Novi "el presindente" ili grobar HNL-a

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
mariox
Reactions:

Re: Novi "el presindente" ili grobar HNL-a

Post by mariox » Sat Dec 18, 2010 9:30 am

ZDRAVAC wrote:Dobro se sjećam tog uzvrata sa West Hamom,a pogotovo poštenog Štimca,kad je igrao sa žutim kartonima,bacio grbu lik :tongue: ma klošari su svi,štimac ili marković isto nam se piše,onaj mamić smeće može kako hoće,i nikom ništa,naš Špehar se prodaje za male pare :sm:
upravo to i gdje je tu osijek? nigdje ljudi mi nemamo koristi od toga sjetite se povjesti 20000 navijača 73 u zg,5000 na gostovanju protiv crvenke 2 ju liga.. a zašto je tako bilo? vjerovatno jer smo bili klub sa stavom što su navijači u osijeku i slavoniji prepoznali ali od 80-ih godina uvlačenja tadašnjih uprava zvijezdi ,prodaja utakmica navijači nestaju na tribini klub postaje marioneta bg poslije rata samo se promjenio gospodar zg zbog čega? sitne parice,interesa pojedinaca a naš klub tone do toga da nas ima 100 na istoku a to nisam nikad doživio a na istok idem skoro 30 godina nije špeharov posao da vodi samo klub do rezultatskog uspjeha nego da i vodi zdravu klupsku politiku koju želi večina navijača i sa kojom čemo se mi identificirati a pogotovo generacije koje dolaze a na njih nitko nemisli a koja če bojim se imat stav u osijeku a pogotovo u hr šugavi klub koji pušta dinamu i uvlači se zg u guzicu a onda če lege moje i 100 mazohista biti puno....... :director:

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Sat Dec 18, 2010 10:37 am

mariox wrote:
ZDRAVAC wrote:Dobro se sjećam tog uzvrata sa West Hamom,a pogotovo poštenog Štimca,kad je igrao sa žutim kartonima,bacio grbu lik :tongue: ma klošari su svi,štimac ili marković isto nam se piše,onaj mamić smeće može kako hoće,i nikom ništa,naš Špehar se prodaje za male pare :sm:
upravo to i gdje je tu osijek? nigdje ljudi mi nemamo koristi od toga sjetite se povjesti 20000 navijača 73 u zg,5000 na gostovanju protiv crvenke 2 ju liga.. a zašto je tako bilo? vjerovatno jer smo bili klub sa stavom što su navijači u osijeku i slavoniji prepoznali ali od 80-ih godina uvlačenja tadašnjih uprava zvijezdi ,prodaja utakmica navijači nestaju na tribini klub postaje marioneta bg poslije rata samo se promjenio gospodar zg zbog čega? sitne parice,interesa pojedinaca a naš klub tone do toga da nas ima 100 na istoku a to nisam nikad doživio a na istok idem skoro 30 godina nije špeharov posao da vodi samo klub do rezultatskog uspjeha nego da i vodi zdravu klupsku politiku koju želi večina navijača i sa kojom čemo se mi identificirati a pogotovo generacije koje dolaze a na njih nitko nemisli a koja če bojim se imat stav u osijeku a pogotovo u hr šugavi klub koji pušta dinamu i uvlači se zg u guzicu a onda če lege moje i 100 mazohista biti puno....... :director:
bravo :bravo:
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Sat Dec 18, 2010 10:50 am

Ovo je bilo biranje gore od gorega, ali ipak je bi bilo bolje iabrati promjenu od ovog uhodanog učmalog sustavnog uništavanja nogometa, ali ako su većina "vatrenih" za tu struju, šta više reći.

