Tko treba biti novi trener Nk Osijek?

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
SectorF
Reactions:

Re: Tko treba biti novi trener Nk Osijek?

Post by SectorF » Wed Sep 25, 2019 1:58 pm

Yey wrote:
Wed Sep 25, 2019 1:36 pm
Harry_Mata_Harry wrote:
Wed Sep 25, 2019 1:20 pm
Baš, totalno kretenski članak. Nama treba ambiciozan trener koji ima iskustvo osvajanja nečega, koji će doći ovdje i udariti šakom o stol i biti svjestan da ima drugi najjači igrački kadar u ligi i da ide napasti kup i ligu prvaka...Koji neće svršavati na HajDin i kojemu će biti normalno da Osijek u finalu kupa ili ligaškoj tekmi odere iste...Makar on kao igrač igrao 1 sezonu za njemačkog petoligaša, ali da je TRENER!
Na prvu bi svi rekli isto to. Daj nekog zajebanog, autoritet, šaka o stol, krv, znoj, suze i tako to.
Ali ne mora biti. Možda bi ovoj ekipi sjeo neki friendly tip koji će napraviti klapu od njih (npr. Slaven Bilić). Tko zna ustvari kakvi su ti naši igrači tipovi, koji pristup bi od njih izvukao maksimum.
Najvažnije je po meni da je trener čovjek koji zna, motiviran je i ambiciozan, da nije težak karakter (Zekić ;) ), a to kakve metode će koristiti i kakav pristup je manje bitna stvar.
Zato nekako i kmecim za Biscanom, mislim da on ima vecinu karakteristika koje trazimo. Karijera, uspjeh kao trener, autoritet, onako je cool i hladan lik a opet mislim da ima tu friendly crtu po potrebi, nije neki nedodirljiv, uz sve je gospodin.

Steta sto ne zeli doci u ovom trenutku!
No dobro
Ti si ljubav najveća... :k:

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Wed Sep 25, 2019 2:09 pm

u ovoj situaciji jednostavno ne mozes znati sto bi bilo bolje... ovaj ili onaj, ovakav ili onakav... sad bi vec bilo lijepo znati i ime da barem pisemo onda u tom smijeru...
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

sympathizer
Reactions:

Post by sympathizer » Wed Sep 25, 2019 8:28 pm

Ma za naše navijače nema idealnog trenera. Nama da i pristane doći npr. Christian Panucci, pored toga što ima ogromno igračko iskustvo, srali bi što nije ništa postigao kao trener.
Bila bi to skupa investicija, ali bi se više pisalo o NK Osijek. Vjerujem da bi to i njemu bio izazov. Klub je u ekspanziji, bori se za Europu, može se uzeti kup, nitko ti se ne miješa u posao (barem se nadam da je tako).
Zato naprijed Meštre, stisni gas.
Mi smo našoj općini obećanje dali...

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Wed Sep 25, 2019 8:53 pm

Rajnus wrote:
Wed Sep 25, 2019 2:09 pm
u ovoj situaciji jednostavno ne mozes znati sto bi bilo bolje... ovaj ili onaj, ovakav ili onakav...
ne treba ni tu puno izmisljat, zna se tocno sto treba

imamo lijepe primjere u zadnje vrijeme

bjelica, biscan, kek

sva trojica dosla i od momčadi od mogucih 100% izvukli od njih 130%

mi smo zadnji put doveli juniora trenera koji je od mogucih 100% izvukao 70%

rijeci nije puno trebalo da nadje trenera koji odgovara opisima one trojice gore

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Wed Sep 25, 2019 10:16 pm

Panucci je na naslovnici Glasa uz upitnik

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Wed Sep 25, 2019 10:45 pm

Panucci bi bio vrlo dobar izbor. Nije nesto osvajao, ali ima brdo iskustva, sto igrajuci pod raznim trenerim u vrhunskim klubovima i reprezentaciji Italije, vodio je i Albaniju, trenirao neke klubove. A i bio je pomocnik Capellu, sto je definitivno plus. E sad, koliko je realan njegov angazman...
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Wed Sep 25, 2019 10:49 pm

Ja sam za njegov dolazak. A ako dođe i ispostavi se da sam bio u krivu, pojest ću svoju diplomu. :tongue:
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

zoki
Reactions:

Post by zoki » Wed Sep 25, 2019 11:14 pm

igrao je pod vrhunskim trenerima i toliko je od njih pokupio da su mu svi dosadasnji klupski angazmani bili vrlo losi, a ni kao izbornik nije puno bolji... ma dajte, kakav panuci... opet biti neciji poligon za ucenje... a ime je autoritet do prvog treninga, a nadalje samo znanje...

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Wed Sep 25, 2019 11:19 pm

zoki wrote:
Wed Sep 25, 2019 11:14 pm
igrao je pod vrhunskim trenerima i toliko je od njih pokupio da su mu svi dosadasnji klupski angazmani bili vrlo losi, a ni kao izbornik nije puno bolji... ma dajte, kakav panuci... opet biti neciji poligon za ucenje... a ime je autoritet do prvog treninga, a nadalje samo znanje...
Zasto uopce trositi novce na trenera kada ima toliko znalaca po fejsbuku i ostalim stranicama koje prate klub? Neka Mestar svaki puta postavi na mjesto trenera drugoga komentatora koji skupi najvise lajkova i eto rijesen problem trenera.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Wed Sep 25, 2019 11:30 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Wed Sep 25, 2019 11:19 pm
Zasto uopce trositi novce na trenera kada ima toliko znalaca po fejsbuku i ostalim stranicama koje prate klub? Neka Mestar svaki puta postavi na mjesto trenera drugoga komentatora koji skupi najvise lajkova i eto rijesen problem trenera.
pa smije covjek komentirat po forumu

al činjenica(ostvareni rezultati) je da su kek biscan i bjelica za ovog lika klop gvardiola i murinjo

Post Reply