image

:sm:

frnja
Reactions:

Post by frnja » Sun Dec 12, 2010 11:30 pm

Koja gužva... :punch:
Liga 10 četverokružno !! Amen !

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue Dec 14, 2010 9:19 am

http://www.jutarnji.hr/-markulin-uspio- ... ka/911286/

znaći i špehar ima cijenu, koji je tu interes nk osijeka? ili osobno špeharov? zar nismo mogli biti neutralni i bavit se svojim problemima ili dati svoga kandidata?
moram da napišem da sam jako razočaran stavom i izborom kluba i predsjednika oko izbora HNS i nekako mi se čini da se opet vodi politika kontra razmišljanja navijača što po meni nikako nije u interesu nk osijeka...

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue Dec 14, 2010 10:01 am

po meni nismo se trebali upuštat u njihove igre(hajduk i dinamo) mislim da bi osijek morao početi stvarati neki svoj lobi u HNS i početi stvarat svoju politiku ovako se sve lomi preko naših leđa onaj koji pobjedi brzo te zaboravi a poraženi te kad tad dočeka na zicer.
nije špehar neki uvlakač ali mu ovo sigurno nije ni trebalo jer mislim da se ova situacije baš i netiče nk osijeka jer je to sukob hajdin bande a i večina se obečanja neće ispunit iz njihovih kampanja mislim da se trebamo okrenit sami sebi i stvarat veći uticaj u slavoniji i baranji kako navijački tako i rezultatski a da nepričam da treba ojačati poziciju u HNS nešto poput slavonskog lobija .. uglavnom špehar ima previše posla i problema kod kuće

Nozh
Reactions:

Post by Nozh » Tue Dec 14, 2010 12:47 pm

i mamić i marković i štimac su govna i šljam...(da ne smišljam još epiteta). tako da je meni tako svejedno koje će govno na čelo te smiješne organizacije kada je već samim kandidiranjem tih govana nanijet poraz hrvatskom nogometu.

ak ništa, barem se treba prikloniti onom tko nam daje veće privilegije ili tko će nas više platiti. ako je to marković i kompanija... :dknow:

bokios
Reactions:

Post by bokios » Tue Dec 14, 2010 2:07 pm

Nemojte se zavaravati. Osječki lobi postoji ali NK Osijek od toga nema ama baš ništa. To su sve olinjali starci koji rade u svom interesu (samo pogledajte tko zastupa županijski savez bit će vam sve jasno).
Na kraju krajeva mi nećemo nikad znati kako je Špehar glasao jer je to tajno. On i da hoće službeno ne može donositi nikakve odluke, nego to radi županijski savez u obliku preporuke.

Da se mene pita da klubovi u HR imaju muda povezali bi se preko Osijeka, Rijeke i Varteksa i imali veću težinu nego Dinamo ili Hajduk pojedinačno, a ne da smo ili "tabor Dinamo" ili "tabor Hajduk". Ne želim da budemo ni u jednome.

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Tue Dec 14, 2010 2:42 pm

bokios wrote:Nemojte se zavaravati. Osječki lobi postoji ali NK Osijek od toga nema ama baš ništa. To su sve olinjali starci koji rade u svom interesu (samo pogledajte tko zastupa županijski savez bit će vam sve jasno).
Na kraju krajeva mi nećemo nikad znati kako je Špehar glasao jer je to tajno. On i da hoće službeno ne može donositi nikakve odluke, nego to radi županijski savez u obliku preporuke.

Da se mene pita da klubovi u HR imaju muda povezali bi se preko Osijeka, Rijeke i Varteksa i imali veću težinu nego Dinamo ili Hajduk pojedinačno, a ne da smo ili "tabor Dinamo" ili "tabor Hajduk". Ne želim da budemo ni u jednome.
Potpisujem!
Imat ćemo uskoro i predsjednika "pravog" rođenog Osječanina Šukera, ali nećemo imati ništa od toga...

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue Dec 14, 2010 3:11 pm

ja pod osječki lobi smatram ljude odane klubu i regiji odakle dolaze znači osijek i slavonija i baranja ovi što nas sad predstavljaju su sve samo ne osječani jednostavno sluge mamića i markovića zg dupelizci očekivao sam od špehara nešto novo novi vjetar možda da se i obračuna sa ovom garniturom što predstavlja županijski savez ipak iza sebe ima največi klub u slavoniji i navijače moramo početi vodit svoju politiku i nk osijek mora zauzet svoju poziciju kako rezultatski tako i politički u hns a ne da imamo ugled i tretman varteksa,slavena,intera....ipak mi nismo oni želim upravu koja ima viziju i koja neće ovisit o volji mamića,markovića,štimca i ostalih kreatura HNL-a

sympathizer
Reactions:

Post by sympathizer » Tue Dec 14, 2010 3:22 pm

Ne možemo tako olako pljuvati po novoj upravi. Da se razumijemo, ja sam protiv Markovića. Ali nemojmo se zavaravati da se mu se Špehar išao uvlačiti u guzicu. Vjerovatno mu je ovaj dao više obećanja od Štimca. Npr. jedno od mogućih je da će HNS platiti renoviranje pomoćnog terena s umjetnom travom, a možda čak i glavni teren. Treba glasati za onoga od kojeg će NK Osijek imati najviše koristi.
Mi smo našoj općini obećanje dali...

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Tue Dec 14, 2010 3:59 pm

Osječki lobi ne postoji! Da postoji to bi značilo da osijek ima kakvu takvu "prođu" kod sudaca(a tu smo s lobijem kao najjači!?). Zatim rješavanje pomočnog terena išlo bi lagano a ne ovako prošnjom.Dovođenje igrača nebi predstavljalo problem i na koncu sponzorstva i naplata tih istih nebi bio neki poseban problem.Ovako imamo kao neki "lobi" ali samo za vlastiti djep.između ostalog ne služe za prosperitet osječko baranjskog saveza .Njihova uloga je da bezpogovorno služe i klimaju glavom odlukama Mamića i njegove bagre.Oporbe takvim čelnicima svemu sudeći ne postoji jer moje je zapažanje da olako dobivaju rukovodeća mjesta u podsavezu .Recimo jedan Vučemilović već godinama biva biran za predsjednika podsaveza,molim da mi netko kaže koja je njegova zasluga u nogometu da on zaslužuje redovno to mjesto(osim što je dinamovac i hercegovac ni jednu drugu preporuku ne nalazim :sm: ).Za Širkana znam i kolko tolko zbog aktivnog bavljenja prof. suđenjem ima mjesta u tom čelništu.No isto tako znajuči kakva je osoba ni po jednoj točki ne zaslužuje da predstavlja nogomet i nogometne djelatnike ove županije.Šuker,ljigo koji prvo nek si sredi privatni život a nakon toga ispriča osječanima pa čemo vidjeti dali zaslužuje ikakvu kanditaturu.Sumnjam da če ikada zaslužiti povjerenje pravih navijača i nogometnih zaljubljenika.

Post Reply