Osječka škola nogometa

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Post Reply
white wereucha
Reactions:

Re: Osječka škola nogometa

Post by white wereucha » Tue Nov 09, 2010 6:06 pm

Domagoj Vida,Josip Knežević,Marin Skender,Tomislav Mikulić,Danijel Pranjić,Goran Ljubojević,to je sve što vrijedi zadnjih 10g iz te škole...
22.12.1954 - VINKO COCE - 27.10.2013.

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Tue Nov 09, 2010 6:19 pm

ja bi dodao i josip tadić, al taj si je sam kriv što nije napravio karijeru.
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

russell
Reactions:

Post by russell » Tue Nov 09, 2010 6:31 pm

o ovom moš napravit seminar jbt :D
mene čupaju 2 stvari, nama već 1000 godina fali zadnji vezni, fantazist, lijevi bek i ne znam šta, a iz te škole samo izlaze nesigurni stoperi,alibi veznjaci i nemam sreće napadači, kad će počet stvarat ono što nam treba
druga stvar je, s obzirom da mi je 20 imam puno lega koji su donedavno tamo igrali i svi kažu isto, igraju oni koji plate ne oni koji znaju (naravno ne svi,ali većina), to je javna tajna i to treba sve potjerat, ko god je uzeo sok od nečijeg tate hvala, doviđenja.

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Tue Nov 09, 2010 6:59 pm

Mito i korupcija + nesposobnost trenera...Što je najgore to počinje već od najranijih uzrasta, ustvari najgore je da neki i dalje puše legende o poznatoj osječkoj školi, a vidimo kakvi nam igrači dolaze u seniorski pogon...Dijete trenira cijelo ljeto i krene sezona, a tatini sinovi koji su "trenirali" na moru u prvom sastavu i kako onda odgovoriti na pitanje klinca "Zašto ja ne igram?". Situacija od prije par godina: klinci poslije treninga zimi dobivali hladnu vodu jer se kao nije imalo love za čaj već se tražilo roditelje. Prije nekih 6-7 godina dolazi dečko iz Vladislavaca na probu, stvarno je imao potencijal, prvo pitanje je bilo "Što ti roditelji rade?", obzirom da mu je mama domaćica tj nezaposlena, a stari grobar ponuđena mu posudba u Olimpiju. Na kraju ga pokupili neki Mađari, čak su mu i državljanstvo nudili. Kakve škole imaju treneri koji su se tamo uhljebili? Koliko rade na samoizobrazbi? Trenerski seminari, nove metode treninga... Što se tiče Vide, za njegov uspjeh je jako bitan njegov stari, ali ne zbog love, već što je radio s njim. Ljubojeviću je tata sudac plaćao igranje u mlađim uzrastima hrvatske reprezentacije...Šlag na kraju, ne znam koliko je informacija točna, ali netko ovdje možda zna: umjetna trava na kojoj treniraju i igraju mlađi uzrasti je trava prve generacije i zbog njeg mlađi igrači imaju često problema s ozljedama...Ma užas, takvih primjera ima more, ali uzalud vam trud svirači, to je poznata osječka škola nogometa!

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Tue Nov 09, 2010 8:01 pm

KUP JE NAŠ!! :sal: :sal:
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

white wereucha
Reactions:

Post by white wereucha » Tue Nov 09, 2010 8:02 pm

zapravo i Hrvoje Milić je produkt osječke škole,eto njega zaboravih
22.12.1954 - VINKO COCE - 27.10.2013.

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Tue Nov 09, 2010 8:04 pm

to je škola u kojoj se do ove sezone igralo 3-5-2

zoki
Reactions:

Post by zoki » Tue Nov 09, 2010 8:54 pm

3vilP wrote:to je škola u kojoj se do ove sezone igralo 3-5-2
i mi se čudimo što nam škola ne izbacuje bekove :rotfl:
da se samo malo zaviri, zagrebe ispod površine, našlo bi se toliko smeća u toj školi da bi ju bolje bilo ukinit nego i dalje financirat a ne dobit ništa zauzvrat osim svake 10. godine...

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Tue Nov 09, 2010 9:20 pm

white wereucha wrote:zapravo i Hrvoje Milić je produkt osječke škole,eto njega zaboravih
de ne spominji mi tog indijanca tovarskog..levat bio i bit ce !!
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Nozh
Reactions:

Post by Nozh » Tue Nov 09, 2010 9:23 pm

nemesis wrote:
white wereucha wrote:zapravo i Hrvoje Milić je produkt osječke škole,eto njega zaboravih
de ne spominji mi tog indijanca tovarskog..levat bio i bit ce !!
tako je! govno nezahvalno, tu trenira, a kada tu bude hajduk ide s torcidom navijat. taka govna od ljudi su isto posljedica rada u školi. imaš dijete od malena u školi i ne uspiješ mu usaditi u glavu ljubav za klubom

Post Reply