Tko treba biti novi trener Nk Osijek?

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
mariox
Reactions:

Re: Tko treba biti novi trener Nk Osijek?

Post by mariox » Sun Feb 09, 2020 5:37 pm

Teško je sad o igračima kad nemaš struku da je netko drugi na klupi mozda bi posložio stroj od ekipe, našao prave uloge za Lacija,Lopu,Peru... nikako nisam sad zadovoljan ,Kule koliko loše mislio o njemu kao treneru mislim da moze bolje od ovog sada e sad ?????? neke odgovore pretpostavljamo,znamo

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Sun Feb 09, 2020 5:41 pm

Mladjo wrote:
Sun Feb 09, 2020 5:32 pm
Ma ne moramo ići dalje od lacija, on je najbolji primjer. Vidjeli smo svi šta zna i može, lik ne bi igrao za madjarsku repku zbog plavih očiju pa je svejedno kod nas toliko nedorečen i neiskorišten da boli glava. Kao i mance.
Mislim da Laci jedva ceka da ode odavde. Moj dojam je takav. Mislim da ce odraditi ovu polusezonu i cao!
Ti si ljubav najveća... :k:

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sun Feb 09, 2020 6:03 pm

Secirajte Laszlovu igru jučer. Bio je uvjerljivo najbolji pojedinac na terenu, ali đabe kad mora biti i trkač i razigravač i udarač i obrambeni i napadač i to sve raditi za dvojicu jer Pilj je jučer (kao i protiv Gorice) bio uvjerljivo najlošiji igrač na terenu. Tužno je što ćemo dvije godine u sastavu imati igrača kao što je Laszlo Kleinheisler, a s njim nećemo napraviti apsolutno ništa. Ono kupio sam ferrarija da budem najbrži, ali vozam ga samo po poljskim putevima i makadamu, a i kad izađem na cestu, ne stavljam ga više od treće brzine...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sun Feb 09, 2020 6:08 pm

Mladjo wrote:
Sun Feb 09, 2020 5:28 pm
Treba nekad i drugačije postaviti stvari... i lopa i pilj su preko nekoliko puta pokazali da itekako znaju igrati nogomet. Zašto nemaju konstantu? Možda je do njih, a možda i nije
se sjecas mozda one analize sto sam kopiro od onog decka sa sportneta sto se profesionalno bavi analitikom igraca

tocno je detektirao da je najveci problem osijeka kvaliteta veznog reda. posebno je tu istaknuo pilja koji gotovo uvijek predugo drzi loptu u svojim nogama i time koči apsolutno sve.

i pilj i lopa su dugo u klubu, igrali su pod 3 trenera i pod mali milijun razlicitih formacija i pozicija. problem je kod njih uvijek bio isti. pilja nebi otpisivao jer mislim da zna bit koristan ulaskom s klupe. dok kod lope zbilja ne vidim niti jedan razlog da on igra osim eto jer zbilja nemamo drugu opciju. to ces vidjet i na ljeto kada lopa bude bez kluba, imat ce problema nac profesionalan angazman 100%. a mi od njega ocekujemo da sudjeluje u borbi za kup i 2 mjesto lige

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Sun Feb 09, 2020 11:17 pm

U isto vrijeme se slazem i sa sectorom i s lukom po pitanju lacija. Jučer dobar dio utakmice najbolji na terenu, a u isto vrijeme se vidi na njemu da ne uživa ni malo. Za lopu se slažem, njega sam nakon ove svinjarije prekrižio i ne želim ga više vidjeti ni minute, jer nije samo ovo od jučer problem, problem su njegove igre zadnji ohoho. Lik je realno odigrao jednu odličnu polusezonu, sve ostalo je bilo baš loše. Za pilja mi stručnjaci i “stručnjaci” mogu pisati šta god žele, ali moj je dojam da je on nama itekako koristan igrač koji je nerijetko bio igrač utakmice. Jer ima ono što do dolaska grezde nismo imali uopće, a to je okomitost. Ima ju i mance samo to često ispadne jako loše. Drži li pilj u prosjeku loptu više od naših veznjaka zato što ju davi kao lopa ili zato što je poduzetan i ima muda nešto pokušati? To je velika razlika!
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sun Feb 09, 2020 11:29 pm

Mladjo wrote:
Sun Feb 09, 2020 11:17 pm
Jučer dobar dio utakmice najbolji na terenu, a u isto vrijeme se vidi na njemu da ne uživa ni malo.

ma taki je on pa ti se cini. sjeti se kako je izgledo na utakmici hrvatska madjarska u splitu, lik je pizdio non stop. ljut je on cesto, no mislim da se bori full za ekipu. izmedju ostalog, najplaceniji je od njih, to mu daje obvezu da i predvodi ekipu

Yey
Reactions:

Post by Yey » Mon Feb 10, 2020 8:53 am

Mislim da Laciki ne treba puno da se vidi da je odličan. Treba mu samo kompatibilan igrač u vezi, plemeniti veznjak sa dobrim pasom da ga rastereti tog razigravačkog dijela igre. A on će onda odrađivati trku, destrukciju i ubacivanje u napad iz drugog plana.

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Mon Feb 10, 2020 10:18 am

Jel ima kakav madarski trener da valja i da je slobodan..ono cisto pitam

sympathizer
Reactions:

Post by sympathizer » Mon Feb 10, 2020 7:58 pm

lokal88 wrote:
Mon Feb 10, 2020 10:18 am
Jel ima kakav madarski trener da valja i da je slobodan..ono cisto pitam
Nema. I oni uvoze trenere. U stvari, ima jedna poznata faca, Lajos Detari. Jednu sezonu je vodio Ferencvaros. Izgleda mi kao pijanac bez referenci, a u stvari je legenda mađarskog nogometa.

sympathizer
Reactions:

Post by sympathizer » Mon Feb 10, 2020 8:45 pm

Volo bih da je novi trener švabo, npr. Klaus Allofs, Heiko Herrlich ili Niko Kovač, ali bojim se da ih naša palanka ne bi zanimala.

Post Reply