..

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
sympathizer
Reactions:

Re: Milijuni NK Osijeka i dalje leže u švicarskoj banci

Post by sympathizer » Sat Dec 18, 2010 9:57 pm

Zar nije klub izgubio na sudu ? :dknow:
Mi smo našoj općini obećanje dali...

Nozh
Reactions:

Re: ..

Post by Nozh » Sat Dec 18, 2010 11:06 pm

zar nije bilo priče još u vrijeme maršića da se ide na sud u njemačkoj (koln ak se dobro sječam) da se ovo sve riješi?!

Nozh
Reactions:

Post by Nozh » Sat Dec 18, 2010 11:23 pm

ma još kada padne u zastaru i možemo se pozdraviti s time :punch:

taj novalić je govno dinamovsko jedno, baš mi je drago što trune pod zemljom, a nadam se da će mu njegova dunja dizat moral velikoj količini osjekovih igrača

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sat Dec 18, 2010 11:27 pm

ma najčudnije je to da čak ni keler nepiše o tome pa ni drugi mediji i što je još jače ni nova uprava nepita šta je sa tom parom ili svi znaju gdje je parica (tko je lapio)a neče nama da kažu... :dknow:

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Sat Dec 18, 2010 11:54 pm

Trebalo bi pitati osječke novinare što znaju o tome? Ova tema se uopće ne spominje, a znakovito je i kako je stavljena pod tepih :nunu:
Ako treba neka se tuže 10 godina, samo neka se dođe do novaca...

frnja
Reactions:

Post by frnja » Sun Dec 19, 2010 4:39 am

Nema nikakvih para... Šta vam je ?
Liga 10 četverokružno !! Amen !

bokios
Reactions:

Post by bokios » Sun Dec 19, 2010 11:34 am

Koliko ja znam po novome ako bi se dokazala krivnja sjelo bi mu se na ostalu imovinu da se nadoknadi razlika koja fali na računu.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sun Dec 19, 2010 1:07 pm

sve je to ok šta se piše na forumu ali isto tako se može otići u mup i podići kaznenu prijavu protiv dumančića i ekipe postavit pitanje gdje je taj novac i kad če biti vračen? to može učinit predsjedništvo kluba,udruga građana kohorta,svaki građanin osijeka i ekipa sa bijelo-plavog foruma hoću da kažem svi sve znaju čak su neke stvari jasne ali svi šute nitko ništa nepoduzima možda bi trebalo pred novom upravom aktualizirat to pitanje oko novca jer ako su ti milioni u pitanju što se piše mi slijedeće sezone možemo napasti dinamo i igrat euro ligu .......samo stoji pitanje imali volje da to netko učini za klub...prvenstveno mislim na upravu kluba jer bi to njih trebalo najviše zanimat

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Sun Dec 19, 2010 11:31 pm

i ja sam hercegovac...pola grada sam pomariso, al nikako da me uvate...jbg u krvi mi je

kakvih vamo debila ima

BOBIKA
Reactions:

Post by BOBIKA » Tue Dec 21, 2010 12:26 am

STA REČI OSIM :toilet: :toilet: :toilet:

ALI NAJGORE JE STO LJUDE KOJE TO ZANIMA I KOJI BI SE BORILI NISU U POZICIJI, A LJUDI KOJI SU U POZICIJI NE ZELE RIJESAVAT TAKE STVARI

SVI SU ISPREPLETENI POZNASTAVIMA, POLITIKOM, MEDJUSOBNIM USLUGAMA, OVIM ONIM I DOSLA JE PODIJELA NA ONE KOJI SU UNUTRA I TRPAJU U DZEPOVE I NA ONE KOJI SU POSTENI KAO I DOBIJAJU KARU U BULJU SVAKI DAN

KO TO MOZE KRENITI ISTRAZIVATI?
UPRAVA?
MATKOVIC NEMOZE ZBOG POLITIKE
ŠPEHAR NEMOZE JER OVI NEDAJU A I OKRENIT ČE MU LEDJA NEKI LJUDI
KO?
KOHORTA?
SUSTAVNO ČE IH SE MINIRATI, PLAČENI NOVINARI PODMETATI, NEMA NOVCA ZA TO I TAKO DALJE
POJEDINICI SA FORUMA JOS TEZE OD KOHORTE
POLICIJA?
GRAD?
POLITIČARI?
KOMPLETNO KORUMIRANI
KO?

I ONDA KAD NEKO PUKNE NA ZIVCE I NA PRAVI SRANJE OPET ČE BITI DA SU NAVIJAČI HULIGANI DA TREBA ZATVOR DA TREBA OVO DA TREBA ONO

Post Reply