Da sam na Špeharovu mjestu, ja bi nabacio grbu i ostao suzdržan, navukao bi zbog toga bijes i jednih i drugih ali bi dobio spomenik u Osijeku. :sal:

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Sat Dec 18, 2010 11:23 am

suzdržan je isi racku kao glas Markoviću

a Špehar tu nije glasao vlastito nego kao predstavnik Udruge prvoligaša

hitman n
Reactions:

Post by hitman n » Sat Dec 18, 2010 12:03 pm

Kažeš kako je Boban najinteligentniji od svih njih,za mene je on obični pametnjaković,folirant,kalkulant i kukavica te će mi njegov legendarni potez sa tekme sa "zvezdom" ostati vječita tajna.
OMG

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Sat Dec 18, 2010 12:22 pm

Evo moga malog prloga ovoj temi:

Treća opcija?
http://www.bijelo-plavi.com/index.php?o ... &Itemid=66
:sal: :sal: :sal:

hitman n
Reactions:

Post by hitman n » Sat Dec 18, 2010 12:30 pm

Za moj pojam ti epiteti u potpunosti mu odgovaraju.
Onakav sav ušminkan od svoje "mamice" Leonardice sav je neki nježan,načitan,pametan,dubokomisaon i uvijek za njega "još nije zrelo vrijeme" te mora "još odvagati" te ovo te ono.Ma obična pičkica koja nema muda uletiti u kavez sa lavovima već sa sigurne udaljenosti pametuje iako i to dosta rijetko čini valjda zato što je on "veliki gospodin" te su ovi ostali ispod njegove razine.
Ma,obični milanski šminker.
OMG

hitman n
Reactions:

Post by hitman n » Sat Dec 18, 2010 12:36 pm

Kempes wrote:evo kada smo kod toga, mnogi su zaboravili ili neznaju. a vrijedi istaknuti.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zvon ... 14257.aspx
UDRUGA SOS dječje selo Hrvatska, zahvaljujući humanitarnom naporu Zvonimira Bobana, imat će za izgradnju kuće za mlade u Osijeku na raspolaganju 1,2 milijuna kuna.

Kako je objavljeno na današnjoj konferenciji za novinare u Hrvatskom nogometnom savezu, na oproštajnoj utakmici kapetana hrvatske reprezentacije Zvonimira Bobana održane u listopadu prošle godine u Zagrebu, prikupljeno je milijun i 171 tisuća kuna, a ukupno će SOS dječjem selu Hrvatska biti uplaćeno 1,2 milijuna kuna.

Zvonimir Boban danas se još jednom zahvalio svima koji su pomogli da njegov oproštaj uspije i u humanitarnom dijelu. Zahvalu hrvatskom kapetanu uputila je predsjednica Udruge SOS dječje selo Hrvatska Mariza Katavić. Napomenula je kako je s osječkim gradonačelnikom postignut načelan dogovor oko dobivanja zemljišta za kuću mladih. Za ovu akciju Boban je dobio i pohvalu od predsjednika Međunarodne nogometne federacije (FIFA) Seppa Blatera.
za izgradnju kuće za mlade u Osijeku

Bez ikakve zloće i ne daj Bože vrijeđanja ali to je ko stvoreno za njegov profil tj.humanitarni rad i zato skidam kapu.
OMG

frnja
Reactions:

Post by frnja » Sat Dec 18, 2010 2:06 pm

gunners wrote:Evo moga malog prloga ovoj temi:

Treća opcija?
http://www.bijelo-plavi.com/index.php?o ... &Itemid=66
:sal: :sal: :sal:

Odlično... ;) :k:

Nadam se da če Špehar i ostali pročitat to...
Liga 10 četverokružno !! Amen !

frnja
Reactions:

Post by frnja » Sat Dec 18, 2010 2:07 pm

Kempes wrote:bolje da je milanski šminker.
nego da je madridska kurva.

možemo se naći na pol puta sa stavovima. tvoje procijene se odnose na njegov stav prema savezu i ostalome, ali ja to gledam samo kao namjeru njega da se ostavi ćorava posla i to je okej.
generalno, gledajući ga kao kompletnu osobu, ništa od navedenog, po meni, ne stoji.
http://www.youtube.com/watch?v=CoxrfXqJ_Kg :sm: :sm:
Liga 10 četverokružno !! Amen !

Post Reply