Tko treba biti novi trener Nk Osijek?

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
mariox
Reactions:

Re: Tko treba biti novi trener Nk Osijek?

Post by mariox » Sat Feb 08, 2020 7:40 pm

Nema novog trenera pa tko bi došao i igrao Skenderovku? Gdje če Kule kad dobije otkaz? on bi bio najsretniji da je Meštar doveo trenera on bi se vratio u školu ovako Skender uletio i jebe i dalje cijeli klub od pionira do seniora ,Kule je tu sa razlogom glava dolje i radi kako se kaže

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sat Feb 08, 2020 7:40 pm

Maverick wrote:
Sat Feb 08, 2020 7:32 pm
Točka.

kakav je ovo argument pobogu. ako cemo na forumu raspravljat, pa onda napisi nesto. a ne onak je kak ja mislim da je i forum se moze zakljucat jer sam ja sve reko

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sat Feb 08, 2020 7:43 pm

Staco je jedini pokazao karakter i ambiciju u trenerskom poslu. Najtuznije je od svega toga sto bi on bio bolji izbor od Kuleta i Skendera zajedno.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sat Feb 08, 2020 7:55 pm

JohnnyCash82 wrote:
Sat Feb 08, 2020 7:43 pm
Staco je jedini pokazao karakter i ambiciju u trenerskom poslu. Najtuznije je od svega toga sto bi on bio bolji izbor od Kuleta i Skendera zajedno.
ne ne. ni njega nebi poštovali.
ovima treba mircea lucescu ili hector cuper. takve njuške.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sat Feb 08, 2020 8:12 pm

Kempes wrote:
Sat Feb 08, 2020 7:55 pm
JohnnyCash82 wrote:
Sat Feb 08, 2020 7:43 pm
ne ne. ni njega nebi poštovali.
ovima treba mircea lucescu ili hector cuper. takve njuške.
Ma ja mislim da tu nije samo do postovanja, nego je i do trenerskog znanja. Staco je sa puno skromnijom ekipom igrao dopadljiv nogomet s dosta prilika. Zar nije nedavno Muller izjavio kako Niko Kovac nije znao prenijeti svoje zamisli igracima i ucinit ih jasnim. Ocito da ni Skender ni Kule to ne znaju.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sat Feb 08, 2020 8:57 pm

marioart wrote:
Sat Feb 08, 2020 7:30 pm
ako nam treba vezni, a navodno se zelimo i boriti za 2mj i kup, onda bi trebalo doesti kvalitetnog igraca koji ce donijeti rezultat, a ne prvenstveno misliti na trgovinu... dzabe se mi onda tu zivciramo...
ne znam dali ti je ovo navodno isto ironicno ili nije. uprava je rekla i usmeno i pismeno cilj je 2. mjesto. sad kad je dinamo ispo iz kupa, vjerujem da je i trofej cilj

ne mislim da uprava trenutno trazi pojacanje u vidu mladog igraca za preprodaju, nego trazi igraca tipa laszlo. igrac u dobrim godinama koji je vec nesto negdje pokazao.
marioart wrote:
ako je bio rekordan, onda smo ga rekordno lose potrosili... nit je mance zasada opravdao ulog, nit se ostatak ekipe kojima je navodno poboljsan ugovor nesto iskazuje...
od potrosenih 3 mil € na pojacanja. novac je otisao na odstete i place za majstorovica, grezdu i mancea. ja ne znam koja su tvoja ocekivanja ali sudeci da kazes da su to rekordno losa pojacanja, moram ti reci da zivis u oblacima.

jugovic i oni crncu pokupiti s neke agencijske drazbe nisu pojacanja, nego da se popuni kadar, o tom ne pricam. dovedeni su za 0 € jer toliko i vrijede. samo tepci mogu mislit da ce oni bit igdje prevaga
marioart wrote:
osim tih pogodaka ima i lista promasaja, koja je nesto duza... a neki s tvoje liste se jos trebaju pokazati... nadam se da ce biti jos bolji potezi od sutala, ali mislim da i dalje nas SD i skautska sluzba nisu na dovoljnom nivou kojem mi navodno stremimo
skautska sluzba poprilicno dobro radi, pogotovo kad ih usporedis sa hajdukom i rijekom koji su do nedavno cijelo vrijeme imali bolju pregovaracku poziciju

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sat Feb 08, 2020 9:01 pm

Koliko on sada smije osvojiti bodova u sljedece 3 utakmice, a da i dalje ostane trener?

Ako izgubi iz Hajduka za 3 tjedna neka se sam pokupi i ode, ali steta sto mu je njegovo mjesto zauzeo njegov ucenik sada pa se nema gdje vratiti, a mi neka i dalje trpimo i njega i takve kao on i Skender. Sramota.

1 osoba je prije par mjeseci rekla da on ne bi trebao biti samo prijelazno rijesenje, ali ga posralo par rezultata pa je eto ostao trajno rijesenje od covjeka koji je predsjednik, a vjerojatno nikada ni tjelesni u skoli nije mogao igrati, a zaboravljamo kako je dobio i Goricu, i Rijeku kod kuce, a i Istru iz penala u 95. minuti...

Ma sve mi se ovo gadi, a trebalo bi ovo biti najbolje razdoblje ikada.... a nisam jedini.
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sat Feb 08, 2020 9:02 pm

ma zapravo odustajem. sreca nasa da nam klub ne vode navijaci. vjerujem da bi bili jos gori od hajduka

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sat Feb 08, 2020 9:04 pm

Sreca da nam vode takvi kao Kule, bez imalo energije i bez rizika, a i ja bih sa ovakvom ekipom bio najmanje 4. kao i bilo tko sa ovoga foruma.
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sat Feb 08, 2020 11:52 pm

Delmat wrote:
Sat Feb 08, 2020 7:29 pm
Na presici ga je netko pitao za lopu i dva glupa žuta kartona i da li će biti kakve reakcije na to. On tu nema odgovor, ne zna što bi rekao, spomenuo je da će pogledati snimku pa će vidjeti što se dogodilo :sleep: On sam sebi ne uljeva povjerenje. Najgore što ga igrači vj ne slušaju.

Podsjeća na červara kad je time-ou. On nešto laprda a igrači se dogovaraju što će igrati.
bas to sam i ja reko ,ko cervar,sam laprda a niko ga ne slusa !!!...debil,nek ide u 3pm i on i mestrovic !!!
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Post Reply